Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po prostu ona

do panow 40 letnich i wiecej

Polecane posty

Gość Po prostu ona
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

przeciez sa szczeslwie malzenstwa z roznica chocby 17 lat, ktore sie kochaja

to chyba dobrze, iz ja szukam milosci, a nie tylko chce seksu od studentki?

George Clooney ma zone 17 lat mlodsza, wg ciebie jest zaburzony psychicznie?

cos napisałam wyżej o aktorach i ich,,miłości" ze strony starszych do tak mlodych i mlodych to starszych. To interes nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Cytat

Ale tak jak mówię jeżeli chcecie mlode i heh..stac was na nie i ona tez tego chce to droga wolna  Ale nie wciskajcie próśb o poznawanie się czy coś,czy jakies bajery w stronę takich,jeśli widać że czują się niekomfortowo przy nich. Na przykład ja. O niektórych rzeczach to sobie z wujkiem czy kuzynem pogadam,jak ma być starszy i chcę posłuchać co starsi maja do powiedzenia na dany temat. Ale od obcego 40 latka? Nie chcę. I wiele młodych nie chce. O to chodzi.

rozumiem, szanuję, zgadzam się. Nachalność jest zła!

Cytat

jeżeli znajdzie sobię kilka lat młodsza,to dobra. Może inaczej. Dziwi mnie że piszecie że prawnik że lekarz sobie pozwoli na dużo młodszą bo zarabia tam kilkanaście tysięcy ona tyle. No a inni? Nie?A Ci co sa mechanikami samochodowymi? Albo zwykłymi maganiezyrami? Skoro mówimy o miłości nie sponsoringu,to dlaczego dajecie przykład prawnika czy lekarza. Bo co? Są lepsi? Czemu? Bo wiecej zarabiają niż kierowca taksówki przykładowo? Tamtym się nie nalezy ,,bo ich nie stać"? Sam pokazujesz przykład że pieniążkami można kupić ,,trochę mlodszą" kobietę. 

heh, masz trochę racji, ale jednak społeczeństwo inaczej patrzy na te związki, i o to mi chodzilo, ze jak lekarz ma pielegniarke 8 lat mlodsza i on zarabia duzo to jak ona jest ladna a do tego oni maja dzieci to wszyscy gratuluja im malzenstwa, zamiast wysmiewac ze to sponsoring.

Wiec pozyywne lub neutralne postrzeganie spoleczne takich malzenstw, poniekad sankcjonuje ogolnie zwiazki z roznica wieku i lepszym statusem materialnym mezczyzny. niz kobiety. Na pytanie gdzie ustalic granice czy to zwiazek, czy sponsoring, nie ma jasnej odpowiedzi. Jak obu stronom jest dobrze, wspeiraja sie i kochaja, to chyba jednak jest to zwiazek prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
5 minut temu, Gość gosc napisał:

rozumiem, szanuję, zgadzam się. Nachalność jest zła!

heh, masz trochę racji, ale jednak społeczeństwo inaczej patrzy na te związki, i o to mi chodzilo, ze jak lekarz ma pielegniarke 8 lat mlodsza i on zarabia duzo to jak ona jest ladna a do tego oni maja dzieci to wszyscy gratuluja im malzenstwa, zamiast wysmiewac ze to sponsoring.

Wiec pozyywne lub neutralne postrzeganie spoleczne takich malzenstw, poniekad sankcjonuje ogolnie zwiazki z roznica wieku i lepszym statusem materialnym mezczyzny. niz kobiety. Na pytanie gdzie ustalic granice czy to zwiazek, czy sponsoring, nie ma jasnej odpowiedzi. Jak obu stronom jest dobrze, wspeiraja sie i kochaja, to chyba jednak jest to zwiazek prawdziwy.

Jesteś zalosny. 

Idz i zacznij podrywac te młode d0py, bo wiecznie te same pieprzenie, te same tamaty sa do porzygu. Idz i bierz mloda samice. Droga wolna, nikt nie broni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Kobieta napisał:

Jesteś zalosny. 

