Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Opierdziane Gacie

Gdzie się podziały normalne dziewczyny?

Polecane posty

2 minuty temu, Gość Gosć napisał:

Jak zrobił dzieciaka to niech płacii, co w tym dziwnego? Kolejny, który chcialby korzystać ile wzlezie, a jak co do czego to zostawić kobietę samąś z "problemem"? Chciałbyś. 

Właśnie dlatego wymagam od kobiety żeby coś sobą reprezentowała. Wygląd jest dla mnie kwestią  drugorzędną. 

Grażyna z nałogami i wydziarganym ciałem, podatna na opinie koleżanek, raczej jest kiepskim materiałem na partnerkę.

Żyjąc w tym przewrotnym, ogłupionym przez telewizję i kościół narodzie ciężko jest znaleźć odpowiednią kandydatkę do wspólnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxx
6 minut temu, Opierdziane Gacie napisał:

Właśnie dlatego wymagam od kobiety żeby coś sobą reprezentowała. Wygląd jest dla mnie kwestią  drugorzędną. 

Grażyna z nałogami i wydziarganym ciałem, podatna na opinie koleżanek, raczej jest kiepskim materiałem na partnerkę.

Żyjąc w tym przewrotnym, ogłupionym przez telewizję i kościół narodzie ciężko jest znaleźć odpowiednią kandydatkę do wspólnego życia.

 Ja jestem po rozwodzie i też zaczęłam się rozglądać i jeżeli chodzi o facetów (tych wolnych) to szału nie ma. Albo faceci rodem z "chłopaków do wzięcia", albo szukający przygody, tudzież alimenciarze lub po wyrokach... a i jeszcze maminsynki lub dziwacy ... Jak poznałam jednego sensownego, to okazało się, że ma żonę... I nie prawdą jest, że jak kobieta po 30-stce to weźmie pierwszego lepszego. Otóż nie, ja już wiem, że z byle kim nie warto się wiązać, więc jak nie znajdę nikogo sensownego, to będę sama. Na razie nie tracę nadziei, ale jak widzisz autorze to działa w dwie strony i normalnych, wolnych facetów do związku też jest bardzo mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość xxxxxxxxxxx napisał:

 Ja jestem po rozwodzie i też zaczęłam się rozglądać i jeżeli chodzi o facetów (tych wolnych) to szału nie ma. Albo faceci rodem z "chłopaków do wzięcia", albo szukający przygody, tudzież alimenciarze lub po wyrokach... a i jeszcze maminsynki lub dziwacy ... Jak poznałam jednego sensownego, to okazało się, że ma żonę... I nie prawdą jest, że jak kobieta po 30-stce to weźmie pierwszego lepszego. Otóż nie, ja już wiem, że z byle kim nie warto się wiązać, więc jak nie znajdę nikogo sensownego, to będę sama. Na razie nie tracę nadziei, ale jak widzisz autorze to działa w dwie strony i normalnych, wolnych facetów do związku też jest bardzo mało. 

Zanim postanowisz wejść w nowy związek zapoznaj się z definicją słowa cudzołóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
55 minut temu, Opierdziane Gacie napisał:

Właśnie dlatego wymagam od kobiety żeby coś sobą reprezentowała. Wygląd jest dla mnie kwestią  drugorzędną. 

Grażyna z nałogami i wydziarganym ciałem, podatna na opinie koleżanek, raczej jest kiepskim materiałem na partnerkę.

Żyjąc w tym przewrotnym, ogłupionym przez telewizję i kościół narodzie ciężko jest znaleźć odpowiednią kandydatkę do wspólnego życia.

Szukaj na zachodzie- tam ludzie nie zyja religia, opinia innych, sa wyzwoleni.A co a tym idie bardziej rozwiazli wiec moze choc poru/chasz bo tam nie maja wymagan do wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Szukaj na zachodzie- tam ludzie nie zyja religia, opinia innych, sa wyzwoleni.A co a tym idie bardziej rozwiazli wiec moze choc poru/chasz bo tam nie maja wymagan do wygladu

Dzięki za info, ale ja szukam kobiety, która czyta Pismo Święte i nie dała się oglupić żadnej szatanskiej organizacji religijnej takiej jak kościół rzymskokatolicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Opierdziane Gacie napisał:

Dzięki za info, ale ja szukam kobiety, która czyta Pismo Święte

to to będziesz sam do końca życia na 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa

w samym Twoim sposobie pisania jest coś, co sprawia, że nie chce się mieć z Tobą nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Onaaa napisał:

w samym Twoim sposobie pisania jest coś, co sprawia, że nie chce się mieć z Tobą nic wspólnego

Rozwiń swoją myśl bo nie bardzo wiem o co ci chodzi. Co Cię tak drażni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Witaj, doskonale Cie rozumiem, mimo ze sama jestem kobieta. Porozmawiajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×