Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem kochanką

Polecane posty

Gość Gość3
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak ma, liczą się dla niej tylko bąbelki, a mąż to tylko żeby kasę dawać.

Bo? Niech zgadne. Jej mąż tak powiedzial? Jeśli dla niego nie liczy się rodzina to ona musi starać się za ich dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość3 napisał:

Bo? Niech zgadne. Jej mąż tak powiedzial? Jeśli dla niego nie liczy się rodzina to ona musi starać się za ich dwoje.

Bo myślisz że wszyscy są tacy sami i wrzucasz ich do tego samego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość3
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bo myślisz że wszyscy są tacy sami i wrzucasz ich do tego samego worka.

Ten gość to na pewno "ideał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Edit666 napisał:

Hehehe.

Wszystkie żony myślą, że kochanka to tylko 'worek na sperme' (Boże, co tekst!?) itp.

ojej co tak przeżywasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

ojej co tak przeżywasz? 

Nie przeżywam. Po prostu śmieszy mnie takie generalizowanie A pisanie o kimkolwiek, że jest 'worek na sperme' denerwuje. To zwyczajne, prymitywne chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak ma, liczą się dla niej tylko bąbelki, a mąż to tylko żeby kasę dawać.

Mąż tylko żeby kasę dawać..... Obleśny ten mąż, wiesz? 🙂  Teksty każdego faceta który tylko chciałby aby to żona kasę wykładała, aby płaciła wszystkie rachunki i zaopatrywała dom w wyżywienie. On byłby tylko stateczną figurą, która leżałaby na kanapie i pachniała z pilotem w ręku i która spełniałaby tylko swoje zachcianki. Oczywiście na Ciebie kasy nie wydaje, rozumiem? Czy Ty sama za wszystko płacisz? Popatrz jaki ''bąbel'' mu się trafił 🙂 Jeden ''bąbel' a żona ma kilka bąbelków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja nie będę miała zapalenia pieluszkowego i nie będę zaniedbywać męża.

Głupota jest nieograniczona. Jak masz małe dziecko to jedyne o czym marzysz, to wyspać się!!! Nawet sr... w biegu. Ale to zrozumiesz jak urodzisz. Do tego jak dziecko będzie miało kolki przez wiele tygodni to z pewnością będziesz piękna, pachnącą i zadbaną kobietą!!! Stupid woman!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahdha
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Jakiego dramatu. Nie zamierzam im sie mieszać w życie, ani rozbijać jego małżeństwa. Nasza relacjs jest czysto emocjonalno-seksualna.

Już im się wmieszałas. Brakuje tylko żeby żona się dowiedziała. Faceci są jednak egoistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Jahdha napisał:

Już im się wmieszałas. Brakuje tylko żeby żona się dowiedziała. Faceci są jednak egoistami.

Może żona tutaj pisze? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A tak szczerze - to bardzo kręci cię zlizywanie soków żony z twojego kochasia? Lubisz jej smak? Jaki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aco hanka

to jak ci tak kocha to niech ci da 600zl na badania hpv, zebys wiedziala czym sie od niego zarazilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

A tak szczerze - to bardzo kręci cię zlizywanie soków żony z twojego kochasia? Lubisz jej smak? Jaki jest?

Oni ze sobą nie sypiaja. I nie piszcie ze mnie oklamuje bo ja potrafir rozróżnić kłamstwo od prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość aco hanka napisał:

to jak ci tak kocha to niech ci da 600zl na badania hpv, zebys wiedziala czym sie od niego zarazilas

Jestem zdrowa jak rybka, nie musisz sie o mnie martwić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Jahdha napisał:

Już im się wmieszałas. Brakuje tylko żeby żona się dowiedziała. Faceci są jednak egoistami.

Nie dowie się. Zreszta nawet jakby sie dowiedziala to i tak by nic sobie z tego nie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:
15 minut temu, Gość Gość napisał:

A tak szczerze - to bardzo kręci cię zlizywanie soków żony z twojego kochasia? Lubisz jej smak? Jaki jest?

