Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu tu tyle jadu i nienawiści

Polecane posty

Gość gość

ha.mskich odzywek, skąd to się bierze? kiedyś ludzie tacy nie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak było
3 minuty temu, Gość gość napisał:

ha.mskich odzywek, skąd to się bierze? kiedyś ludzie tacy nie byli.

nie by ło pastwienia się w necie nad kobietą i w realu, nie było wypisywania guuupich postów, nie było guuupich porad, podjudzania, nie było śledzenia, nasyłania nowych osób i ukrytego filmowania

były rumieńce, spacery, listy, podchody , chodzenie do kina, odprowadzanie do domu i całowanie w rączkę, było rzucanie śnieżkami....

przecież odwet jest wtedy gdy są te odzywki i posty , zniszczę cię s.uko i tak dalej, to takich psycholi należy eliminować , wiele obustronnych relacji uległo przez stalking zniekształceniu o ile nie zniszczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praf

mysle że relacje miedzy ludzkie zniszczyla chuc kobiet, nagle poczuły że wszystkie im sie należy, a wiadomo żadnej relacji nie toksycznej sie z takim podejściem nie zbuduje. Psychole to tylko efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
3 minuty temu, Gość praf napisał:

mysle że relacje miedzy ludzkie zniszczyla chuc kobiet, nagle poczuły że wszystkie im sie należy, a wiadomo żadnej relacji nie toksycznej sie z takim podejściem nie zbuduje. Psychole to tylko efekt

czyżby ? po co piszesz te bzdury? z takimi tekstami rozleźliście się po całym necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu jesteśmy straszliwymi frustratami. Wyladowujemy na innych swoje negatywne emocje, bo mamy nieudane życia😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexus
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Wszyscy tu jesteśmy straszliwymi frustratami. Wyladowujemy na innych swoje negatywne emocje, bo mamy nieudane życia😚

ty nierobie odpowiadasz na kazdego posta, widac masz mnostwo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals

Ludzie pielęgnują w sobie przekonanie, że "moja racja, jest racja najmojsza". Dziś nie trzeba myśleć, żeby wiedzieć, wystarczy wziąć do ręki gazetę, włączyć telewizor, a tam już specjaliści tonem mędrcy, wyłożą całą prawdę na każdy temat. Nie ma już miejsca na dyskusję, polemikę. Bardzo mocno przechyliła się szala z: "myślę, więc wiem", na korzyść "wiem, więc nie muszę myśleć". A skoro jest moda na ekspertów, to internet również musi ich nosić. Przypuszczam, że w takim miejscu jak kafe, jest więcej ekspertów niż użytkowników. Łatwo więc o kolizję. 😉 Zwroty "sądzę", "mam wrażenie", "wydaje mi się", kompletnie się zdezaktualizowały.

Inną sprawą jest poczucie anonimowości, to zawsze sprzyja chamstwu. Taka widać jest prawdziwa natura człowieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość lexus napisał:

ty nierobie odpowiadasz na kazdego posta, widac masz mnostwo czasu

Mam. A jak z czasem u Ciebie? Skoro śledzisz moje odpowiedzi, to chyba też nie masz za wiele do roboty. Emerytura? Rencina? Na głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

ha.mskich odzywek, skąd to się bierze? kiedyś ludzie tacy nie byli.

Było dostali dostęp do internetu go nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość tak było napisał:

były rumieńce, spacery, listy, podchody , chodzenie do kina, odprowadzanie do domu i całowanie w rączkę, było rzucanie śnieżkami....

Były, ale kobiety przestały to doceniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość tak było napisał:

były rumieńce, spacery, listy, podchody , chodzenie do kina, odprowadzanie do domu i całowanie w rączkę, było rzucanie śnieżkami...

Obawiam się, że śnieżek już nie będzie... nie u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×