Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOŚĆ

Woleli byście się związać z prawiczkiem czy doświadczonym?

Polecane posty

Gość GOŚĆ

Jeżeli chodzi o związek i być może nawet ślub. To jakiego byście wolały mieć? Takiego dla którego jesteście 1wszą czy takiego który już miał przynajmniej 3 lub 5 kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SieLanka

Pierwsza bym nie chciała być !A w życiu !!Żebym później się martwiła że zastanawia go resztę życia jakby to było z inną??!!Poza tym ..co ja bym robiła z nim w tym łóżku jak on ciemny jak tabaka w rogu??... hę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość GOŚĆ napisał:

Jeżeli chodzi o związek i być może nawet ślub. To jakiego byście wolały mieć? Takiego dla którego jesteście 1wszą czy takiego który już miał przynajmniej 3 lub 5 kobiet?

prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff

Prawiczka,nie ma ryzyka że zarazi jakimś wenerycznym syfem. Poza tym fajnie się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest takie brzydkie powiedzenie, że tylko prawdziwa ku.rva nie weźmie prawiczka...🙄 Nigdy nie lubilam zbyt wyslizganych typów, ale niestety z biegiem lat jestem skłonna uznać, że uczenie od zera to ciężka orka na ugorze i oscyluję w stronę przyznania racji mądrości ludowej😕 (ze stratą dla własnego wizerunku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Mam przyjemność być z mężczyzną dla którego byłam pierwszą i jest nam cudownie.Niestety od czasu do czasu pojawiają się rozmowy , że ja wiem jak jest być z innym, a on tego nie zaznał.

Dobrze jak oboje mają jakąś przeszłość, ale jak dla mnie to 2-3 partnerów nie więcej bo wtedy chyba rodzą się głupie myśli,że może z innymi to było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda

Jeśli facet jest prawiczkiem, to znaczy, że nie jest przystojny. A więc każda wolałaby doświadczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

z doświadczonym. I nie chodzi tu nawet o same sprawy łozkowe, ale o to że ma tez jakieś doświadczenie  w tworzeniu relacji, czegoś sie już dowiedział o sobie, o tym czego szuka w związku, może zrozumiał też , ze dobra relacja wymaga pracy, nabrał dystansu do pewnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

seks to instynkt nie trzeba tu sie za wiele uczuc, oczwiscie dobrze jest przeczytac jakas ksiazke jak robic oral kobiecie i do dobrej penetracji, ale... to idzie latwo, ja po pierwszym razie wypadlem tak dobrze ze kobieta nie uwierzyla ze jestem prawiczkiem myslala ze ja oklamuje i zaczela robic wyrzuty ze to niemozliwe ze za dobrze mi poszlo a ja naprawde bylem prawiczkiem tylko troche sie poedukowalem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknabestia
5 godzin temu, Gość pravda napisał:

Jeśli facet jest prawiczkiem, to znaczy, że nie jest przystojny. A więc każda wolałaby doświadczonego.

ja mam przystojnego, sama go rozdziewiczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknabestia

a od glu.pich pindeczek to niby czego mozna sie nauczyc bo nie wiem, trafil od razu w najlepsza z opcji:) zreszta wybredny byl jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość pieknabestia napisał:

a od glu.pich pindeczek to niby czego mozna sie nauczyc bo nie wiem, trafil od razu w najlepsza z opcji:) zreszta wybredny byl jak ja

nie powiem, ze wydajesz sie mało głupia, bo to byłoby kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Jako dziewica wolalabym prawiczka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RTCN
1 minutę temu, Gość Lili napisał:

Jako dziewica wolalabym prawiczka 🙂

Ile lat nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknabestia
9 minut temu, Gość gość napisał:

nie powiem, ze wydajesz sie mało głupia, bo to byłoby kłamstwo

milosc nie wymaga mozolnej pracy, dzieje sie naturalnie:) a madre osoby z natury maja wystarczajaca empatie i wyczucie i rozwinieta samoswiadomosc nie musza sie tego uczyc:) jak ktos woli nauki lub ich potrzebuje nic mi do tego, mam prawo wyrazic swoja opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość pieknabestia napisał:

milosc nie wymaga mozolnej pracy, dzieje sie naturalnie:) a madre osoby z natury maja wystarczajaca empatie i wyczucie i rozwinieta samoswiadomosc nie musza sie tego uczyc:) jak ktos woli nauki lub ich potrzebuje nic mi do tego, mam prawo wyrazic swoja opinie:)

i tu masz rację, mądre osoby jednak nie mówia o innych kobietach głupia pindeczka,  kultury i wyczucia tez można się uczyć. Czasem z powodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona22

Na stałe już doświadczonego bo prawiczek prawie zawsze z wiekiem będzie chciał spróbować z inną chyba że jest bardzo mało atrakcyjny. No i jak byłam młoda to miałam chłopaka prawiczka, wtedy było ok ale jak teraz pomyślę to w życiu. Bardzo słabo było, nie znał się na relacjach, beznadziejny w łóżku. Może to dobre dla 16 latek.. Ale nie dla dorosłych kobiet. A przebadac się zawsze trzeba przed. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
9 minut temu, Gość RTCN napisał:

Ile lat nasz

23, ale ogolnie nie jestem juz dziewicą. Jednak gdybym była to wolalabym z prawiczkiem, bo to kochame razem ze soba zaczynać wspólną przygodę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Na męża prawiczka. Doświadczonego na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknabestia
2 minuty temu, Gość gość napisał:

i tu masz rację, mądre osoby jednak nie mówia o innych kobietach głupia pindeczka,  kultury i wyczucia tez można się uczyć. Czasem z powodzeniem

no coz, to juz wynika z moich doswiadczen i poznania ludzi, moglam napisac delikatniej ale czasem musze odreagowac wszechogarniajaca glupote ktora nieco meczy, i niestety tez wredote, nie mowie ze nie ma wyjatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
4 minuty temu, Gość Ona22 napisał:

Na stałe już doświadczonego bo prawiczek prawie zawsze z wiekiem będzie chciał spróbować z inną chyba że jest bardzo mało atrakcyjny. No i jak byłam młoda to miałam chłopaka prawiczka, wtedy było ok ale jak teraz pomyślę to w życiu. Bardzo słabo było, nie znał się na relacjach, beznadziejny w łóżku. Może to dobre dla 16 latek.. Ale nie dla dorosłych kobiet. A przebadac się zawsze trzeba przed. 

