Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Opierdziane Gacie

Gdzie się podziały normalne dziewczyny?

Polecane posty

Na portalach randkowych zdecydowana większość kobiet to księżniczki imprezowiczki, patusiary lub dziewczyny po przejściach, najczęściej w pakiecie z brajankiem.

Gdzie szukać normalnych dziewuch skoro w Internecie jest to prawie niemożliwe, a w realu nie bardzo są możliwości na poznanie kogoś nieznajomego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a w szkole co robiles ? czemu nie poznales w ten sposob dziewczyny ? jest jeszcze praca i przez znajomych

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Opierdziane Gacie napisał:

W szkole byłem chłopcem do bicia, w pracy nie mam kontaktu z kobietami, a znajomych nigdy nie miałem.

Szkoda mi ciebie.Skoro nie masz znajomych to po co ci kobieta ? do ugotowania, prania ciuchow i seksu? jaka to niby jest normalna kobieta wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta potrzebna jest mi do założenia rodziny. Nie mam zbyt wielkich oczekiwań ponieważ od wielu lat jestem samodzielny, mam swoje mieszkanie. Nie potrzebuje kucharki ani sprzątaczki bo wszystkie te sprawy ogarniam sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Opierdziane Gacie napisał:

Kobieta potrzebna jest mi do założenia rodziny. Nie mam zbyt wielkich oczekiwań ponieważ od wielu lat jestem samodzielny, mam swoje mieszkanie. Nie potrzebuje kucharki ani sprzątaczki bo wszystkie te sprawy ogarniam sam.

Aha czyli nie chcesz sie zakochac tylko w tym celu. Jesli wezmiesz co jest to tez niefajnie, trzeba miec jakies wymagania zeby stworzyc szczesliwy zwiazek. Bo chyba nie chcesz sie zwiazkiem pograzyc,ludzie sa różni, nie tylko dobrzy i przecietni,wiesz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Aha czyli nie chcesz sie zakochac tylko w tym celu. Jesli wezmiesz co jest to tez niefajnie, trzeba miec jakies wymagania zeby stworzyc szczesliwy zwiazek. Bo chyba nie chcesz sie zwiazkiem pograzyc,ludzie sa różni, nie tylko dobrzy i przecietni,wiesz?

 

Ja szukam ciepłej i rodzinnej kobiety, czyli tego czego mi brakowało.

Nie wydaje mi się żebym wymagał więcej niż każdy inny przeciętny mężczyzna. 

Seks? - owszem, ale co w tym dziwnego? Każdy związek oparty jest na bliskości.

Gdyby facet nie czuł pożądania to kobieta nie byłaby mu do niczego potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Narodowy napisał:

Poza internetem. W sieci ciężko znaleźć kogoś konkretnego.

Narodowy nie obchodzisz świąt? Jak tam twoja swastyka na czole? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Narodowy nie obchodzisz świąt? Jak tam twoja swastyka na czole? Pozdrawiam.

Obchodzę, za 30 minut. Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Narodowy napisał:

Obchodzę, za 30 minut.

Z pierwszą gwiazdą na niebie, to dobrze tak tradycyjnie. Wszystkiego co najlepsze życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaona
23 minuty temu, Opierdziane Gacie napisał:

Ja szukam ciepłej i rodzinnej kobiety, czyli tego czego mi brakowało.

Nie wydaje mi się żebym wymagał więcej niż każdy inny przeciętny mężczyzna. 

Seks? - owszem, ale co w tym dziwnego? Każdy związek oparty jest na bliskości.

Gdyby facet nie czuł pożądania to kobieta nie byłaby mu do niczego potrzebna.

To się tylko tak tobie wydaje. 

Ja mam dziecko, właściwie juz duze. 

Zostałam zgwałcona jak bylam nastolatka, dziecko urodziłam, wychowałam. studia skończyłam, pracuje. Nikogo nie zraniłam, nie zdradziłam, nie wykorzystałam, nie oszukalam. Może dlatego jestem ciepła, wrażliwa i umiem dbać o drugą osobę. Oceniasz kobiety z dzieckiem jak byle co, choć nie znasz i nie wiesz co w życiu przeszły. Dla mnie taki facet jest kompletnie bezwartościowy. Wymagasz to co przeciętny facet a co oferujesz? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Onaona napisał:

To się tylko tak tobie wydaje. 

Ja mam dziecko, właściwie juz duze. 

