Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przemowa

Bawią mnie te wypociny kobiet że wygląd u faceta jest nie ważny

Polecane posty

Gość Przemowa

Jest ważny przede wszystkim proporcje twarzy, by był od mnich wyższy, szczupły, dobrze ubrany. Przestańcie załamywać rzeczywistość, to są główne kryteria konieczne do wzbudzaniu pociągu u was. I nie pisze tego by kogoś hejtowac, to naturalna kolej rzeczy i my faceci u kobiet zwracamy uwagę tak samo na wygląd. Naukowcy amerykańscy to udowodnili. Na amerykańskim youtube są temu poświęcone badania, testy. A tutaj baby dalej biednych kolesi wprowadzają w błąd. Poczytajcie wykop, czy braciasamcy to się obudzicie z tego letargu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co czytać coś co wyszło spod pióra sfrustrowanych pseudosamcow? To jest dla ciebie źródło  rzetelnej wiedzy? To nie mam pytań. Popracuj nad swoją pisownia bo ona też mówi wiele o mężczyźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemowa
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Po co czytać coś co wyszło spod pióra sfrustrowanych pseudosamcow? To jest dla ciebie źródło  rzetelnej wiedzy? To nie mam pytań. Popracuj nad swoją pisownia bo ona też mówi wiele o mężczyźnie...

Pseudosamcow? Oni dostarczają źródła z innych for, odkrycia amerykańskich naukowców i rzetelne badania. Potrafisz czytać ze zrozumienie? To nie jest niczyje zdanie a fakty przeanalizowaniu naukowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Przemowa napisał:

Pseudosamcow? Oni dostarczają źródła z innych for, odkrycia amerykańskich naukowców i rzetelne badania. Potrafisz czytać ze zrozumienie? To nie jest niczyje zdanie a fakty przeanalizowaniu naukowo

Weź się nie osmieszaj...błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemowa
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Weź się nie osmieszaj...błagam.

Widzę że argumentacja u Ciebie na poziomie 5 latka i umiejętność prowadzenia dyskusji. Kto tu się  ośmiesza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Przemowa napisał:

Jest ważny przede wszystkim proporcje twarzy, by był od mnich wyższy, szczupły, dobrze ubrany. Przestańcie załamywać rzeczywistość, to są główne kryteria konieczne do wzbudzaniu pociągu u was. I nie pisze tego by kogoś hejtowac, to naturalna kolej rzeczy i my faceci u kobiet zwracamy uwagę tak samo na wygląd. Naukowcy amerykańscy to udowodnili. Na amerykańskim youtube są temu poświęcone badania, testy. A tutaj baby dalej biednych kolesi wprowadzają w błąd. Poczytajcie wykop, czy braciasamcy to się obudzicie z tego letargu. 

To tak jak u zwierząt. Samice wybierają najbardziej atrakcyjnych fizycznie samców np.Lwice czy tygrysice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wygląd mężczyzny jest ważny dla kobiety. Tyle tylko, że każda ma inną granicę tolerancji na różne niedociągnięcia. Jedna prędzej zaakceptuje kurdupla inna spasione brzucho czy pokraczne szmaty na grzbiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

No właśnie. Ideałów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiczka

A kto pisze ze nie jest wazny?

oczywiscie ze jest. To podstawa. Jak ja mam z kims s.. uprawiac?

Wiadomo nie model ale ladny w moim typie a ja w jego. Ladna twarz, drobna zuchwa, lagodne rysy, ladne oczy. Ja lubie brunetow. Ale i blondyn tez sie ladny trafi. Robilam to z brunetami i blondynami ale w moim typie oczywiscie. Nie musi byc wysoki ale ladny z twarzy. Podobaja mi sie duze oczy ladne rysy niezbyt meskie. Nie lubie takich wulgarow jak np pudzian, szwarceneger, stallone a podoba mi sie keanu reeves. Jesli chodzi o takie niezbyt realne wzorce :) czasem nie podobaja mi sie ogolnie brani za przystojnych ale nie w moim typie. Juz wole niemodela ale delikatniejszego z twarzy.

przeciez chce miec ladne dzieci. Mam juz jedna corke podobna do ojca. Ludzie i to obcy mowia ze jest ladna.

a wy jestescie tacy masochisci i bierzecie brzydkie albo nie w swoim typie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Serio? Mój mąż jest ode mnie o 20 cm niższy, o 18 lat starszy i ma 7 kilo nadwagi. Kocham go jak nikogo innego, więc nie wrzucaj wszystkich do swojego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe
8 minut temu, Gość Samiczka napisał:

A kto pisze ze nie jest wazny?

oczywiscie ze jest. To podstawa. Jak ja mam z kims s.. uprawiac?

