Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Friendzone

Szkoda,ze nie są możliwe w życiu takie fantazje jak np.zwiazek

Polecane posty

Gość Gość Friendzone

z kobietą nieco inną od siebie np.majaca wyższa pozycję społeczną i zawodowa i żyć z nią w ramach delikatnego femdom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

patrzeć jakby  się stroila na wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez spiny

No właśnie. Dobrze wiesz, że życie ze mną nie jest tym czego pragniesz... to nie to o czym marzysz czyli o kobiecie, nie wiem dyrektorce zarządu, etc.

Btw to takie 50 twarzy Greya w wersji dla mężczyzn ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość Gość Friendzone napisał:

patrzeć jakby  się stroila na wyjście.

To co piszesz kojarzy mi się z piosenka która wczoraj słuchałam E.Clapton Wonderful tonight 😏😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
1 godzinę temu, Gość Gość Friendzone napisał:

patrzeć jakby  się stroila na wyjście.

To co piszesz kojarzy mi się z piosenka która wczoraj słuchałam E.Clapton Wonderful tonight 😏😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone
16 minut temu, Gość Aaa napisał:

To co piszesz kojarzy mi się z piosenka która wczoraj słuchałam E.Clapton Wonderful tonight 😏😂

szkoda,se to tylko fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

w odpowiednim kontekście gdzie te różnice byłyby prawdziwe mogłoby mnie to kręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość Friendzone napisał:

w odpowiednim kontekście gdzie te różnice byłyby prawdziwe mogłoby mnie to kręcić

Proponowałam, ale wolałeś zachować się jak strachliwa pipka 😂 Prawdziwi mężczyźni są o niebo lepsi a nie taki tchórzliwy mały przestraszony człowieczek jak ty...G/ó/wienko co zawinęło się w papierek, i udaje, że cukierek...Zjeżdżaj stąd knypciowaty pajacu, bo tylko się ośmieszasz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

mylisz mnie z kimś,ja takiej propozycji nie dostałem,gdyby była poważna,cieszylbym się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

I na pewno nie jestem niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość Friendzone napisał:

mylisz mnie z kimś,ja takiej propozycji nie dostałem,gdyby była poważna,cieszylbym się 

Mój nowy kolega też by się ucieszył, ale na razie jesteśmy w relacji friendzone do odwołania, więc ma ze mną ciężki orzech do zgryzienia. Ale co ma być to będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość Friendzone napisał:

I na pewno nie jestem niski

Możesz być nawet karłem albo 2-metrowym koszykarzem. Już mnie to nie obchodzi. Pipka to pipka, nie ważne czy wysoka, czy niska 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Mój nowy kolega też by się ucieszył, ale na razie jesteśmy w relacji friendzone do odwołania, więc ma ze mną ciężki orzech do zgryzienia. Ale co ma być to będzie. 

Friendzone w takiej relacji mógłby być niezły też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość Friendzone napisał:

Friendzone w takiej relacji mógłby być niezły też.

On wolałby jednak coś więcej niż tylko przyjaźń, ale na razie musi się zadowolić tym, co jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone
9 minut temu, Gość gość napisał:

On wolałby jednak coś więcej niż tylko przyjaźń, ale na razie musi się zadowolić tym, co jest 😉

A skąd jesteś.Gdzie pracujesz i czy chodzisz w szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość Friendzone napisał:

A skąd jesteś.Gdzie pracujesz i czy chodzisz w szpilkach.

Nie mam czasu ani ochoty z tobą pisać o tym, co wyłącznie dla ciebie jest interesujące. Co ja bym z tego w efekcie miała? Potrafisz pisać tylko o swoich dziwacznych fantazjach. Wolę zachować energię dla innego, bo z nim mogę rozmawiać o wszystkim. Z tobą to tylko strata czasu i rozmowy na jeden temat pod tytułem "Twoje fetysze", czyli jedna wielka nuda. Nie zawracaj mi głowy. Pa! 🙂 

Ps. A jak chcesz propozycji na poważnie, to nie w taki sposób i nie tutaj. Dalej szukaj takiej, którą swoim tematem zainteresujesz. Pa raz jeszcze ! 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone
5 minut temu, Gość gość napisał:

Nie mam czasu ani ochoty z tobą pisać o tym, co wyłącznie dla ciebie jest interesujące. Co ja bym z tego w efekcie miała? Potrafisz pisać tylko o swoich dziwacznych fantazjach. Wolę zachować energię dla innego, bo z nim mogę rozmawiać o wszystkim. Z tobą to tylko strata czasu i rozmowy na jeden temat pod tytułem "Twoje fetysze", czyli jedna wielka nuda. Nie zawracaj mi głowy. Pa! 🙂 

Ps. A jak chcesz propozycji na poważnie, to nie w taki sposób i nie tutaj. Dalej szukaj takiej, którą swoim tematem zainteresujesz. Pa raz jeszcze ! 🙂  

To po co tu się wtrącilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość Friendzone napisał:

To po co tu się wtrącilas.

Żeby sprawdzić, o czym jeszcze napiszesz. Ale widzę, że znów trzepiesz to samo, czyli nuda 😂 Pa po raz trzeci, bo widzę, że naprawdę jesteś nudniejszy niż myślałam! 😂 Dla kobiety chodzenie w szpilkach to rzecz normalna, nie mam potrzeby o tym fantazjować. Dla kobiety taki temat będzie nudny jak flaki z olejem, więc nie zawracaj mi już naprawdę głowy, bo zaraz zasnę!!! 😂 pa! 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×