Zostałam zgwałcona jak bylam nastolatka, dziecko urodziłam, wychowałam. studia skończyłam, pracuje. Nikogo nie zraniłam, nie zdradziłam, nie wykorzystałam, nie oszukalam. Może dlatego jestem ciepła, wrażliwa i umiem dbać o drugą osobę. Oceniasz kobiety z dzieckiem jak byle co, choć nie znasz i nie wiesz co w życiu przeszły. Dla mnie taki facet jest kompletnie bezwartościowy. Wymagasz to co przeciętny facet a co oferujesz? 

 

Rozumiem, że każda kobieta z dzieckiem została zgwałcona?

Mógłbym zacytować tu klasyka: "oj szalałaś, szalałaś". Większość kobiet idzie po rozum do głowy zwykle wtedy kiedy jest już za późno. Nie będę bawił się w ojczyma i dostosowywał swojego życia pod sebe, który poklepał sobie po dupie, a frajer będzie za to płacił.

Co oferuje? Całego siebie, spokojne życie bez mordobicia i awantur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A chcesz dziewice ktora chce czekac do slubu z sexem? Bo mam kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A chcesz dziewice ktora chce czekac do slubu z sexem? Bo mam kolezanke

Nie planuje brać żadnego ślubu w synagodze szatana przez niektórych nazywaną również kościołem rzymskokatolickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaona
5 minut temu, Opierdziane Gacie napisał:

Rozumiem, że każda kobieta z dzieckiem została zgwałcona?

Mógłbym zacytować tu klasyka: "oj szalałaś, szalałaś". Większość kobiet idzie po rozum do głowy zwykle wtedy kiedy jest już za późno. Nie będę bawił się w ojczyma i dostosowywał swojego życia pod sebe, który poklepał sobie po dupie, a frajer będzie za to płacił.

Co oferuje? Całego siebie, spokojne życie bez mordobicia i awantur.

To nie miej do nikogo żalu, że jesteś sam. 

Każdy ma prawo mieć swoje kryteria. Najwidoczniej nie jestes atrakcyjny skoro nie masz powodzenia u kobiet. U normalnych kobiet. Bez dzieci.

To jakimi jesteśmy ludźmi jest w bardzo dużej mierze kształtowane przez doświadczenia życiowe. 

A wartościowe, ładne dziewczyny wiodą sobie spokojne życie bez awantur ze swoimi meskimi odpowiednikami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Onaona napisał:

To się tylko tak tobie wydaje. 

Ja mam dziecko, właściwie juz duze. 

Zostałam zgwałcona jak bylam nastolatka, dziecko urodziłam, wychowałam. studia skończyłam, pracuje. Nikogo nie zraniłam, nie zdradziłam, nie wykorzystałam, nie oszukalam. Może dlatego jestem ciepła, wrażliwa i umiem dbać o drugą osobę. Oceniasz kobiety z dzieckiem jak byle co, choć nie znasz i nie wiesz co w życiu przeszły. Dla mnie taki facet jest kompletnie bezwartościowy. Wymagasz to co przeciętny facet a co oferujesz? 

 

I masz racje, on pewnie jest koniotrzepem ktory chcialby byc bogiem dla mlodej pieknej dziewicy, ale nie te progi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Onaona napisał:

To nie miej do nikogo żalu, że jesteś sam. 

Każdy ma prawo mieć swoje kryteria. Najwidoczniej nie jestes atrakcyjny skoro nie masz powodzenia u kobiet. U normalnych kobiet. Bez dzieci.

To jakimi jesteśmy ludźmi jest w bardzo dużej mierze kształtowane przez doświadczenia życiowe. 

A wartościowe, ładne dziewczyny wiodą sobie spokojne życie bez awantur ze swoimi meskimi odpowiednikami. 

Prawdopodobnie masz rację, że nie wpisuje się w kanon piękna z argentyńskiej telenoweli i romansideł.

Im dłużej przeglądam kobiece anonse tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że macie nasrane we łbie. Wymagania europejskie, a co w zamian?

Po 30tce większość karierowiczek idzie po rozum do głowy, ale wtedy jest wielkie zdziwienie bo już nie ma takiego zainteresowania jak jeszcze kilka lat wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Polki mają fajne tyłki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciara

Hahaha, dla was prawie każda to "księżniczka". Najchętniej chcielibyście aby kobieta  pracowała zawodowo, a oprocz tego miała cały dom na głowie i przynosila wam obiadek pod nos 🙂 . Oczywiście też najlepiej aby niczego nie wymagała, no ba 🙂 . Hahaha. Sami macie zabawne oczekiwania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosciara napisał:

Hahaha, dla was prawie każda to "księżniczka". Najchętniej chcielibyście aby kobieta  pracowała zawodowo, a oprocz tego miała cały dom na głowie i przynosila wam obiadek pod nos 🙂 . Oczywiście też najlepiej aby niczego nie wymagała, no ba 🙂 . Hahaha. Sami macie zabawne oczekiwania. 