 

To twój facet się nie myje przed seksem? Musisz zlizywać co tam mu się zebrało na fujarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Oni ze sobą nie sypiaja. I nie piszcie ze mnie oklamuje bo ja potrafir rozróżnić kłamstwo od prawdy.

Taki tekst wciska się każdej głupiej d... Potrafisz odróżnić kłamstwo od prawdy tak samo jak tysiące kobiet okłamywanych w ten sam sposób. Notoryczni kłamcy potrafią oszukać wariograf a nie głupią kobietę zapatrzoną w niego jak w obrazek. Gdybym miał kochankę to jaki tekst bym jej wcisnął? Gdyby z nią nie sypiał złożyła by pozew rozwodowy z wyłącznej jego winy i puściła by go boso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Oni ze sobą nie sypiaja. I nie piszcie ze mnie oklamuje bo ja potrafir rozróżnić kłamstwo od prawdy.

 

2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jestem zdrowa jak rybka, nie musisz sie o mnie martwić 🙂

Jak macie zamiar to długo ciągnąć? Żona w końcu nabierze ochoty na konsumpcję, jeżeli serio nie śpią ze sobą 🙂 Może chwilowo nie ma ochoty ale jej to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Taki tekst wciska się każdej głupiej d... Potrafisz odróżnić kłamstwo od prawdy tak samo jak tysiące kobiet okłamywanych w ten sam sposób. Notoryczni kłamcy potrafią oszukać wariograf a nie głupią kobietę zapatrzoną w niego jak w obrazek. Gdybym miał kochankę to jaki tekst bym jej wcisnął? Gdyby z nią nie sypiał złożyła by pozew rozwodowy z wyłącznej jego winy i puściła by go boso.

Ciiiii, niech sobie tak myśli. W końcu jest mądra 🙂 i wyjątkowa. On tak mówi......ja pierniczę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

Jak macie zamiar to długo ciągnąć? Żona w końcu nabierze ochoty na konsumpcję, jeżeli serio nie śpią ze sobą 🙂 Może chwilowo nie ma ochoty ale jej to minie.

Nie, znam jedna kobiete co po urodzeniu dzieci w ogole nie uprawiala seksu teraz jest po 50, to jest taki typ żony mojego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.01.2020 o 16:52, Gość Gość napisał:

On ma żonę, jest 18 lat starszy ode mnie. I powiem wam, że nie mam wyrzutów sumienia bo mamy ze sobą fajną więź, ja jestem singielką i nikogo nie zdradzam.

A po co o tym piszesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Oni ze sobą nie sypiaja. I nie piszcie ze mnie oklamuje bo ja potrafir rozróżnić kłamstwo od prawdy.

jprdl...nie dziwie się ze wybral wlasnie Ciebie 😂😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ciiiii, niech sobie tak myśli. W końcu jest mądra 🙂 i wyjątkowa. On tak mówi......ja pierniczę 😂

W sumie masz rację... myślę, że jakbym jej powiedział, że jest najpiękniejszą kobietą na świecie i powinna być księżniczką to też by w to uwierzyła. A swoją drogą należy się jej kubeł pomyj na głowę - jak psu buda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uwaga, scenka z cyklu: ''z życia wzięte''

 

On: Kochanie siedź sobie w domku dzisiaj, ja jestem bardzo zajęty i proszę Cię nigdzie nie wychodź bo jestem zazdrosny.

Ona: No coś Ty, muszę iść pozałatwiać swoje sprawy.

On: Skarbie bardzo Cię proszę. Jutro będę do Twojej dyspozycji, wsiądziemy w samochód i Cię zawiozę gdzie chcesz. No proszę Cię.

Ona: No ok.

On: Uśmiecha się, całuje i wychodzi mówiąc: Napiszę smska czekaj.

