Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aneta88

Zakupy spożywcze, gdzie robicie?

Polecane posty

Gość Aneta88

Witam, mam pytanko, gdzie robicie zakupy spożywcze? Ja przeważnie w Kaufland ie, wynika to głównie z tego że mam po drodze z pracy do domu i jest duży parking, sporadycznie Polomarket albo Biedra, pojedyncze rzeczy z do skoku normalny spożywcza. Kaufland to praktycznie hipermarket, zauważyłam że dużo więcej tam kupuje niż zakładam, wchodząc tam a co za tym idzie masę kasy wydaje. Przerzucić się na Polo? Jest małe i wszystko się tam kupi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupkowa

Biedronka i czasami Lewiatan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w Lidlu,bo mam najblizej.Czasem do tesco jak potrzebuje czegos z wiekszego asortymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Auchan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odkąd mam dwójkę małych dzieci i nie jestem w stanie sama wyjść z domu robię tylko zakupy online z tesco. Super wygodna sprawa. Gdy czasami uda mi się normalnie wyjść do sklepu to kupuję w społem, mimo że obok mam biedrę. W mojej biedrze zawsze są ogromne kolejki i trudno przejechać wózkiem, bo wszystko zastawione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W sklepie osiedlowym, zwykłe delikatesy, w małym warzywniaku. Raz na tydzień, dwa tygodnie wpadam do Lidla lub do Biedronki. Ale nigdy nie kupuję tam mięsa, warzyw oraz owoców.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Albert Heijn. Czasami Lidl albo Colruyt, sporadycznie Aldi albo Carrefour. Ale ja mieszkam za granicą.

W Polsce to zawsze wybieram Kaufland, bo tego sklepu mi u nas brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Albert Heijn. Czasami Lidl albo Colruyt, sporadycznie Aldi albo Carrefour. Ale ja mieszkam za granicą.

W Polsce to zawsze wybieram Kaufland, bo tego sklepu mi u nas brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lidl ale tylko dlatego, że to jedyny sklep w pobliżu. Jeszcze mogłabym robić w biedrze ale tam zwykle jest syf i ubóstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lidl ale tylko dlatego, że to jedyny sklep w pobliżu. Jeszcze mogłabym robić w biedrze ale tam zwykle jest syf i ubóstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
25 minut temu, Gość gość napisał:

W sklepie osiedlowym, zwykłe delikatesy, w małym warzywniaku. Raz na tydzień, dwa tygodnie wpadam do Lidla lub do Biedronki. Ale nigdy nie kupuję tam mięsa, warzyw oraz owoców.  

Tak samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka

Lidl tak na co dzień, warzywa, owoce i jaja staram się na ryneczku, który jest w środy i w soboty u mnie w mieście. Po większe ilości np. zapasy makaronu, ryżu itp. jezdze najczesciej do auchan'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Auchan raz na tydzień, duże zakupy (bywa, że online choć to raczej sporadycznie). Okazjonalnie Lidl (głównie chemia, więc tak z raz na 2 miesiące może), Biedronka jak na tygodniu trzeba dokupić jakieś mleko czy owoce. Chleb robię często sama, bo nie mamy blisko dobrej piekarni (ale jak już do takiej pojedziemy, to robimy mały zapas - mrozimy).  Produkty "egzotyczne" najczęściej online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreed

Lidl choć coraz częściej Frisco. Oszczędzam czas i nie dźwigam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Frisco, Leclerc. Mięso w osiedlowym, tym samym od lat. Większość warzyw i owoców na bazarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neftes

Chleb i wędliny w osiedlowym. Pozostałe w Biedrze, Lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oline

Lidl,Aldi,Biedronka. Rzadziej Kaufland. Chleb i wędliny, część owoców i warzyw w hali targowej na osiedlu. Wszędzie ta sama jakość i ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mięso w zakładach mięsnych a warzywa na sprawdzonym stoisku na rynku. Chlebek w piekarni ,,z pieca rodem" .Reszte jak ja to nazywam pierdół w Biedrze albo w Lidlu 😊No i jeszcze standardowo Rossmann (obiadki dla malucha i kosmetyki dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2020 o 21:12, Gość Aneta88 napisał:

Witam, mam pytanko, gdzie robicie zakupy spożywcze? Ja przeważnie w Kaufland ie, wynika to głównie z tego że mam po drodze z pracy do domu i jest duży parking, sporadycznie Polomarket albo Biedra, pojedyncze rzeczy z do skoku normalny spożywcza. Kaufland to praktycznie hipermarket, zauważyłam że dużo więcej tam kupuje niż zakładam, wchodząc tam a co za tym idzie masę kasy wydaje. Przerzucić się na Polo? Jest małe i wszystko się tam kupi. 

Spożywka w Dino lub Biedrze (Dino mam blisko więc oszczędność czasu), poza tym też nie lubię hipermakretów bo zakupy za dużo czasu zajmują i kasy też się w nich więcej traci, fakt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej kupuję w Carrefourze, mają dobre ceny i świetne jakościowo produkty, szczególnie te produkty marki własnej Carrefoura Jakość z Natury - jakiś czas temu zaczęłam porównywać skład i jestem po wrażeniem. Teraz z aplikacją sklepu (do 24.09) można je kupić dodatkowo ze zniżką, 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz mi powiedzieć co się łapie pod tą jakość z natury?? Nie mogę tego znaleźć na stronie carrefour, a chcę się wybrać jutro na większe zakupy : ) 20% to spory rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A macie aplikację Carrefoura? Czy w aplikacji są jakieś promocje? Często tam bywam i zastanawiam się czy instalować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Noska92 napisał:

A macie aplikację Carrefoura? Czy w aplikacji są jakieś promocje? Często tam bywam i zastanawiam się czy instalować. 

Warto ściągnąć apkę Carrefoura, szczególnie, jeśli rob się u nich zakupy w piątki 🙂 Ale dzisiaj byłam tam na zakupach przedświątecznych i bardzo miło zaskoczyła mnie duża ilość produktów pod tym szyldem "ceny niskie jak dawniej", można trochę zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raczej nie powinniście mieć problemu z wyborem sklepu spożywczego. Czytałam, że w Warszawie i okolicach działa supermarket Anabru, który dostarcza zamówione jedzenie wprost do domu. Nie trzeba wychodzić, żeby mieć pełną lodówkę. Posiadają też komory chłodzące, dzięki czemu mrożonki nie tracą na jakości. Dodatkowo na pierwsze zakupy jest rabat.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co. Warzywa i owoce to w lokalnym warzywniaku, mięso też w mięsnym takim małym, gdzie wiem, że jest świeże i wędliny też tam mają swojej roboty. Takie paczkowane produkty to w markecie już. A ryby to ciężko u mnie dostać lokalnie więc zamawiam w Fier Seafood, z dostawą do domu po prostu. Stawiam zawsze na jakość i świeżość produktów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×