Jakie oczekiwania?

Znasz jakąś rodzinę, która potrafi utrzymać się z jednej pensji? 

Dzisiaj żeby normalnie funkcjonować, pozwolić sobie na jakiś wyjazd na wakacje, trzeba pracować. Nikt nie wymaga niewiadomo czego.

Żyje 32 lata, ale jeszcze nigdy nie słyszałem aby majętna kobieta zainteresowała się gołodupcem. Często widzę, że ogarnięty facet przyjmuje do siebie kobietę, która jedyne co ma do zaoferowania to swoje ciało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra
14 minut temu, Opierdziane Gacie napisał:

Jakie oczekiwania?

Znasz jakąś rodzinę, która potrafi utrzymać się z jednej pensji? 

Dzisiaj żeby normalnie funkcjonować, pozwolić sobie na jakiś wyjazd na wakacje, trzeba pracować. Nikt nie wymaga niewiadomo czego.

Żyje 32 lata, ale jeszcze nigdy nie słyszałem aby majętna kobieta zainteresowała się gołodupcem. Często widzę, że ogarnięty facet przyjmuje do siebie kobietę, która jedyne co ma do zaoferowania to swoje ciało.

 

No i taki facet z chęcią za to jej ciało płaci. A ty płaczesz ze za darmo takiego ciała zadna ci nie chce dać. Sorry ale jesteś roszczeniowy i płytki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Aleksandra napisał:

No i taki facet z chęcią za to jej ciało płaci. A ty płaczesz ze za darmo takiego ciała zadna ci nie chce dać. Sorry ale jesteś roszczeniowy i płytki. 

Dla Was każdy kto nie da sie eksploatować jako bankomat jest płytki i roszczeniowy.

Na szczęście coraz więcej mężczyzn, widzac co sie dzieje, decyduje sie na życie w pojedynkę.

Utrzymywanie prostytutki barterowej, która w zamian za dobra materialne rozchyla swoje nogi, przestało być opłacalne.

 

Ja szukam kobiety, która tyle samo daje z siebie co wymaga.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Aleksandra napisał:

No i taki facet z chęcią za to jej ciało płaci. A ty płaczesz ze za darmo takiego ciała zadna ci nie chce dać. Sorry ale jesteś roszczeniowy i płytki. 

Dla Was każdy kto nie da sie eksploatować jako bankomat jest płytki i roszczeniowy.

Na szczęście coraz więcej mężczyzn, widzac co sie dzieje, decyduje sie na życie w pojedynkę.

Utrzymywanie prostytutki barterowej, która w zamian za dobra materialne rozchyla swoje nogi, przestało być opłacalne.

 

Ja szukam kobiety, która tyle samo daje z siebie co wymaga.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
28 minut temu, Opierdziane Gacie napisał:

Żyje 32 lata, ale jeszcze nigdy nie słyszałem aby majętna kobieta zainteresowała się gołodupcem. Często widzę, że ogarnięty facet przyjmuje do siebie kobietę, która jedyne co ma do zaoferowania to swoje ciało.

 

No i? To nasza wina iż jesteście takimi prymitywami, ze zwracacie uwagę jedynie/głównie na wygląd i ciało? 😄 

U facetów przejdzie związek, gdzie kobieta oferuje głównie cialo i seks. U kobiet - nie. Choc zdarzają sie starsze, znudzone panie, które szukają mlodych, przystojnych utrzymanków, ale to jednak rzadkość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Opierdziane Gacie napisał:

Ja szukam kobiety, która tyle samo daje z siebie co wymaga.

 

To sobie szukaj wiatryu wpolu. Kogo to obchodzi? 😄 Tylko potem nie rycz, ok? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

To sobie szukaj wiatryu wpolu. Kogo to obchodzi? 😄 Tylko potem nie rycz, ok? 

To jest raczej powód do zadowolenia niż do płaczu.

Z przykrością patrzę na mężczyzn, którzy w zamian za chwilę wątpliwej przyjemności muszą płacić wysokie alimenty na ex i ich bąbelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
Przed chwilą, Opierdziane Gacie napisał:

To jest raczej powód do zadowolenia niż do płaczu.

Z przykrością patrzę na mężczyzn, którzy w zamian za chwilę wątpliwej przyjemności muszą płacić wysokie alimenty na ex i ich bąbelka.

Jak zrobił dzieciaka to niech płacii, co w tym dziwnego? Kolejny, który chcialby korzystać ile wzlezie, a jak co do czego to zostawić kobietę samąś z "problemem"? Chciałbyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×