Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po prostu ona

do panow 40 letnich i wiecej

Polecane posty

Gość Gość
37 minut temu, Gość gosc napisał:

Ryan Gosling ma 39 lat, czy wyglada na star.u.cha ?

A Reese Witherspoon, Alicia Silverstone, Angelina Jolie ... to też dla ciebie stare nie atrakcyjne po 40 .

Bo dla mnie to piękne kobiety, więc lepiej co nie którzy niech się zastanowią co piszą o kobietach.

A te dziady co wolą duzo młodsze niech biorą, tylko, żeby się na tym nie przejechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A te dziady co wolą duzo młodsze niech biorą, tylko, żeby się na tym nie przejechali

przecież własnie biorą po to żeby się lepiej jeździło 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A te dziady co wolą duzo młodsze niech biorą, tylko, żeby się na tym nie przejechali

przecież własnie biorą po to żeby się lepiej jeździło 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

przecież własnie biorą po to żeby się lepiej jeździło 😄 

tylko większość młodszych dziewczyn, nie chce starych dziadów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie kazdy chce tylko wybzykac studentke

niektorzy z taka studentka szukaja szczerej milosci, przytulania, pocalunkow przy zachodzie slonca, wspolnego karmienia labedzi, scigania sie na plazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie kazdy chce tylko wybzykac studentke

niektorzy z taka studentka szukaja szczerej milosci, przytulania, pocalunkow przy zachodzie slonca, wspolnego karmienia labedzi, scigania sie na plazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie kazdy chce tylko wybzykac studentke

niektorzy z taka studentka szukaja szczerej milosci, przytulania, pocalunkow przy zachodzie slonca, wspolnego karmienia labedzi, scigania sie na plazy...

Idz w końcu podrywac zamiast siedzieć i bzdury pisać. W gruncie rzeczy zal mi ciebie, bo masz daleko posunięte zaburzenia psychiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bqwert
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

tylko większość młodszych dziewczyn, nie chce starych dziadów. 

Żadna kobieta nie chce starego dziada który ja nie pociąga, ale jak jest przystojny i super, to wiek nie ma takiego znaczenia. Moja siostra ma męża 50 latka, nie jest bogaty ale wspaniały, przystojny. Siostra to też nie dziecko ale młodsza skończyła 32 lata. Różnie w życiu bywa. Nie jest brzydka rozwodka, rączej z tych atrakcyjnych wyglądających na max 28 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

tylko większość młodszych dziewczyn, nie chce starych dziadów. 

pfff, a kogo obchodzi ta pospolita przeciętna większość, zawsze było tak, że to kreatywna mniejszość miała ostateczny wpływ na kształt większości i w ten sposób formowała przyszłość, więc liczyć należy, że i to wkrótce ulegnie rewersji 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

to dlaczego uwazasz ze kobieta moze byc tylko 8 lat mlodsza, a nie np. 12?

Bo taki starszy facet nie ma już pary w gaciach a myśli ,że dorówna takiej młodej 23 -25 latce. A wy się mylicie te młode miały już tyle partnerów ,że taki 40 latek ich nie kręci.Możecie zrobić wrażenie na takich kobietach ,które miały jednego lub 2 partnerów i tyle a nie te które miały ich o wiele,wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja rozumiem Autorkę. Niedawno umówiłam się z 39 i 41 latkiem makabra.

Straszne, randki porażka, a mam 32 lata i nigdy już się nie umówie z takimi dziadami.

Może zadbani 40 parolatkowie mają już żony i zostały same odpady 40 latnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Bo taki starszy facet nie ma już pary w gaciach a myśli ,że dorówna takiej młodej 23 -25 latce. A wy się mylicie te młode miały już tyle partnerów ,że taki 40 latek ich nie kręci.Możecie zrobić wrażenie na takich kobietach ,które miały jednego lub 2 partnerów i tyle a nie te które miały ich o wiele,wiele więcej.

Dopiszę jeszcze ,że bywają panowie w tym wieku ,którzy dużo mogą ale to są wyjątki. Panowie z defektami nie będą szukać nawet kochanki jeśli są w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawdA
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja rozumiem Autorkę. Niedawno umówiłam się z 39 i 41 latkiem makabra.

Straszne, randki porażka, a mam 32 lata i nigdy już się nie umówie z takimi dziadami.

