Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlena

Jaki jest świat w waszej głowie?

Polecane posty

Gość Marlena

Jaki jest swiat w waszej głowie? Takie pytanie dostałam na rozmowie kwalifikacyjnej. Słabo mi poszło gdyż nie spodziewałam się. Jak byście odp owoedzialy na takie pytanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawy. W mojej glowie duzo analizuje tego co sie dzieje wokol mnie - ludzi, zdarzen, dzwiekow. Czasem troche taki jak na grzybach, ale tego juz nie powiedzialabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

boze, co za stanowisko? ja bym wypalila : piekny,ogromny, cudowny,fascynujacy, ciekawy,zachwycajacy, dający radosc, milosc i mozliwosci jak jak który leczy i róza ktora kole 😄 ale ja to jestem romantyczka :LD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

juz mi się podoba ta praca:) wymarzpe pytanie dla mnie

 Mam swój wewnętrzny myślowy świat i jest on on wiele ciekawszy niż ten w którym żyje  skorupa mojego ciala. Opisanie tego co sie e nim odbywa..zachowam to dla siebie bo kafe to zbyt marne miejsce.

Wybacz ale widocznie nie Ciebie szukaja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

juz mi się podoba ta praca:) wymarzpe pytanie dla mnie

 Mam swój wewnętrzny myślowy świat i jest on on wiele ciekawszy niż ten w którym żyje  skorupa mojego ciala. Opisanie tego co sie e nim odbywa..zachowam to dla siebie bo kafe to zbyt marne miejsce.

Wybacz ale widocznie nie Ciebie szukaja 🙂

Jeszcze ważne jest by ten swiat podobal sie pracodawcy 😄 bo niestety pracodawcy nie cenią sobie indywidualności i własnego zdania 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zależy co to za stanowisko, kogo szukają, jakie kompetencje ich interesują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze ważne jest by ten swiat podobal sie pracodawcy 😄 bo niestety pracodawcy nie cenią sobie indywidualności i własnego zdania 😄

Na kasie w biedrze pewnie takich nie szukają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze ważne jest by ten swiat podobal sie pracodawcy 😄 bo niestety pracodawcy nie cenią sobie indywidualności i własnego zdania 😄

To na pewno 🙂 Autorka nie napisala o  jakie stanowisko chodzi...to pewne ze np. ksiegowa nie bedzie rozwodzic sie na temat jednorozcow galopujacych po teczowej wodzie w Rajskim Ogrodzie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oświeć mnie co to było za stanowisko ja pitolę na psychiatrę apkikowałaś w wariatkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

To co w głowie i w sercu, to w rzeczywistości, którą postrzegamy. 

"Głowa" każdego z nas to projektor, który wyświetla dla nas film na ekranie naszego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Oświeć mnie co to było za stanowisko ja pitolę na psychiatrę apkikowałaś w wariatkowie?

Takie pytania to często w call centre,albo w innych ppracach gdzie człowieka traktują jak ...e. Mojego znajomego kiedys zapytano o to co by myslał gdyby byl muchą ... 

Ja po studiach szukałam pracy I na tradycyjne pytanis ile chce zarabiać powiedzialam średnia w tym zawodzie, to usłyszałam "pani szuka pracy czy pieniedzy".. odpowiedzialam "A pan szuka pracownika czy niewolnika?"... Ale teraz po 12 latach doświadczenia w zawodzie rozmowy przebiegają bardziej jak negocjacje ceny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Takie pytania to często w call centre,albo w innych ppracach gdzie człowieka traktują jak ...e. Mojego znajomego kiedys zapytano o to co by myslał gdyby byl muchą ... 

Ja po studiach szukałam pracy I na tradycyjne pytanis ile chce zarabiać powiedzialam średnia w tym zawodzie, to usłyszałam "pani szuka pracy czy pieniedzy".. odpowiedzialam "A pan szuka pracownika czy niewolnika?"... Ale teraz po 12 latach doświadczenia w zawodzie rozmowy przebiegają bardziej jak negocjacje ceny 😄

Fajna riposta  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja prdle coraz głupsze te pytania na rozmowach zadają. Już sami nie wiedzą co pytać. Świadczy o tym, że nie potrzebuja pracownika tylko mają juz obstawioną osobe a rozmowy odbębniają bo muszą zadając ...yczne pytania bo im się nudzi.

Jaki świat w mojej głowie. Osobisty. I z nikim nie zamierzam sie nim dzielić. Ich też nie powinno to obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze ważne jest by ten swiat podobal sie pracodawcy 😄 bo niestety pracodawcy nie cenią sobie indywidualności i własnego zdania 😄

To fakt.  Chca bardzo interesujacy swiat, ktory beda w stanie wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamama
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja prdle coraz głupsze te pytania na rozmowach zadają. Już sami nie wiedzą co pytać. Świadczy o tym, że nie potrzebuja pracownika tylko mają juz obstawioną osobe a rozmowy odbębniają bo muszą zadając ...yczne pytania bo im się nudzi.

Jaki świat w mojej głowie. Osobisty. I z nikim nie zamierzam sie nim dzielić. Ich też nie powinno to obchodzić.

Zgadzam się w 100% Całe te pseudo kreatywne pytania na rozmowach kwalifikacyjnych to mega bzdura. Kto jeszcze łapie się na takie przestarzałe sztuczki, to mogło robić wrażenie 30 lat temu a nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość gość napisał:

juz mi się podoba ta praca:) wymarzpe pytanie dla mnie

 Mam swój wewnętrzny myślowy świat i jest on on wiele ciekawszy niż ten w którym żyje  skorupa mojego ciala. Opisanie tego co sie e nim odbywa..zachowam to dla siebie bo kafe to zbyt marne miejsce.

Wybacz ale widocznie nie Ciebie szukaja 🙂

Ale zdajesz sobie sprawę, że to nie jest zachęcająca odpowiedź dla rekrutera? Nikt nie szuka pracownika, który najbardziej lubi spędzać czas we własnej głowie. 

I zgadzam się, takie pytania to przy rekrutacji na gówniane stanowiska. Poważnych ludzi, specjalistów nikt nie pyta o takie rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę, że to nie jest zachęcająca odpowiedź dla rekrutera? Nikt nie szuka pracownika, który najbardziej lubi spędzać czas we własnej głowie. 

I zgadzam się, takie pytania to przy rekrutacji na gówniane stanowiska. Poważnych ludzi, specjalistów nikt nie pyta o takie rzeczy. 

wiem 🙂 Dlatego wlasnie mam "prace" ktora mi na to pozwala i sama sobie jestem szefem. Pisze w cudzysłowie bo to moje życie a nie tylko praca...

Kiedyś jeszcze jako świeżo upieczona  maturzystka i przyszla studentka, na rozmowie w call center, usłyszałam: " Jesteś długopisem. Opowiedz nam coś i sobie" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×