Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof

budowa domu z bali

Polecane posty

Gość Krzysztof

Witam szanowne grono i chciałbym zasięgnąć informacji od szczęśliwych posiadaczów drewnianych domów. Mamy w planach wybudować z żoną taki dom (ok. 120 metrów kwadratowych) – żona bardzo nalega, ale ja nie jestem do końca przekonany. Czy moglibyście pomóc mi w zrobieniu takiego bilansu zalet i wad takiego budownictwa. Wolelibyśmy to dobrze przemyśleć, bo niestety inwestycja nie jest mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My mamy z żoną małą działkę na Mazurach i zdecydowaliśmy się wybudować sobie tam letniskowy domek. Dom ma 50 m2 na dwóch kondygnacjach i to jest dokładnie model www.eko-domydrewniane.pl/pl,ekodom_viii,37.html#ad-image-0 budowany przez firmę Ekodom. Zresztą masz tam nawet zdjęcie takiego domku i koszt. Zapłaciliśmy 1000 zł za metr kwadratowy powierzchni całkowitej, więc myślę, że cena wcale nie jest wysoka. Dodatkowo pomogli nam w uzyskaniu zgody na budowę. Niedużo zapłaciliśmy też za działkę i mamy własne miejsce na ziemi i możemy jechać, kiedy chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My mamy z żoną małą działkę na Mazurach i zdecydowaliśmy się wybudować sobie tam letniskowy domek. Dom ma 50 m2 na dwóch kondygnacjach i to jest dokładnie model www.eko-domydrewniane.pl/pl,ekodom_viii,37.html#ad-image-0 budowany przez firmę Ekodom. Zresztą masz tam nawet zdjęcie takiego domku i koszt. Zapłaciliśmy 1000 zł za metr kwadratowy powierzchni całkowitej, więc myślę, że cena wcale nie jest wysoka. Dodatkowo pomogli nam w uzyskaniu zgody na budowę. Niedużo zapłaciliśmy też za działkę i mamy własne miejsce na ziemi i możemy jechać, kiedy chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×