Wiadomo nie model ale ladny w moim typie a ja w jego. Ladna twarz, drobna zuchwa, lagodne rysy, ladne oczy. Ja lubie brunetow. Ale i blondyn tez sie ladny trafi. Robilam to z brunetami i blondynami ale w moim typie oczywiscie. Nie musi byc wysoki ale ladny z twarzy. Podobaja mi sie duze oczy ladne rysy niezbyt meskie. Nie lubie takich wulgarow jak np pudzian, szwarceneger, stallone a podoba mi sie keanu reeves. Jesli chodzi o takie niezbyt realne wzorce 🙂 czasem nie podobaja mi sie ogolnie brani za przystojnych ale nie w moim typie. Juz wole niemodela ale delikatniejszego z twarzy.

przeciez chce miec ladne dzieci. Mam juz jedna corke podobna do ojca. Ludzie i to obcy mowia ze jest ladna.

a wy jestescie tacy masochisci i bierzecie brzydkie albo nie w swoim typie?

Dzieci lepiej miec brzydkie. Moze kiedys zrozumiesz pustaku dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Hehehe napisał:

Dzieci lepiej miec brzydkie. Moze kiedys zrozumiesz pustaku dlaczego.

Ta, każdy chce mieć brzydkie i dodaj jeszcze, że chore idio.to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

No właśnie... Kto mówi ze wygląd mezcyzny nie jest ważny? To faceci sobie takie bzdury wmawiaja. Oczywiście, ze mezcyzna musi sie podobać. Jak seks uprawiać z jakims bazylem?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta, każdy chce mieć brzydkie i dodaj jeszcze, że chore idio.to.

A co ma brzydki ryj do chorob? Zreszta nawet brzydale moga miec ladne dzieci. Znam wiele takich przyklsdow, np Liv Tyler ma paskudnego ojca. Ale ja wolalbym miec brzydkie dziecko. Zwiekszyloby to szanse na to ze mialoby fajne zycie a nie taka chu/jnie jak wiekszosc. A dlaczego to nie powiem. Wszystkie przyglupy podniecajace sie ladnoscia bachorow musza sie sami tego nauczyc, wtedy przypomna sobie moje slowa ale bedzie za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe
25 minut temu, Gość Kobieta napisał:

No właśnie... Kto mówi ze wygląd mezcyzny nie jest ważny? To faceci sobie takie bzdury wmawiaja. Oczywiście, ze mezcyzna musi sie podobać. Jak seks uprawiać z jakims bazylem?? 

Jezeli kocha sie charakter to mozna i wyglad pokochac, jaki by nie byl. Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic. Ale chyba nie w takim poje/banym spoleczenstwie jak polskie, zmaniaczonym nic nie wartym wygladem, ktory kolo 40 zupelnie traci znaczenie bo kazdy ryj wtedy wyglada paskudnie a tym bardziej kobiet ktore bez malowania ryjow zawsze wygladaja tragicznie. 😄 ale wymagania z kosmosu bo ona "nie bedzie seksu uprawiala z bazylem". Spojrz w lustro bez tapety to pogadamy 😄:v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

o tej liv to zle napisalem, przeciez ona tez jest paskudna bez umalowanego ryja 😄:v :V :V :V :V :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
38 minut temu, asiutka99 napisał:

No bo jest ważny

kiedys zrozumiesz ze byl tak wazny jak to gowno ktore zrobilas 20 lat temu. :v :V :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Samiczka napisał:

przeciez chce miec ladne dzieci

Ładni ludzie też miewają szpetne dzieci. Czasem gen się zmutuje i z Afrodyty i Aresa wyjdzie Kulfon. I yen Kulfon właśnie będzie musiał nadrabiać czymś swój kijowy wygląd, żeby go która zechciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Ładni ludzie też miewają szpetne dzieci. Czasem gen się zmutuje i z Afrodyty i Aresa wyjdzie Kulfon. I yen Kulfon właśnie będzie musiał nadrabiać czymś swój kijowy wygląd, żeby go która zechciała

