Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yves

Mam 19 lat i nie kręcą mnie równolatkowie

Polecane posty

Gość Yves

Nie potrafię sobie tego przełamać ale w ogóle nie podobają mi się równo latkowie moja koleżanka ostatnio była na studniówce z 30 letnim facetem i bardzo mi się podobał w ogóle podobają mi się mężczyźni w tym wieku ostatnio zaczepił mnie facet około 30 i pytał o coś a ja już byłam zauroczona nie wiem czy coś ze mną jest nie tak

Czy któraś z dziewczyn ma podobnie jest w moim otoczeniu kilka kobiet to znaczy dziewczyn też w wieku od 18 do 20 lat w związkach z facetami po 30 czemu nie potrafię zainteresować się równolatkiem Moi rodzice doradzają mi żebym szukała chłopaka w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oczywiście,  mam 22 lata i tylko tacy 40+ mnie interesują. To normalne kobiety wolą dojrzałych mężczyzn,  a faceci młode dzierlatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Oczywiście,  mam 22 lata i tylko tacy 40+ mnie interesują. To normalne kobiety wolą dojrzałych mężczyzn,  a faceci młode dzierlatki.

Taki 40 + to zboczenie , ja też mam 22 lata ale chłopak 28 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21latka

Ja 21 lat moj facet - 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość 21latka napisał:

Ja 21 lat moj facet - 32.

Stary dziad ,  W twoim przypadku taki 27 to maks 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21latka
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Stary dziad ,  W twoim przypadku taki 27 to maks 

Dla mnie jest idealny, mow za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21latka
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Stary dziad ,  W twoim przypadku taki 27 to maks 

Dla mnie jest idealny, mow za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Taki 40 + to zboczenie , ja też mam 22 lata ale chłopak 28 

Żadne zboczenie dziewczynko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja 26, mąż 44 i co w związku z tym? Niech każdy będzie z tym kim chce i kogo kocha. Nic nikomu do tego. Podobają Ci się starsi to szukasz starszego. Żadna koleżanka, rodzice czy patolka z kafe nie będzie Ci mówić że "z tym to nie bo to stary dziad". Tyle. Powodzenia Dziewczyno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21latka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja 26, mąż 44 i co w związku z tym? Niech każdy będzie z tym kim chce i kogo kocha. Nic nikomu do tego. Podobają Ci się starsi to szukasz starszego. Żadna koleżanka, rodzice czy patolka z kafe nie będzie Ci mówić że "z tym to nie bo to stary dziad". Tyle. Powodzenia Dziewczyno 🙂

dokładnie, pozatym 10-12 lat roznicy to nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mogę Ci powiedzieć coś jako 30 letni facet w wieloletnim związku, mający normalne życie itp. Żaden, powtarzam ŻADEN normalny 30 latek nie zainteresuje się 19 latkom. Jeśli poznasz takiego faceta to jest niedojrzały, skrzywiony emocjonalnie, zachwiany psychicznie itp. nie ma po prostu szans. 19 latka to dziecko i można z nią iść na huśtawki nie do łóżka. 

Nie mówię tego, żeby Cię obrazić tylko, żeby Cie ostrzec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 19lat...

Witam.

Mi sie podoba pewien 43latek (fakt ze ma 2ke dzieci w wieku szkolnym, ale i tak nic z tg Nie bedzie. Jest 2krotnym rozwodnikiem) Za bardzo sie napaliłam i wyobrazilam Nie wiadomo co...(Jest Policjantem)

Mam 23lata, od 4rech lat Jestem sama ...Dla 23latki jaki bylby chlopak-w sensie do jakiego wieku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Mam 19lat... napisał:

Witam.

Mi sie podoba pewien 43latek (fakt ze ma 2ke dzieci w wieku szkolnym, ale i tak nic z tg Nie bedzie. Jest 2krotnym rozwodnikiem) Za bardzo sie napaliłam i wyobrazilam Nie wiadomo co...(Jest Policjantem)

Mam 23lata, od 4rech lat Jestem sama ...Dla 23latki jaki bylby chlopak-w sensie do jakiego wieku? 

Taki którego kochasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mogę Ci powiedzieć coś jako 30 letni facet w wieloletnim związku, mający normalne życie itp. Żaden, powtarzam ŻADEN normalny 30 latek nie zainteresuje się 19 latkom. Jeśli poznasz takiego faceta to jest niedojrzały, skrzywiony emocjonalnie, zachwiany psychicznie itp. nie ma po prostu szans. 19 latka to dziecko i można z nią iść na huśtawki nie do łóżka. 

