Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mila

Jego rodzina buntuje go przeciwko mnie

Polecane posty

Gość Mila

Witam 🙂 Czy uważacie, że 6 letni związek ma szanse na dobrą przyszłość kiedy jego rodzina nie akceptuje jego partnerki? Zaczęła mnie ta sytuacja dobijać coraz bardziej, widzę, że mój partner jest manipulowany przez swoich bliskich. Jego najblizsi od samego poczatku mieli jakiś problem do mnie, bo mieszkamy od siebie 100km i co to? Mało dziewczyn w jego mieście jest, że musi jeździć tyle kilometrów? Od tego się zaczęło, później gadanie, że ja taka cicha, zamknięta w sobie, co było nie prawdą. Po prostu jego rodzina zaczęła wymyślać powody aby tego związku nie było, więc przychodząc tam czułam się niezbyt komfortowo, ale nie przyjeżdzanie do jego domu mogłoby pogorszyć sprawę i mówienie, że ich unikam. Nie przyjezdzam do parnera domu już od 9 miesięcy i mimo, że nie przyjeżdzam to za to, że mój partner jeździ do mnie zostałam JA zwyzywana od bardzo ostrych słów. 

Mój partner chciałby, abym do niego przyjeżdzała argumentując tekstem "Nie przyjeżdzasz do nich, tylko do mnie". Jednak wcale to mnie nie przekonuje, wiem że nie jestem mile tam widziana, jednak zawsze zależało mi na dobrych relacjach z rodziną partnera. Bardzo go kocham, tylko czuję na przeszkodzie do szczesliwego związku jego rodzinę, która buntuje go przeciwko mnie. 

Co uważacie w tym temacie? Rozmawialam z partnerem na ten temat, jest często wsciekły na swoich dziadków (nawet obrażają się kiedy do mnie jedzie) choć widzę, że czasem daje się ponieść manipulacjom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×