Idz i zacznij podrywac te młode d0py, bo wiecznie te same pieprzenie, te same tamaty sa do porzygu. Idz i bierz mloda samice. Droga wolna, nikt nie broni. 

Ja cie nie obrazam, ty mnie tez nie obrazaj naokraglo.

Zanim zaczne podrywac na badoo, schudne wpierw 10 kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

 

heh, masz trochę racji, ale jednak społeczeństwo inaczej patrzy na te związki, i o to mi chodzilo, ze jak lekarz ma pielegniarke 8 lat mlodsza i on zarabia duzo to jak ona jest ladna a do tego oni maja dzieci to wszyscy gratuluja im malzenstwa, zamiast wysmiewac ze to sponsoring.

Wiec pozyywne lub neutralne postrzeganie spoleczne takich malzenstw, poniekad sankcjonuje ogolnie zwiazki z roznica wieku i lepszym statusem materialnym mezczyzny. niz kobiety. Na pytanie gdzie ustalic granice czy to zwiazek, czy sponsoring, nie ma jasnej odpowiedzi. Jak obu stronom jest dobrze, wspeiraja sie i kochaja, to chyba jednak jest to zwiazek prawdziwy.

Jeżeli piszesz o lekarzu, który ma 40 lat i 8 lat młodszą żonę.

To pustaku - mając 40 lat podrywaj też młodsze o 8 lat kobiety, a nie 20 parolatki.

Chyba, że sam nie wiesz o czym piszesz i uważasz się za lepiej zarabiającego od lekarza i mągocęgo poderwać studentkę - hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

 

heh, masz trochę racji, ale jednak społeczeństwo inaczej patrzy na te związki, i o to mi chodzilo, ze jak lekarz ma pielegniarke 8 lat mlodsza i on zarabia duzo to jak ona jest ladna a do tego oni maja dzieci to wszyscy gratuluja im malzenstwa, zamiast wysmiewac ze to sponsoring.

Wiec pozyywne lub neutralne postrzeganie spoleczne takich malzenstw, poniekad sankcjonuje ogolnie zwiazki z roznica wieku i lepszym statusem materialnym mezczyzny. niz kobiety. Na pytanie gdzie ustalic granice czy to zwiazek, czy sponsoring, nie ma jasnej odpowiedzi. Jak obu stronom jest dobrze, wspeiraja sie i kochaja, to chyba jednak jest to zwiazek prawdziwy.

Jeżeli piszesz o lekarzu, który ma 40 lat i 8 lat młodszą żonę.

To pustaku - mając 40 lat podrywaj też młodsze o 8 lat kobiety, a nie 20 parolatki.

Chyba, że sam nie wiesz o czym piszesz i uważasz się za lepiej zarabiającego od lekarza i mągocęgo poderwać studentkę - hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On...

Mam 40 lat I nie robie takich rzeczy by jak desperata wyrywac jakies 20 latki. Generalnie nie musze Bo same nieraz leca na mnie I zawracaja glowe. Zreszta 30 latki tez. Czasem sie tylko zastanawiam czy wszystko ze mna w porządku ze nie korzystam bo nie biore wszystkiego jak leci🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość On... napisał:

Mam 40 lat I nie robie takich rzeczy by jak desperata wyrywac jakies 20 latki. Generalnie nie musze Bo same nieraz leca na mnie I zawracaja glowe. Zreszta 30 latki tez. Czasem sie tylko zastanawiam czy wszystko ze mna w porządku ze nie korzystam bo nie biore wszystkiego jak leci🤔

Pacieszaj się i marz dalej - ślapaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On...
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Pacieszaj się i marz dalej - ślapaku

Nic na to nie poradze ze juz tak mam😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400
43 minuty temu, Gość On... napisał:

Mam 40 lat I nie robie takich rzeczy by jak desperata wyrywac jakies 20 latki. Generalnie nie musze Bo same nieraz leca na mnie I zawracaja glowe. Zreszta 30 latki tez. Czasem sie tylko zastanawiam czy wszystko ze mna w porządku ze nie korzystam bo nie biore wszystkiego jak leci🤔

