Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

całowanie się jest obrzydliwe

Polecane posty

Gość Bee
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

co to za ikonka i skąd

Z ula od brzydula. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi

Całowanie jest super sprawą. Żałuję, że tak mało dziewczyn w życiu całowałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wcześniej miałam faceta, któremu jechało z buzi nie specjalnie lubiłam się z nim całować.

Na szczęście z obecnym partnerem uwielbiam się całować. Jest po prostu niesamowity. Ja dopiero przy nim odkryłam ile to przyjemności

Z moim pierwszym mało się całowałam, bo faktycznie nie sprawiało mi to przyjemności. Teraz uważam, że był on beznadziejny.

Ale z drugim jest po prostu bosko, całowała bym się z nim cały czas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjojoj
Dnia 15.01.2020 o 17:49, brokentiger87 napisał:

:classic_wacko: gorsze od seksu, seksu przynajmniej nie widać

Z Tobą na pewno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Z moim pierwszym mało się całowałam, bo faktycznie nie sprawiało mi to przyjemności. Teraz uważam, że był on beznadziejny.

Ale z drugim jest po prostu bosko, całowała bym się z nim cały czas 🙂

a od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wcześniej miałam faceta, któremu jechało z buzi nie specjalnie lubiłam się z nim całować.

Na szczęście z obecnym partnerem uwielbiam się całować. Jest po prostu niesamowity. Ja dopiero przy nim odkryłam ile to przyjemności

Ja całowałem się kiedyś z dziewczyną,która miała lekko nieświeży oddech. Ona była jednak taka ładna, a ja tak wygłodzony,że to mi nie przeszkadzało. Całowałem się wtedy po raz pierwszy od dwóch lat. Nie byłem więc  w stanie sobìe odmówić przyjemności tylko z tego powodu, że jej oddech był trochę nieświeży. Następna okazja długo mogła nie nadejść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wcześniej miałam faceta, któremu jechało z buzi nie specjalnie lubiłam się z nim całować.

Na szczęście z obecnym partnerem uwielbiam się całować. Jest po prostu niesamowity. Ja dopiero przy nim odkryłam ile to przyjemności

Ja całowałem się kiedyś z dziewczyną,która miała lekko nieświeży oddech. Ona była jednak taka ładna, a ja tak wygłodzony,że to mi nie przeszkadzało. Całowałem się wtedy po raz pierwszy od dwóch lat. Nie byłem więc  w stanie sobìe odmówić przyjemności tylko z tego powodu, że jej oddech był trochę nieświeży. Następna okazja długo mogła nie nadejść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miziu miziu Brokuś

Brokuś, nie wydziwiaj i nie prowokuj. Ja całowałbym Twoje brokułki przesłodkie i cudowną pusię też. 

Z resztą całą Ciebie Brokusiu bym całował i z barłogu bym Cię nie wypuszczał, chyba że na przygniatanie do ściany☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Całowanie jest fajne tylko z odpowiednim człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Bobik napisał:

Ja całowałem się kiedyś z dziewczyną,która miała lekko nieświeży oddech. Ona była jednak taka ładna, a ja tak wygłodzony,że to mi nie przeszkadzało. Całowałem się wtedy po raz pierwszy od dwóch lat. Nie byłem więc  w stanie sobìe odmówić przyjemności tylko z tego powodu, że jej oddech był trochę nieświeży. Następna okazja długo mogła nie nadejść. 

🤮 miej litość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Całowanie jest fajne tylko z odpowiednim człowiekiem

No to chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk

Chciałbym się całować i bzykać z Brok pod kołderką😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benio
13 godzin temu, asiutka99 napisał:

No to chyba oczywiste

Ta druga osoba musi się podobać. Bez tego warunku, całowanie nie będzie sprawiało przyjemności. Kiedyś na imprezie dopadła mnie nietrzeźwa, tzw. duża dziewczyna. Zażądała abym ją pocałował. Musiałem salwować się ucieczką. Głupia sytuacja. Musiałem dać kosza dziewczynie, ale nie byłbym w stanie się przemóc. Na tej samej imprezie była moja znajoma- piekielnie zgrabna, ładna i z dużym biustem. Typ seks bomby. Dlaczego ona nie chciała aby ją pocałował? Przed nią na pewno bym nie uciekał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZYX

Całowałem się tylko z trzema dziewczynami w ciągu całego mojego życia. To chyba nie jest dobry wynik. Czuję, że nie wykorzystałem w pełni dobrodziejstw młodości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×