Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zagadal mnie lekko podpity facet a na drugi dzien olal.

Polecane posty

Gość Gość

To nie jakis pijus ale zagadal ona zna mnie z widzenia okazalo sie sam ciagnal rozmowe. Milo go potraktowalam na drugi dzien mnie olal tzn udal ze nie zna jak sie na niego spojrzalame sklepie. Po co takie zachowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zobaczył cie na trzeźwo to mu przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod wpływem alkoholu niektórzy stają się bardziej przyjacielscy, wygadani, zdarza się, że wchodzą w interakcję z osobami, z którymi na trzeźwo by tego nie chcieli... Albo po prostu facet się wstydzi tego, że zaczepiał Cię po pijaku. Jakkolwiek, jeśli będzie chciał, na pewno się jeszcze odezwie, oby na trzeźwo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalka. Ile razy na bani gadałam z jakimiś kolesiami w barach, a potem to aż głupio, że z takimi był flircik. Najlepiej udać niepamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Normalka. Ile razy na bani gadałam z jakimiś kolesiami w barach, a potem to aż głupio, że z takimi był flircik. Najlepiej udać niepamięć.

Co to znaczy glupio z takimi? A ty kim sie okazalas jēbana pijuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Nenesh napisał:

Pod wpływem alkoholu niektórzy stają się bardziej przyjacielscy, wygadani, zdarza się, że wchodzą w interakcję z osobami, z którymi na trzeźwo by tego nie chcieli... Albo po prostu facet się wstydzi tego, że zaczepiał Cię po pijaku. Jakkolwiek, jeśli będzie chciał, na pewno się jeszcze odezwie, oby na trzeźwo 😜

Ale to ja nie chcialam z nim gadac to jakis pletfus i jeszcze to zachowanie pozniej. Ja mam sobie jeszcze czegos szukac w sobie bo jakis alkoholik mnie zaczepil. Puknij sie w leb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Co to znaczy glupio z takimi? A ty kim sie okazalas jēbana pijuska.

Taak, no nie da się ukryć, spiłam się jak świnia, skoro ćwierkałam z takimi co mi się nie podobają. Miałam nadzieję, że mnie nie rozpoznają. Życie idzie do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×