Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mili

Pytanie do mężczyzn: czy gdyby nadarzyła się okazja zdradzilibyście partnerkę? Czy zdarzyło Wam się zdradzić?

Polecane posty

Gość Mili
57 minut temu, Gość Andrzej napisał:

Szanuję Cie bardzo. Widać że jesteś bardzo wartościową kobietą i troche poruszyłaś moje sumienie. Jak Cię czytam to mi glupio że zdradzam

Dziękuję. Skoro poruszyłam Twoje sumienie, to znaczy, że jeszcze nie jest za późno, aby nawrócić z niewłaściwie obranej drogi. Pomyśl o tym. Tym bardziej, że Twoja partnerka w niczym nie zawiniła. Warto być fair wobec drugiego człowieka. Myślę, że jesteś wartościowym człowiekiem, który się trochę pogubił w tym co oferuje świat. Warto czasami dopuścić do głosu rozsądek i trzymać się swoich zasad, a reszta jakoś się ułoży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

Ja zdradzę swoją żonę, mam szansę na rozgrzeszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili
16 godzin temu, Gość Misio napisał:

Ja zdradzę swoją żonę, mam szansę na rozgrzeszenie?

Bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z jakąś fajną młodą dupką na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej
23 godziny temu, Gość Mili napisał:

Ale to jest pozorne szczęście, oparte na kłamstwie. Jeszcze byłabym w stanie zrozumieć, że nie chcesz żonie zadawać bólu wyznając jej prawdę, jeśli postanowiłbyś zakończyć swój romans. Ale w obecnej sytuacji, kiedy notorycznie ją oszukujesz? No sorry..

Ciężko się nie zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej
22 godziny temu, Gość Mili napisał:

Dziękuję. Skoro poruszyłam Twoje sumienie, to znaczy, że jeszcze nie jest za późno, aby nawrócić z niewłaściwie obranej drogi. Pomyśl o tym. Tym bardziej, że Twoja partnerka w niczym nie zawiniła. Warto być fair wobec drugiego człowieka. Myślę, że jesteś wartościowym człowiekiem, który się trochę pogubił w tym co oferuje świat. Warto czasami dopuścić do głosu rozsądek i trzymać się swoich zasad, a reszta jakoś się ułoży. 

Moje ostatnie spotkanie z kochanką było ponad 2 miesiące temu. Spałem z nią 6 razy łącznie. Zadzwonie do niej jutro i powiem że chce to skończyć. Spróbuje mieć silną wolę ale do wcześniejszych zdrad się nie przyznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili
5 godzin temu, Gość Andrzej napisał:

Moje ostatnie spotkanie z kochanką było ponad 2 miesiące temu. Spałem z nią 6 razy łącznie. Zadzwonie do niej jutro i powiem że chce to skończyć. Spróbuje mieć silną wolę ale do wcześniejszych zdrad się nie przyznam

Ok. Trzymam kciuki. Daj znać czy udało Ci się to zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×