Może zadbani 40 parolatkowie mają już żony i zostały same odpady 40 latnie

Sorki, masz 32 lata i na co liczysz bo nie wiem? 😂 Że przystojny, zadbany 30 - paro letni biznesmen ruszy w Twoim kierunku na białym rumaku? Nie żartuj, taki to ma 20 paro letnia żonę albo kochanke/dziewczynę. Nawet to że jakiś 39 latek chciał to dziwne, pewnie już styrany, mało atrakcyjny po przejściach dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gosc napisał:

nie kazdy chce tylko wybzykac studentke

niektorzy z taka studentka szukaja szczerej milosci, przytulania, pocalunkow przy zachodzie slonca, wspolnego karmienia labedzi, scigania sie na plazy...

O o czym ty głupku będziesz z nią rozmawiać. 40 latek i studentka, gdzie ona cię zabieże, może na impreze do akademika.

Idź się lecz pustaku stary na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

przecież własnie biorą po to żeby się lepiej jeździło 😄 

Żeby się tylko nie przejechali jak Kaziu Marcinkiewicz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość PrawdA napisał:

Sorki, masz 32 lata i na co liczysz bo nie wiem? 😂 Że przystojny, zadbany 30 - paro letni biznesmen ruszy w Twoim kierunku na białym rumaku? Nie żartuj, taki to ma 20 paro letnia żonę albo kochanke/dziewczynę. Nawet to że jakiś 39 latek chciał to dziwne, pewnie już styrany, mało atrakcyjny po przejściach dlatego.

Żebyś wiedział, właśnie na sylwestra podrywał mnie 35 latni prawnik z którym w sobotę jestem umówiona na randkę.

A ty dalej sieć tu i marz o studentkach głupku, zamiast rozejrzeć się z normalną kobietą w podobnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

O o czym ty głupku będziesz z nią rozmawiać. 40 latek i studentka, gdzie ona cię zabieże, może na impreze do akademika.

Idź się lecz pustaku stary na głowę

Dobrze napisane, te chłopy wolne po 40 to jakieś odpady.

Porządni i dobrze wyglądający są żonaci. A dupki marzące o studentkach zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

O o czym ty głupku będziesz z nią rozmawiać.

juz pisalem

o wszystkim, o zyciu, podrozach, kinie, sporcie, samochodach, swiecie, ba, nawet o polityce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

O o czym ty głupku będziesz z nią rozmawiać. 40 latek i studentka, gdzie ona cię zabieże, może na impreze do akademika.

Idź się lecz pustaku stary na głowę

Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Starszy ok, jeśli poznanie jest naturalne, a nie stary polujący na młódkę bo to samo w sobie jest obleśne. No i  jak może porównywać się z młodszymi bo czas go nie nadgryzł, wtedy jest szansa, inaczej to żałosne. Wiecie, że jak miałam że 24 lata to podrywał mnie dziadek po 60 tce? Stary, rumol, natrętny, mieszkał 3 bloki ode mnie, bo mi tłumaczył, ale nie przyznałam, że mieszkam blisko.  Na plaży kiedyś doszedł do mnie i do koleżanki dziadek i nawet jej rękę na kolanie położył, tego to żeśmy ostro zwyzywały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Dopiszę jeszcze ,że bywają panowie w tym wieku ,którzy dużo mogą ale to są wyjątki. Panowie z defektami nie będą szukać nawet kochanki jeśli są w małżeństwie.

hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Starszy ok, jeśli poznanie jest naturalne, a nie stary polujący na młódkę bo to samo w sobie jest obleśne. No i  jak może porównywać się z młodszymi bo czas go nie nadgryzł, wtedy jest szansa, inaczej to żałosne. Wiecie, że jak miałam że 24 lata to podrywał mnie dziadek po 60 tce? Stary, rumol, natrętny, mieszkał 3 bloki ode mnie, bo mi tłumaczył, ale nie przyznałam, że mieszkam blisko.  Na plaży kiedyś doszedł do mnie i do koleżanki dziadek i nawet jej rękę na kolanie położył, tego to żeśmy ostro zwyzywały. 

no ale co ma 60 letni dziad do tego?

60 latek sliniacy sie na widok 24 latki to oblesne, pelna zgoda, ale dynamiczny 40 latek (niech bedzie juz ten Ryan Gosling za przyklad znowu) to przeciez calkiem co innego !!!

 

zachowujmy logike w dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość Starszypan napisał:

Ja z pewnością wolałbym 15 lat starszego, inteligentnego bo to nie jest aż taka różnica, niż gdyby przyprowadzila  rowiesnika, małego, zjaranego sebusia bez zębów bez wykształcenia w koszulce Polska Walcząca - takich trochę widzę na ulicach, nawet wielu. To masz jak w banku. 

15 lat 😀😀😀😀😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yttoo
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Żebyś wiedział, właśnie na sylwestra podrywał mnie 35 latni prawnik z którym w sobotę jestem umówiona na randkę.