Bardzo wartościowy wpis, szczery przemyślany oraz odpowiadający realiom. Nie słuchaj autorze tego postu, starym pannom po 30 zazdroszczącym urody wdzięku i seksapilu młodym dziewczętom, gdyż woła o pomstę do nieba jak można tak nisko upaść i zgorzknieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Gość On... napisał:

Mam 40 lat I nie robie takich rzeczy by jak desperata wyrywac jakies 20 latki. Generalnie nie musze Bo same nieraz leca na mnie I zawracaja glowe. Zreszta 30 latki tez. Czasem sie tylko zastanawiam czy wszystko ze mna w porządku ze nie korzystam bo nie biore wszystkiego jak leci🤔

20 czekają 🖐 tutaj tylko pisać jak w tytule tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka89,.
Dnia 2.01.2020 o 22:36, Gość Gość napisał:

Drogie dzi   ewczę. Bez względu na wiek, nie chciałbym kogoś kto siada "przy stolikach obok McDonalda "

Napisze jak to wygląda z mojej perspektywy, dojrzałego, starszego Pana. 

Wchodzisz do pu  bu bo masz spotkanie z klie.ntem. Obiecałaś że pokażesz mu miasto. Facet się spóźnia więc siadasz przy barze i zamawiasz piwo. I nagle dziewczyna która już miała wychodzić siada 3 miejsca od Ciebie, zamawia colę i co chwilę poprawia spó dnicę lub st..anik. Nie wiadomo na co czeka, chociaż w sumie wiadomo. I jej w... jak zauważy że nic z tego nie będzie. 

Druga sytuacja. Idziesz do klubu żeby się zresetować, na..walic i zapomnieć o robocie. Już po pół godzinie czujesz że na Ciebie zerka. Oczywiście całe kies.....zonkowe wydała na ten kawałek materiału co zakrywa jej tyyyyłek. Gadka szmatka i już się bawicie razem. 

Trzecia sytuacja, ale tam to myślałem że mnie wsadzac do więzienia.  początek października, studentki zjechaly do Warszawy.  Jakieś 3 mał...olatki ktore chcą się poczuć dorosłe. Pytasz się czy napiija się z wami drinka nazwijmy go X. X, hi,hi nie wiemy co to jest, nigdy nie pilysmy. Czy to już peofilia. Oczywiście można ja u pić w pół godziny, później się okazuje że nie tylko nie piła drinka x, ale nie była tu i tam, i że jesteś taki dojrzały, taki męski, że nie szpanujesz i inne ble ble ble. Od jednej nawet usłyszałem że byłem pierwszym facetem w jej życiu który nie bał się jej ostro potraktować. A ona to lubi.

Więc droga autorko, życzę szerszych horyzontów. 

Słuchaj dziadku pofantazjowac możesz, tylko tyle Ci zostało, jedynie jaka malolata możesz mieć, ta taka z domu publicznego, której zapłacisz za godzinę, a dla niej i tak będziesz starym, siwym pierdzielem z prostata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8888

Prowokacja starej baby widać od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja mam 40 lat, i chyba zaczne podrywac kasjerki (ale nie nachalnie, bo mam klasę)

tylko faktycznie, ciezko to robic przy klientach lub innych pracownikach sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram autorkę. To jest naprawdę niesmaczne, jak taki starszy podrywa taką młodą i żałosne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
7 minut temu, Miła3 napisał:

Popieram autorkę. To jest naprawdę niesmaczne, jak taki starszy podrywa taką młodą i żałosne... 

 A nie jest żałosne jak młoda sama się pcha na kuttasa starszego z klasą i kasą faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

 A nie jest żałosne jak młoda sama się pcha na kuttasa starszego z klasą i kasą faceta??

 Tysz prowda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

 A nie jest żałosne jak młoda sama się pcha na kuttasa starszego z klasą i kasą faceta??

Racja, jest. Niech każdy szuka sobie w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
3 minuty temu, Miła3 napisał:

Racja, jest. Niech każdy szuka sobie w swoim wieku.