Nie da się nadrobić wyglądu, bo dla kobiet jest to najważniejsze kryterium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

chyba ze zajmie sie czyms pozytecznym a nie lataniem za jakas idio/tka :V bedac ladnym na pewno tego nie zrobi tylko zmarnuje sobie zycie jak wiekszosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jest ważny ale nie to co ładne ale to co się komu podoba, co komu w oko wpadnie. Czy ktokolwiek chciałby spędzać czas z kimś kto mu się w żaden sposób nie podoba? gadanie w kółko o wyglądzie nie ma sensu......skąd Wy wiecie piękności, czy nie zakochacie się w jakimś brzydalu i Wy przystojniacy, skąd wiecie, ze nie zauroczy Was jakaś paskuda?   Piękno kryje się w oku patrzącego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie da się nadrobić wyglądu, bo dla kobiet jest to najważniejsze kryterium.

Oczywiscie, tak jak i dla mężczyzn. Tyle, że, tak jak pisałam wcześniej, każdy ma inną granicę akceptacji wad wyglądu. Ja na przyklad wolalabym gościa z kiepską sylwetką niż kiepskim ryłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, anais napisał:

Wygląd jest ważny ale nie to co ładne ale to co się komu podoba, co komu w oko wpadnie. Czy ktokolwiek chciałby spędzać czas z kimś kto mu się w żaden sposób nie podoba? gadanie w kółko o wyglądzie nie ma sensu......skąd Wy wiecie piękności, czy nie zakochacie się w jakimś brzydalu i Wy przystojniacy, skąd wiecie, ze nie zauroczy Was jakaś paskuda?   Piękno kryje się w oku patrzącego 🙂

Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość rozsądny napisał:

Prawda to jest taka ze kobietki mają mocno względne pojęcie piękna faceta, w zaleznosci od cyklu hormonalnego, wieku i zasobów pieniężnych. Niestety panie, ale są takie czasy, ze faceci są tego świadomi nie wyprzecie się.

A ze swoimi kłapaczkami będziecie szczekać, że łiiii mizogin łiiiii współczuje ci to się tylko ośmieszacie. Wszyscy wiedzą, jak bardzo potraficie chodzić do łóżka z nieatrakcyjnym mężem żeby tylko dziecko było wykarmione i dobrze ubrane.

Tfu samicza naturo.

Taka wielowiekowa tradycja i trudno się z niej wyzwolić. Teraz i tak jest lepiej niż 150 lat temu, gdy oczywistym było, że małżeństwo, z atrakcyjnym czy nieatrakcyjnym mężem, to zalegalizowana forma prostytucji. Ja wnoszę w posagu macice zdolną rodzić następców, on pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
41 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie da się nadrobić wyglądu, bo dla kobiet jest to najważniejsze kryterium.

chyba dla ciebie tepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta

jakbys byl mega piekny a tepy jak beton i jape wkoorwiajaco ...nie strzepil jak teraz to kijem bym nie tknela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

chyba dla ciebie tepaku

Dla mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Hehehe napisał:

Jezeli kocha sie charakter to mozna i wyglad pokochac, jaki by nie byl. Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic. Ale chyba nie w takim poje/banym spoleczenstwie jak polskie, zmaniaczonym nic nie wartym wygladem, ktory kolo 40 zupelnie traci znaczenie bo kazdy ryj wtedy wyglada paskudnie a tym bardziej kobiet ktore bez malowania ryjow zawsze wygladaja tragicznie. 😄 ale wymagania z kosmosu bo ona "nie bedzie seksu uprawiala z bazylem". Spojrz w lustro bez tapety to pogadamy 😄:v

spojrz bazylu na swoj swinski ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No jednak nie. Dla mężczyzn wygląd jest ważny, ale nie aż tak jak dla kobiet. Mężczyźni są o wiele bardziej skłonni, by związać się z nieatrakcyjną kobietą niż kobiety z nieatrakcyjnym mężczyzną.

ale belkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×