Nie mówię tego, żeby Cię obrazić tylko, żeby Cie ostrzec. 

Mam 32 lata i moge przybic Ci piatke, dokladnie tak mysle, a przynajmniej jeszcze myslalem do niedawna....

...dopoki nie zaczalem spotykac sie z 19 -20 paro latkami... i wiesz co?

Kobiety w moim wielku wypadaja przy nich czesto znacznie gorzej, co do dojrzalosci,,, wg mnie jest to sztuczny termin, operowanie nim raczej nie ma sensu bo kazdy czlowiek ma inne doswiadczenia i inne potrzeby i inne decyzje podejmuje, dla jednych seks w wieku 20 lat to norma dla innych za pozno a dla innych 30 lat to idealny czas, to sa naprawde czynniki indywidualne, prosze nie operujcie terminem dojrzalosc bo naprawde jest on sztuczny, nie ma nic wspolnego z rzeczywistym zyciem a chyba osoby ktore go uzywaja maja z nim majmniejwspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość 21latka napisał:

Dla mnie jest idealny, mow za siebie.

Idealny do zakładania pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja 26, mąż 44 i co w związku z tym? Niech każdy będzie z tym kim chce i kogo kocha. Nic nikomu do tego. Podobają Ci się starsi to szukasz starszego. Żadna koleżanka, rodzice czy patolka z kafe nie będzie Ci mówić że "z tym to nie bo to stary dziad". Tyle. Powodzenia Dziewczyno 🙂

Patolki to są te co sobie biorą dziadka za męża ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mogę Ci powiedzieć coś jako 30 letni facet w wieloletnim związku, mający normalne życie itp. Żaden, powtarzam ŻADEN normalny 30 latek nie zainteresuje się 19 latkom. Jeśli poznasz takiego faceta to jest niedojrzały, skrzywiony emocjonalnie, zachwiany psychicznie itp. nie ma po prostu szans. 19 latka to dziecko i można z nią iść na huśtawki nie do łóżka. 

Nie mówię tego, żeby Cię obrazić tylko, żeby Cie ostrzec. 

Taaa…bo Ty koleś że kafe masz monopol wiedzy. Yhy yhy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mogę Ci powiedzieć coś jako 30 letni facet w wieloletnim związku, mający normalne życie itp. Żaden, powtarzam ŻADEN normalny 30 latek nie zainteresuje się 19 latkom. Jeśli poznasz takiego faceta to jest niedojrzały, skrzywiony emocjonalnie, zachwiany psychicznie itp. nie ma po prostu szans. 19 latka to dziecko i można z nią iść na huśtawki nie do łóżka. 

Nie mówię tego, żeby Cię obrazić tylko, żeby Cie ostrzec. 

No właśnie chyba jakiś zbok , ja rozumiem że 22-23 latka jeszcze ujdzie ale nie taki smark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Taaa…bo Ty koleś że kafe masz monopol wiedzy. Yhy yhy 😄

Koleś- słownictwo smarka poniżej 20 roku życia i ty chcesz związku z facetem który już myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość GGG napisał:

Mam 32 lata i moge przybic Ci piatke, dokladnie tak mysle, a przynajmniej jeszcze myslalem do niedawna....

...dopoki nie zaczalem spotykac sie z 19 -20 paro latkami... i wiesz co?

Kobiety w moim wielku wypadaja przy nich czesto znacznie gorzej, co do dojrzalosci,,, wg mnie jest to sztuczny termin, operowanie nim raczej nie ma sensu bo kazdy czlowiek ma inne doswiadczenia i inne potrzeby i inne decyzje podejmuje, dla jednych seks w wieku 20 lat to norma dla innych za pozno a dla innych 30 lat to idealny czas, to sa naprawde czynniki indywidualne, prosze nie operujcie terminem dojrzalosc bo naprawde jest on sztuczny, nie ma nic wspolnego z rzeczywistym zyciem a chyba osoby ktore go uzywaja maja z nim majmniejwspolnego

ŻADEN dojrzały emocjonalnie i społecznie 30latek nie zainteresuje się uczennicą, nawet 19latką, bo ŻADNA z nich nie jest dojrzała mentalnie ani emocjonalnie, jedynym punktem stycznym ich będzie seks, chyba że sam jest na mentalnym i emocjonalnym poziomie licealisty czy gimnazjalisty, ale wtedy nie można o nim powiedzieć,  że jest dojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Taaa…bo Ty koleś że kafe masz monopol wiedzy. Yhy yhy 😄