 

Po czasie okazuje się, że kochanek-mąż prosił kochankę o siedzenie w domku, ponieważ nie to, że był zazdrosny, tylko w tym czasie musiał żonę wozić. Cała trójka mieszkała na tym samym osiedlu i rzecz jasna facet bał się, że kochanka wychodząc z domu zobaczy jak jeździ samochodem z żoną. Oczywiście sprawa miała się tak, że niby z żoną już go nic nie łączyło. Głupia sytuacja, co nie? 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uwaga, scenka z cyklu: ''z życia wzięte''

 

On: Kochanie siedź sobie w domku dzisiaj, ja jestem bardzo zajęty i proszę Cię nigdzie nie wychodź bo jestem zazdrosny.

Ona: No coś Ty, muszę iść pozałatwiać swoje sprawy.

On: Skarbie bardzo Cię proszę. Jutro będę do Twojej dyspozycji, wsiądziemy w samochód i Cię zawiozę gdzie chcesz. No proszę Cię.

Ona: No ok.

On: Uśmiecha się, całuje i wychodzi mówiąc: Napiszę smska czekaj.

 

Po czasie okazuje się, że kochanek-mąż prosił kochankę o siedzenie w domku, ponieważ nie to, że był zazdrosny, tylko w tym czasie musiał żonę wozić. Cała trójka mieszkała na tym samym osiedlu i rzecz jasna facet bał się, że kochanka wychodząc z domu zobaczy jak jeździ samochodem z żoną. Oczywiście sprawa miała się tak, że niby z żoną już go nic nie łączyło. Głupia sytuacja, co nie? 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Uwaga, scenka z cyklu: ''z życia wzięte''

 

On: Kochanie siedź sobie w domku dzisiaj, ja jestem bardzo zajęty i proszę Cię nigdzie nie wychodź bo jestem zazdrosny.

Ona: No coś Ty, muszę iść pozałatwiać swoje sprawy.

On: Skarbie bardzo Cię proszę. Jutro będę do Twojej dyspozycji, wsiądziemy w samochód i Cię zawiozę gdzie chcesz. No proszę Cię.

Ona: No ok.

On: Uśmiecha się, całuje i wychodzi mówiąc: Napiszę smska czekaj.

 

Po czasie okazuje się, że kochanek-mąż prosił kochankę o siedzenie w domku, ponieważ nie to, że był zazdrosny, tylko w tym czasie musiał żonę wozić. Cała trójka mieszkała na tym samym osiedlu i rzecz jasna facet bał się, że kochanka wychodząc z domu zobaczy jak jeździ samochodem z żoną. Oczywiście sprawa miała się tak, że niby z żoną już go nic nie łączyło. Głupia sytuacja, co nie? 😂

 

Jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

W sumie masz rację... myślę, że jakbym jej powiedział, że jest najpiękniejszą kobietą na świecie i powinna być księżniczką to też by w to uwierzyła. A swoją drogą należy się jej kubeł pomyj na głowę - jak psu buda. 

Ona nie rozumie, że my naprawdę nie chcemy dla niej źle 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

jprdl...nie dziwie się ze wybral wlasnie Ciebie 😂😁

Ze ty jestes głupia,  to nie znaczy ze ja również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Edit666 napisał:

Jak dzieci.

Prawda. Tak to wyglądało 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ona nie rozumie, że my naprawdę nie chcemy dla niej źle 🙂

Mi w tym układzie jest bardzo dobrze wiec nie musicie sie martwić o mnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie, znam jedna kobiete co po urodzeniu dzieci w ogole nie uprawiala seksu teraz jest po 50, to jest taki typ żony mojego kochanka.

Nawet nie wiem czy śmiać się czy płakać. Normalna, zdrowa i bez obciążeń psychicznych kobieta potrzebuje sexu. Zresztą sex to jest jeden z trzech filarów małżeństwa. Bez seksu uznaje się, że pożycie ustało i jest podstawa do orzeczenia rozwodu. Zresztą przy diagnozowaniu problemów w małżeństwie pierwsze pytanie to "Czy państwo sypiają ze sobą" Jeżeli nie to sytuacja jest tragiczna. Kochanka tego nie zrozumie, ale małżonkowie wiele spraw załatwiają w łóżku i poprzez łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×