Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochanie w 10 lat starszej mężatce

Polecane posty

Gość parassolka
4 godziny temu, Gość Oschła napisał:

Zawsze sie upieralas, ze nigdy sie nie Rozwiedziesz, bo przysiegalas przed Bogiem. Co sie zmienilo? 

tak ,sakramenty są dla mnie ważne a wizja braku możliwości przystępowania do komunii świętej jest u mnie równoznaczna ze stratą życia .To się zmieniło że podejrzewam go o gwałt na córce a tego mu nie daruję nigdy!.Mówiłam już o tym matce i siostrze nie wiem po co bo tylko mnie wyśmiały taka jest ta moja rodzina ,on może grozić ,gwałcić zabijać a oni i tak go bronią i wyzywają od ,,wariatek''Ojcu nie mówię bo zawału by dostał-jest bardzo uczuciowy i rodzinny..Zrobiłam im wojnę i nie chcę ich znać,moja noga w moim domu więcej nie postanie do póki mnie nie przeproszą.Brat wyszczekał mi że mi dał 500 zł na spłatę kredytu i czesnego jak straciłam prace ale jak ja jego dziecku do koperty jako chrzestna dałam 650( plus inne rzeczy ) zł to jakoś mu nie wygaduję że dałam a jeszcze przeczytałam że szwagierka nazywa mnie ,,tanią'' to była 1/3 mojej wypłaty.Nie chcę ich znać .Prezentu pod choinkę nie musiałam robić a zrobiłam-ja byle czego nie kupuję,niby wysłali esemesa z podziękowaniem ale u mnie już i tak są skończeni,nigdy im tego nie daruję co zrobili.Do psychiatryka to sie brak kwalifikuje a szwagierka z tymi tekstami o wyskakiwaniu przez balkon w ciąży tak samo. Pieniądze mu oddam i wara ode mnie ,ja nie mam dwa lata żeby mi życie układali zwłaszcza ze w ogóle nie liczą się z moimi uczuciami.To już obcy ludzie bardziej mnie rozumieją niż rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
27 minut temu, Gość Oschła napisał:

Ale ty jestes po...onaaaa. Chyba znowu nie wzielas lekow schizofreniczko. 

shizofreniczko?? uderz w stól a nozyce sie odezwa co? odpowiesz w Sądzie za wszystko co robisz! Odpowiesz za Zniesławienie oraz inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

ja pisałam że ktoś grozi mężowi? co ty pieprzysz! Syn ma 22 l w styczniu ja 41 w maju i nie moja wina że jakiś gnój który bezprawnie sie mną interesuje myli męża z synem ,nawet ośmielił sie włamać na mesengera i śledzic moją konwersacje z synem teraz to samo zrobił u dziewczyny syna -sygnał hakera wskazuje Katowice.Co znaczy tekst ,,zabiję ci tego męża Szymona będziesz wreszcie wolna i szczęśliwa'' co znaczy będziesz wolno? kto powiedział ze chce być wolna?! To jest przestępstwo! To jest nękanie ,nie tylko mnie ale syna również ,hakerstwo i czytanie konwersacji miedzy matką i synem czy miedzy synem a jego dziewczyną też jest karalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg
19 godzin temu, Gość Tim napisał:

A co Ty możesz wiedzieć? Moja żona jest ode mnie starsza o 12 lat . Dla obojga nas jest to drugie małżeństwo . Kompletnie straciłem dla niej glowe. Piękna kobieta i mądra . Moja pierwsza żona jest moja rówieśniczka. I jest moja porażka ,największy błąd w życiu.

no pewnie nie lata sądzą o szczęściu tylko dopasowanie wzajemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oczywiscie ze to jak najbardziej mozliwe . tylko co dalej? co jej mozesz autorze dać ? jak mozesz zbudowac z nia cos fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Strasznie płytko na to patrzysz. Albo faktycznie masz naturę seksoholika i ty akurat nie potrzebujesz w sumie niczego więcej niż seksu. I seks z tym samym partnerem zaczyna powszednieć lub się nudzić. 

A to, ze ty tak miałeś to nic nie zmienia. Na tym forum użytkownicy opisują dokładnie swoje kryzysy i czytałam już o wielu nieudanych, wręcz toksycznych związkach/małżeństwach, mimo, że w strefie seksu problemów nie było (albo sami pisali, że seks jest ok albo ludzie w komentarzach pytali jak im się w seksie układa).  Nawet ten gośc co tu pisał ostatnio o tym, że rodzina mu szczęścia nie dała - był załamany, myślał nawet o odejściu, mimo, że seks był ok i w tej sferze akurat problemów nie było.  Seksem ani emocji ani problemów nie naprawisz. 

Miałeś czas budować z nią życie na seksie, teraz za późno po zdradach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×