Jak tam chcesz nie musisz mi wierzyć. Jeśli pokażesz mi normalnego 30 latka w związku z 19 latkom to Ci uwierzę. Tacy goście to jakaś patola. Jakbym na kolację firmową z 19 latkom przyszedł, to mnie z roboty wywalili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Taaa…bo Ty koleś że kafe masz monopol wiedzy. Yhy yhy 😄

Jak tam chcesz nie musisz mi wierzyć. Jeśli pokażesz mi normalnego 30 latka w związku z 19 latkom to Ci uwierzę. Tacy goście to jakaś patola. Jakbym na kolację firmową z 19 latkom przyszedł, to by  mnie z pracy wyrzucili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Taaa…bo Ty koleś że kafe masz monopol wiedzy. Yhy yhy 😄

Jak tam chcesz nie musisz mi wierzyć. Jeśli pokażesz mi normalnego 30 latka w związku z 19 latkom to Ci uwierzę. Tacy goście to jakaś patola. Jakbym na kolację firmową z 19 latkom przyszedł, to mnie z roboty wywalili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Markus Fiut napisał:

przecież dla 30 latka taka goowniara to tylko na ruuchanie

wiem po sobie ja mam 29 lat i nie wyobrażam sobie  związku z dziewczyną 18-19 lat przecież to głupie jak but, seks tak ale nie poważny stały  związek 

@skafanderciscnieniowy prosze o bana dla psychola Przemka pravvika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

ŻADEN dojrzały emocjonalnie i społecznie 30latek nie zainteresuje się uczennicą, nawet 19latką, bo ŻADNA z nich nie jest dojrzała mentalnie ani emocjonalnie, jedynym punktem stycznym ich będzie seks, chyba że sam jest na mentalnym i emocjonalnym poziomie licealisty czy gimnazjalisty, ale wtedy nie można o nim powiedzieć,  że jest dojrzały.

No bez przesady że każda bo trafiają się mądre perelki ale to jedna na 10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG

Boze ilu tu frustratow, ktorzy pewnie nie maja szans na zadna kobiete nawet rowolatke a co tu dopiero mloda 19-20 paro latke 🙂 (kobiece frustratki tez sa)

Znam kilku normalnych bardzo inteligentych facetow w  zwiazkach z 19-20paro latkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość GGG napisał:

Boze ilu tu frustratow, ktorzy pewnie nie maja szans na zadna kobiete nawet rowolatke a co tu dopiero mloda 19-20 paro latke 🙂 (kobiece frustratki tez sa)

Znam kilku normalnych bardzo inteligentych facetow w  zwiazkach z 19-20paro latkami

JA rozumiem 25 latka ale 19 latka to dziecko. Nie uwierzę w to, ze 30 latek z normalną pracą i normalnym życiem zwiążę się z 19 latkom. Jak ją rodzicom i znajomym przedstawić? Tak jak pisałem wybrzydzam sobie sytuacje, w której idę z klientami na kolację firmową i przyprowadzam 19 latkę. Przecież oni by pomyśleli, że ją opłaciłem, albo że jestem jakimś pedo.... Szef by mnie wywalił albo co najmniej zdegradował. Na pewno na żadną taką kolację więcej by mnie nie oddelegowali. Po za tym o czym miałbym z taką dziewczyną rozmawiać? O studiach? O nowinkach z sieci? Miałbym z nią wziąć ślub i zbudować dom? No proszę was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

*wyobrażam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

JA rozumiem 25 latka ale 19 latka to dziecko. Nie uwierzę w to, ze 30 latek z normalną pracą i normalnym życiem zwiążę się z 19 latkom. Jak ją rodzicom i znajomym przedstawić? Tak jak pisałem wybrzydzam sobie sytuacje, w której idę z klientami na kolację firmową i przyprowadzam 19 latkę. Przecież oni by pomyśleli, że ją opłaciłem, albo że jestem jakimś pedo.... Szef by mnie wywalił albo co najmniej zdegradował. Na pewno na żadną taką kolację więcej by mnie nie oddelegowali. Po za tym o czym miałbym z taką dziewczyną rozmawiać? O studiach? O nowinkach z sieci? Miałbym z nią wziąć ślub i zbudować dom? No proszę was.

Jestes beznadziejnym przypadkiem albo po prostu kobieta.

Watpie ze masz szanse na jakakolwiek kobiete 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość GGG napisał:

Jestes beznadziejnym przypadkiem albo po prostu kobieta.

Watpie ze masz szanse na jakakolwiek kobiete 🙂

Moja kobieta ma 27 lat jestesmy razem od 5. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×