Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Degenerat

To teraz mój opis: twarz dziecka, niski (170cm) , garbate plecy, wąski w barkach, końskie zęby, brak znajomych, wieczna samotność, paranoik

Polecane posty

Gość Degenerat

I co wy na to? Nic dziwnego że od 8 lat żyje samotnie i bez seksu.. mogę tylko pić alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degenerat
10 minut temu, Onkosfera napisał:

Przynajmniej nie masz hemoroidów

A kto wie czy nie mam już początków bo ciągle mnie swędzi dopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Degenerat napisał:

A kto wie czy nie mam już początków bo ciągle mnie swędzi dopa

To nie jest objaw hemoroidów, tylko owsików. Co z ginekomastią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
20 minut temu, Onkosfera napisał:

Przynajmniej nie masz hemoroidów

Oraz ginekomastii i problemów ze wzwodem 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degenerat
8 minut temu, Onkosfera napisał:

To nie jest objaw hemoroidów, tylko owsików. Co z ginekomastią? 

Raczej nie mam ale przez moją złą postawę mam taką trochę zapadnię tą klatkę coś w stylu kurzej klatki więc i tak Moje cycki wyglądają jak obwisłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Degenerat napisał:

Raczej nie mam ale przez moją złą postawę mam taką trochę zapadnię tą klatkę coś w stylu kurzej klatki więc i tak Moje cycki wyglądają jak obwisłe

Hmmm... brzmi kiepsko, cycki i garb? Rozbiłeś bank...😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degenerat
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Hmmm... brzmi kiepsko, cycki i garb? Rozbiłeś bank...😳

Dlatego jestem sam żadna kobieta nie chce kurdupla z garbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Degenerat napisał:

Dlatego jestem sam żadna kobieta nie chce kurdupla z garbem

Chyba że też szpetna. Ale Ty pewnie chcesz 20-letnią modelkę?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heheheheeeee

Szpetne tez chca przystojniaczkow 😄 kobieca logika im mowi ze maja oni wspaniale charaktery, nigdy ich nie zdradza i beda zyli dlugo i szczesliwie w megaromantycznym zwiazku xD xD xD rzeczywistosc jest jednak wrecz przeciwna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degenerat
12 minut temu, Onkosfera napisał:

Chyba że też szpetna. Ale Ty pewnie chcesz 20-letnią modelkę?😏

Co wy z tymi 20 letnimi modelkami nigdy nie patrzyłem na taką młodą dziewczynę zwłaszcza że samemu już Mam 34 lata mógłbym mieć nawet 40 letnią kobietę byleby była cudowna z charakteru i nie odstraszał a z wyglądu rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Heheheheeeee napisał:

Szpetne tez chca przystojniaczkow 😄 kobieca logika im mowi ze maja oni wspaniale charaktery, nigdy ich nie zdradza i beda zyli dlugo i szczesliwie w megaromantycznym zwiazku xD xD xD rzeczywistosc jest jednak wrecz przeciwna xD

Taak, w tym cały problem. Szpetni i szpetne chcą pięknych, a piękni też chcą pięknych. Kto zechce szpetnych? Może połowa szpetnych powinna zostać odgórnie i obligatoryjnie oślepiona. Wtedy mogliby dobrać się w pary i żyć długo i szczęśliwie. Urzędnik gminny mógłby wytypować tych trochę ładniejszych szpetnych do oślepienia, a wtedy Ci brzydsi szpetni, jakoś znieśliby te mezalianse bo dostaliby partnerów i tak atrakcyjniejszych od siebie. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Degenerat napisał:

Co wy z tymi 20 letnimi modelkami nigdy nie patrzyłem na taką młodą dziewczynę zwłaszcza że samemu już Mam 34 lata mógłbym mieć nawet 40 letnią kobietę byleby była cudowna z charakteru i nie odstraszał a z wyglądu rzecz jasna

Nie rozwinąłeś tematu swojej paranoi. To może być najpoważniejszy problem, nie garb czy cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degenerat
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Nie rozwinąłeś tematu swojej paranoi. To może być najpoważniejszy problem, nie garb czy cyce

Cierpię na ataki paniki na przykład w miejscu publicznym mam wrażenie że zaraz będę miał zawał i momentalnie się stresuję jest mi niedobrze i słabo boję się gdzieś wyjeżdżać dalej bo boję się że będzie mi słabo że zemdleję dlatego siedzę całe życie u siebie w mieście i nie ruszam się nigdzie bo boję się tych stanów one są okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Degenerat napisał:

Cierpię na ataki paniki na przykład w miejscu publicznym mam wrażenie że zaraz będę miał zawał i momentalnie się stresuję jest mi niedobrze i słabo boję się gdzieś wyjeżdżać dalej bo boję się że będzie mi słabo że zemdleję dlatego siedzę całe życie u siebie w mieście i nie ruszam się nigdzie bo boję się tych stanów one są okropne

No i co, i jakby Ci zayebista kobita powiedziała, że chce z Tobą jechać na wakacje, to powiedziałbyś 'NIE"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
12 minut temu, Gość Degenerat napisał:

Cierpię na ataki paniki na przykład w miejscu publicznym mam wrażenie że zaraz będę miał zawał i momentalnie się stresuję jest mi niedobrze i słabo boję się gdzieś wyjeżdżać dalej bo boję się że będzie mi słabo że zemdleję dlatego siedzę całe życie u siebie w mieście i nie ruszam się nigdzie bo boję się tych stanów one są okropne

Bo sie hiperwentylujesz.

