Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koips

wkurza mnie jak kobieta na spotkanie przychodzi nie umalowana i ze splątanymi włosami

Polecane posty

Gość koips

umawiasz się z panienką, ty sie odpicowujesz jak tylko mozesz, a ta ci przychodzi w jakiejs słabej bluzie, bez makijazu (przynajmniej tak wyglada jakby była bez) a do tego tluste wlosy splątane w gumke , no masakra jakas.. momentalnie tracisz ochote na nią i humor by z nią siedziec i gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grege

bo one sie pucuja tylko wtedy kiedy ida na disco z nadzieja ze poderwie ją jakis przystojny bogacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja mam 40 lat i ogolnie bym zaraz uciekl jak by kobieta nie przyszla na randke w rozpuszczonych wlosach

wlosy spiete sa dla mnie aseksualne i tyle w tym temacie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

d/e/b/i/l/e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nieumyte włosy są nie do przyjęcia, u nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
17 minut temu, Gość koips napisał:

umawiasz się z panienką, ty sie odpicowujesz jak tylko mozesz, a ta ci przychodzi w jakiejs słabej bluzie, bez makijazu (przynajmniej tak wyglada jakby była bez) a do tego tluste wlosy splątane w gumke , no masakra jakas.. momentalnie tracisz ochote na nią i humor by z nią siedziec i gadac

Na drugi raz zaznacz w wymaganiach: na spotkanie wymagam make up, ...enkę i świeże włosy 🙂 Myślę, że nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szczera i uczciwa, pokazuje się w najgorszej wersji. A nie wersja-demo, a potem na drugi dzień "A kto to jest??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koips
2 minuty temu, marawstala napisał:

Może nie wiedziała, że jest to randka : )

nawet jakby to miało byc cokolwiek, to kobieta przychodzaca w sobotni wieczór do resutracji w centrum duzego miasta powinna wygladac.. a nie jak skacowana panienka w niedzielny poranek wychodząca wokol bloku z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość koips napisał:

nawet jakby to miało byc cokolwiek, to kobieta przychodzaca w sobotni wieczór do resutracji w centrum duzego miasta powinna wygladac.. a nie jak skacowana panienka w niedzielny poranek wychodząca wokol bloku z psem

Jeśli była poinformowana, gdzie idą to owszem dobrze byłoby się jakoś ogarnąć : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

ja mam 40 lat i ogolnie bym zaraz uciekl jak by kobieta nie przyszla na randke w rozpuszczonych wlosach

wlosy spiete sa dla mnie aseksualne i tyle w tym temacie !!!!!!!!

Są kobiety które ładnie w nich wyglądają. Moja ukochana wygląda super w rozposzczonuch i spietych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koips
4 minuty temu, marawstala napisał:

* gdzie idziecie 

wg mnie doszło tu do jakiegoś drobnego nieporozumienia 

nie bylo tu zadnego nieporozumienia, wiedziala, ze idziemy na miasto na piwko i cos zjesc, wieczor-sobota.. do tego tylko we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaa
14 minut temu, Onkosfera napisał:

Jest szczera i uczciwa, pokazuje się w najgorszej wersji. A nie wersja-demo, a potem na drugi dzień "A kto to jest??"

 Ej , nie o to chodzi . Ja jestem kobieta I jesli mi zalezy na facecie to chce na nim zrobic dobre wrazenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość gosc napisał:

ja mam 40 lat i ogolnie bym zaraz uciekl jak by kobieta nie przyszla na randke w rozpuszczonych wlosach

wlosy spiete sa dla mnie aseksualne i tyle w tym temacie !!!!!!!!

A obcięte na chłopa są seksualne chyba bardzo? Co nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość gosc napisał:

ja mam 40 lat i ogolnie bym zaraz uciekl jak by kobieta nie przyszla na randke w rozpuszczonych wlosach

wlosy spiete sa dla mnie aseksualne i tyle w tym temacie !!!!!!!!

A obcięte na chłopa są seksualne chyba bardzo? Co nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

może nie warto się dla ciebie starać? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość koips napisał:

nie bylo tu zadnego nieporozumienia, wiedziala, ze idziemy na miasto na piwko i cos zjesc, wieczor-sobota.. do tego tylko we dwoje

Piwo i coś do jedzenia czyli pomyślała o jakiejś knajpie, a nie restauracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Agaaaaa napisał:

 Ej , nie o to chodzi . Ja jestem kobieta I jesli mi zalezy na facecie to chce na nim zrobic dobre wrazenie 🙂

Wiadomo. Ale brak makijażu czy splątane (co to w ogóle znaczy splątane? W jakim stopniu?) włosy to nie są chyba dyskwalifikujące niedociągnięcia. Niektóre kobiety w ogóle się nie malują. Lepiej się chyba czuć swobodniej na randce, niż odwalić się jak na scenę, a potem nie móc mrugnąć bez osypisk tapety z ryła.

Co innego smród, tłuste włosy, brudne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a ja mysle, ze w porzadku. Fajnie, ze jest soba przynajmniej 😉 moze sie znajdzie ktos, kto to zaakceptuje, ty najwidoczniej nie, to moze ktos inny.Ja tez sie na randki nie odwalam. Co prawda nie mam tlustych wlosow, ale dla mnie poczatkowe spotkania sa raczej po to, by sie poznac, jeszcze nie randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzyyydal

z ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

:)) Pan i władca portfela poczuł się urażony ajc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ty byłeś umalowany?

Rozumiem, że tłuste włosy to przegięcie,  ale to każdy się musi malować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość koips napisał:

nie bylo tu zadnego nieporozumienia, wiedziala, ze idziemy na miasto na piwko i cos zjesc, wieczor-sobota.. do tego tylko we dwoje

Ja zaproszenia na piwko i coś do jedzenia nie potraktowałabym jako randki. Na piwko to można sobie wyskoczyć z kumplem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i cale szczescie, ze bez makijazu przyszla, takiego bezploda jak autor od razu to odrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja bym Cie uszanowala i pięknie sie wystroila.ale pewnie w realnym życiu bys mnie odrzucil jak wiekszosc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Ja bym chetnie postawil wtedy stol.ca na stół i powiedział - zobacz swoje odbicie w lustrze bejbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze ze nie wygladała jak tirówka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dobrze ze nie wygladała jak tirówka 😉

Ahahahaha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×