Uważam tak samo, i jak ktoś twierdzi że wiek i doświadczenie nie ma znaczenia tylko miłość to fajnie, ale tak nie jest. Tak samo można twierdzić, że kawalerka i maluch jest równie dobry jak apartament i Mercedes. Nie jest. Najlepiej jak obie strony mają już jakieś, choćby małe doświadczenie i wiedzą czego oczekiwać. Mniejsza też szansa że ktoś pójdzie w bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
4 minuty temu, Gość Ona22 napisał:

Na stałe już doświadczonego bo prawiczek prawie zawsze z wiekiem będzie chciał spróbować z inną chyba że jest bardzo mało atrakcyjny. No i jak byłam młoda to miałam chłopaka prawiczka, wtedy było ok ale jak teraz pomyślę to w życiu. Bardzo słabo było, nie znał się na relacjach, beznadziejny w łóżku. Może to dobre dla 16 latek.. Ale nie dla dorosłych kobiet. A przebadac się zawsze trzeba przed. 

Uważam tak samo, i jak ktoś twierdzi że wiek i doświadczenie nie ma znaczenia tylko miłość to fajnie, ale tak nie jest. Tak samo można twierdzić, że kawalerka i maluch jest równie dobry jak apartament i Mercedes. Nie jest. Najlepiej jak obie strony mają już jakieś, choćby małe doświadczenie i wiedzą czego oczekiwać. Mniejsza też szansa że ktoś pójdzie w bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość pieknabestia napisał:

no coz, to juz wynika z moich doswiadczen i poznania ludzi, moglam napisac delikatniej ale czasem musze odreagowac wszechogarniajaca glupote ktora nieco meczy, i niestety tez wredote, nie mowie ze nie ma wyjatkow

no wredotę to odreagowujesz, ale nie lepiej jakoś inaczej radzić sobie z paskudnym charakterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W życiu więcej prawiczka. To mnie bawiło jak byłam nastolatka, teraz oczekuje, że facet wie "co i jak" i sprawi mi przyjemność a nie będzie się rok czy dwa uczył. Oczywiście spora część się nigdy nie nauczy, dlatego mam męża który jest cudowny w te klocki i długo takiego szukałam. Udało się, jesteśmy idealnie dobrani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Zdecydiwanie z doświadczonym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknabestia
5 minut temu, Gość gość napisał:

no wredotę to odreagowujesz, ale nie lepiej jakoś inaczej radzić sobie z paskudnym charakterem?

moj charakter jest dosc dobry:) ale na moja opinie dlugo pracowalyscie, zycie:) zaczynasz wyciagac do mnie swoje macki:) tego np nie lubie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknabestia
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

W życiu więcej prawiczka. To mnie bawiło jak byłam nastolatka, teraz oczekuje, że facet wie "co i jak" i sprawi mi przyjemność a nie będzie się rok czy dwa uczył. Oczywiście spora część się nigdy nie nauczy, dlatego mam męża który jest cudowny w te klocki i długo takiego szukałam. Udało się, jesteśmy idealnie dobrani. 

mi wystarcza dwie noce przy ognistym temperamencie obojga:) kazdej kobiety i tak trzeba uczyc sie od nowa, kazda jest inna i co innego lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość pieknabestia napisał:

moj charakter jest dosc dobry:) ale na moja opinie dlugo pracowalyscie, zycie:) zaczynasz wyciagac do mnie swoje macki:) tego np nie lubie:) 

no cóż, skłamałabym jakbym stwierdziła, że chćby minimalnie i nieznacznie interesuje mnie to co lubisz lub nie. Ppoza tym , tak właśnei sądziłam, ze nie lubisz kobiet. No cóż kobieta nie lubiaca kobiet i to jako ogółu  zwykle sama w żaden sposób nie jest ciekawą towarzyszką czegokolwiek w relacjach z innymi kobietami. Przerost ego też tu wybija:). ale twoja sprawa, dziwadła sa wszędzie, ważne że chociaż chłop ciebie akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea

Jako dziewica wolałam prawiczka. Prehistoria to już - sprzed 35 lat;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknabestia
1 minutę temu, Gość gość napisał:

no cóż, skłamałabym jakbym stwierdziła, że chćby minimalnie i nieznacznie interesuje mnie to co lubisz lub nie. Ppoza tym , tak właśnei sądziłam, ze nie lubisz kobiet. No cóż kobieta nie lubiaca kobiet i to jako ogółu  zwykle sama w żaden sposób nie jest ciekawą towarzyszką czegokolwiek w relacjach z innymi kobietami. Przerost ego też tu wybija:). ale twoja sprawa, dziwadła sa wszędzie, ważne że chociaż chłop ciebie akceptuje.

nie za bardzo interesujesz sie moja osoba? 🙂 tak wole meskie umysly, przykro mi, ale tez te wyjatkowe tylko, i powtarzam ze wsrod kobiet sa wyjatki i na pewno zauwaze taki przypadek:) i polubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×