Zwroc wieksza uwage na oddychanie.

Przestajesz oddychac w strachu i to co opisujesz jest tego efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degenerat
5 minut temu, Onkosfera napisał:

No i co, i jakby Ci zayebista kobita powiedziała, że chce z Tobą jechać na wakacje, to powiedziałbyś 'NIE"? 

Oczywiście że bym pojechał kiedy jestem z kobietą to nie mam tych ataków paniki bo wtedy Moja psychika inaczej działa No ale hola hola Ze mną nigdy w życiu żadna super dziewczyna nie chciała nigdzie jechać a tym bardziej na stare lata nie będzie chciała jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Degenerat napisał:

Oczywiście że bym pojechał kiedy jestem z kobietą to nie mam tych ataków paniki bo wtedy Moja psychika inaczej działa No ale hola hola Ze mną nigdy w życiu żadna super dziewczyna nie chciała nigdzie jechać a tym bardziej na stare lata nie będzie chciała jechać

34, stare?😂 Przecież wszyscy tu piszą o męskiej przedłużonej przydatności do spożycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak masz ataki paniki to sproboj cbd może, podobno działa na układ nerwowy dobrze i na takie lęki albo na psychologa odłóż zamiast w alkohol, plecy może też możesz leczyć i wyprostowac trochę czy cokolwiek, jak masz marne szanse na partnerkę to chociaż znajdź koleżankę zawsze wyjdziesz do ludzi może akurat poznasz kogoś dla siebie, lub sproboj szukać kobiety z innego kraju często inna mentalność a nie koniecznie musi Ci się nie podobać bo jednak egzotyka jaka by nie była :), lub zmień wizerunek tatuaże itp nawet jeśli to w najgorszym przypadku ratuje wizerunek bo widać że masz osobowość na pierwszy rzut oka i jesteś jakiś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degenerat
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak masz ataki paniki to sproboj cbd może, podobno działa na układ nerwowy dobrze i na takie lęki albo na psychologa odłóż zamiast w alkohol, plecy może też możesz leczyć i wyprostowac trochę czy cokolwiek, jak masz marne szanse na partnerkę to chociaż znajdź koleżankę zawsze wyjdziesz do ludzi może akurat poznasz kogoś dla siebie, lub sproboj szukać kobiety z innego kraju często inna mentalność a nie koniecznie musi Ci się nie podobać bo jednak egzotyka jaka by nie była :), lub zmień wizerunek tatuaże itp nawet jeśli to w najgorszym przypadku ratuje wizerunek bo widać że masz osobowość na pierwszy rzut oka i jesteś jakiś. 

Nie zamierzam faszerować się żadnymi tabletkami jestem jedną z tych osób która nigdy nie bierze leków Chyba że już umiera na psychologa test mam wywalone wolę się napić a co do koleżanek to miałem ich życiu kilka i zawsze źle wychodziłem bo chciałem czegoś więcej One nigdy Niczego ode mnie nie chciały jeśli chodzi o wyjścia na miasto to też w życiu byłem 1000000 razy w klubach pubach i tak dalej I też nigdy w życiu nie poznałem tam żadnej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Już widzę alkoholika z twarzą dziecka xddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🥜🥜🥜🥜

Arystoteles 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani
2 minuty temu, Gość 🥜🥜🥜🥜 napisał:

Arystoteles 

To dragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degenerat
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Już widzę alkoholika z twarzą dziecka xddd

A co w tym dziwnego a po drugie Zależy co masz na myśli alkoholik ja normalnie się odżywiam pracuję po prostu co weekend Jestem pijany i w tygodniu wieczorem lubie sobie wypić z 3 piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Ja nie mam garba kurzej klaty mam 182 cm 80 kg wagi z twarzy mysle, ze ponadprzecietnie w kroku tez.

Jestem sprawny inteligentny nie pije:)

Mam raczej delikatna schizofrenie i nie mam pieniedzy.

I tez jestem sam.

I w chooju to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Pani napisał:

To dragon

Offerma i dragon to ta sama osoba, ten gosc od 10 lat tu siedzi,  stary praviczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degenerat

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×