A ty dalej sieć tu i marz o studentkach głupku, zamiast rozejrzeć się z normalną kobietą w podobnym wieku

Chyba 35 letni prawi-k😂😂 Takie bajki to wiesz gdzie.. A podobno porządni w tym wieku to mają żony to gdzie logika? 😂A 32 latka szukając męża to już w ogóle. Idąc tym tokiem myślenia to musiała być "wyjatkowa" jak nikt jej w tym wieku nie zechciał... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Yttoo napisał:

Chyba 35 letni prawi-k😂😂 Takie bajki to wiesz gdzie.. A podobno porządni w tym wieku to mają żony to gdzie logika? 😂A 32 latka szukając męża to już w ogóle. Idąc tym tokiem myślenia to musiała być "wyjatkowa" jak nikt jej w tym wieku nie zechciał... 

 

Normalny facet 35 letni podrywający 32 latkę.

A nie to co ty walnięty pustaku, myślący że studentka cię zechcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mera
6 minut temu, Gość Ona napisał:

15 lat 😀😀😀😀😀😀😀

A myślisz, że to taka różnica, która na ulicy widzisz bo nie wiem? Na czole maja napisane. Nawet tutaj dziewczyna pisała o mężu 13 lat starszym, którego wszystkie koleżanki zarywaja i wygląda na rowiesnika praktycznie, tylko przystojny. Mylisz chyba różnice obleśne typu dziadek Tajner, sztrasburger itp ale to 30+dobre. Znam parę w rodzinie gdzie facet jest kilkanaście starszy a po latach wygląda na młodszego od żony i to znacznie, dba o siebie, ma czas, przedsiębiorcą. podobnie jest z kobietami, które o siebie dbają i wyglądają czasami lepiej niż ich młodsi faceci. Znam też takie pary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 

Normalny facet 35 letni podrywający 32 latkę.

A nie to co ty walnięty pustaku, myślący że studentka cię zechcę.

i pewnie jeszcze z tym pustakiem pójdzie na impreze w akademiku pokazać innym starego "dinozaura"

Ty się człowieku lecz na głowę i znajdz sobie kobietę 30 letnią, jeżeli w ogóle któraś takiego imbecyla jak ty by chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale prawda jest taka, że 40 latek nawet mniej urodziwy, średnio zadbany i ubogo przysposobiony jest w stanie upolować jakąś mniej ogarniętą młodą dziewczyne. Sytuacja w przypadku 40+ kobiety ulega niestety diametralnej zmianie. Młody chłopak przecież nawet nie będzie uganiał się za taką bo po co, skoro bez walki o równolatki i młodsze wygrywa na polu rywalizacji z podstarzałą konkurencją , równolatek już dawno zajęty,  a dużo starszy raczej rozgląda się za atrakcyjnym miejscem na cmentarzu w rzadkich przypadka za gosposią tudzież opiekunką do dziecka. Także taka moja uwaga do starszych pań po 40tce, które są w sytuacji bardzo patowej, z jednej strony marzą jeszcze o dżentelmenie ale z drugiej całkiem świadomie wybierają kota jako chyba najlepsze rozwiązanie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustak
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Normalny facet 35 letni podrywający 32 latkę.

A nie to co ty walnięty pustaku, myślący że studentka cię zechcę.

Jak normalny, przystojny do tego prawnik szuka poważnej relacji typu żona to z prostej przyczyny wybierze młodsza, dwdziescia pare ale już raczej po studiach z prostej przyczyny - chce mieć dzieci a nie jeździć na invitro co miesiąc i bulic za to. Do kogo piszesz o tych studentkach? Szuka młodszej ale nie koniecznie studentki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale prawda jest taka, że 40 latek nawet mniej urodziwy, średnio zadbany i ubogo przysposobiony jest w stanie upolować jakąś mniej ogarniętą młodą dziewczyne. Sytuacja w przypadku 40+ kobiety ulega niestety diametralnej zmianie. Młody chłopak przecież nawet nie będzie uganiał się za taką bo po co, skoro bez walki o równolatki i młodsze wygrywa na polu rywalizacji z podstarzałą konkurencją , równolatek już dawno zajęty,  a dużo starszy raczej rozgląda się za atrakcyjnym miejscem na cmentarzu w rzadkich przypadka za gosposią tudzież opiekunką do dziecka. Także taka moja uwaga do starszych pań po 40tce, które są w sytuacji bardzo patowej, z jednej strony marzą jeszcze o dżentelmenie ale z drugiej całkiem świadomie wybierają kota jako chyba najlepsze rozwiązanie.  

z takim myśleniem, to ty kawaleram do końca życia będziesz.

Tak każda studentka, już bierze grubasa i ...a 40 letniego takiego jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×