 Napiszesz ile masz wiosenek? I o ile mógłby być starszy od ciebie? To "Miła" mnie kusi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po 40 to już po ptokach. Trzeba było zapytać jak się macie do niego mówić? Tato czy dziadku? Albo że masz tatę mlodszego od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młode i stare pizzdy
Dnia 2.01.2020 o 14:04, Gość Po prostu ona napisał:

Dobry wieczór wszystkim. Korzystajac z okazji że często pojawiaja się tematy o 40 letnich mężczyznach,którzy chcą mieć 18-25 letnie kobiety do związku. To ja wam coś opowiem co wydarzyło sie z miesiąc temu. Mam 21 lat. Otóż szłam na miasto i postanowiłam iść do galerii z koleżanką. Usiadłyśmy przy stoliku przed MacDonaldem i w pewnym momencie,nie wiem,pół godziny później może,podszedł do nas facet i do nas : cześć,przedstawił się i zapytał czy może się dosiąść. My takie że nie,nie potrzebujemy większego towarzystwa. Na co on czemu nie chcemy sie poznawać itd. i zapytał czy jesteśmy nieśmiałe, po czym dodał że szuka kogos na stałe,ma te 41lat,ale możemy się poznac,może coś ,,zaiskrzy". My kolejny raz odmówiłyśmy i kolejny i ciagle pytał: no ale co jest złego w poznawaniu się? My do niego,że jest od nas dużo starszy i naprawdę nie chcemy się poznawać. Chciałyśmy już iść,wstałyśmy a on cały czas,że chyba tak staro nie wygląda? Że możemy sie poznać,że przecież też są pary,że starsi łączą się z mlodszymi. My podziękowałyśmy,pożegnałyśmy się i poprostu wyszłyśmy z galerii. 

Pytam was: czemu wy,starsi, nie możecie zrozumieć że młode zazwyczaj nie chcą z wami sie poznawać? Do związku maja towarzystwo w swoim wieku,dlaczego tak usilnie i na chama zaczepiacie je? Przecież to nic nie da. A najgorzej jak po odmowie raz,dalej to ciągniecie. To jest denerwujące. Tak samo kiedyś szłam wieczorem w lecie i w drodze do domu mijałam 3 starszych typów,na oko po 30 i słyszę:ale sunia,taka to bym..

Dodam,że nie miałam na sobie nic wyzywajacego,włosy były spięte w kucyk,miałam na sobie ...enkę w kwiaty,ale ona nie byla ani krótka,ani głębokiego dekoltu..Przestańcie marzyć i ślinić się do takich młodych,bo to jest naprawdę fuj i nie do zniesienia. Tym bardziej,jeżeli sami wiecie,że nie jestescie już urodziwi. Znajdujcie kobiete troszkę młodszą,jak macie te 40 lat czy więcej,nie wiem,taką 5 lat góra 10 lat młodszą a nie...20...

za pare stówek byś dała duupy nawet 60 latkowi, bo wy baby takie chciwe na hajs że szok, zawsze wam mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu ona
29 minut temu, Gość młode i stare pizzdy napisał:

za pare stówek byś dała duupy nawet 60 latkowi, bo wy baby takie chciwe na hajs że szok, zawsze wam mało

Mam pieniądze także odpuść sobie takie gadanie. Nie każda jest prostytutką żeby ciągnąć kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Janusz miał 60 lat a jego panna 25 co daje 35 lat różnicy i co?!! na pohybel te wasze ujadanie 😄 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ciekawa dyskusja byla w tym temacie

autorka miala racje, nachalnosc jest zla

ale dyskretnie, taktownie podrywac mlodsze kobiety moim zdaniem mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam
Dnia 4.01.2020 o 18:17, Gość Kusiciel napisał:

 A nie jest żałosne jak młoda sama się pcha na kuttasa starszego z klasą i kasą faceta??

A nie jest  załosne jak ten z kasą i klasą wkłada takiej młodej????? Gdzie jego ta KLASA??:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×