Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż wypomina mi, że miałam słaby start od rodziców

Polecane posty

Gość Alix
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To źle? Rozwodzą się ludzie coraz częściej, nie dziwie się, że prawo idzie w tym kierunku, że psychicznie zabezpiecza osoby sporządzające darowizny, żeby ich szlag nie trafił, że ich ex synowa/zieć korzystać będzie sobie z owoców ich pracy z nowym gachem/siksą.

Ja nie mówię, że to źle. Ale wiele pań w tym wątku tak uważa, że to źle - jak widać na wcześniejszych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

dobra rada, bo akurat wszystkie mrzonki rozpowiadane przez nawiedzoną teściową w obrębie rodziny należy prostować jakby to sprawa warta rozlewu krwi była. lepiej olać co baba gada i się uśmiechać pod nosem.

To chyba nie byle mrzonka, skoro synowa aż żale na kafe wylewa, znaczy że przeżywa to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Alix napisał:

A nie możesz Ty lub Twój mąż rozmówić się z teściami żeby przestali bzdury opowiadać po rodzinie? Liczysz na to, że żale na kafe pomogą? Rozmawiajcie z ludźmi, a nie liczycie, że się domyślą

Mąż ma się z nimi rozmówić i przycisnąć ich jakie mają plany. Ja wprost zostałam nazwana obcą i w ich sprawy się mieszać nie będę. Cieszę się tylko, że mąż powoli dostrzega, że to cwaniaki i lepiej im nie ufać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Alix napisał:

A nie możesz Ty lub Twój mąż rozmówić się z teściami żeby przestali bzdury opowiadać po rodzinie? Liczysz na to, że żale na kafe pomogą? Rozmawiajcie z ludźmi, a nie liczycie, że się domyślą

Mąż ma się z nimi rozmówić i przycisnąć ich jakie mają plany. Ja wprost zostałam nazwana obcą i w ich sprawy się mieszać nie będę. Cieszę się tylko, że mąż powoli dostrzega, że to cwaniaki i lepiej im nie ufać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

To chyba nie byle mrzonka, skoro synowa aż żale na kafe wylewa, znaczy że przeżywa to strasznie

nie zauważyłam, że wylewa, po prostu o tym nam opowiedziała zabierając głos na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asdf
21 godzin temu, Gość Meg napisał:

Oczywiście ze są ale temat ten przedstawia wiele negatywnych dla mnie postaw roszczeniowych. I w ogole co to za założenie ze u mnie w rodzinie... ? Pisalam cos o swojej rodzinie? Nie wydaje mi się. 

Ogladam czasem telewizje i widzę do czego ludzie sa zdolni za parę zlotych a co dopiero za majątek. Czy ktos z Was pomyslal moze chociaz raz: ta moja matka z ojcem cale zycie pracowali ciężko.  Teraz ja im pomoge, niech jada zobacza cos w zyciu, przezyja przygode. Ale dziecko nauczone ze dostaje bedzie to bralo za pewnik pewnie i zero wdzięczności. Czysty biznes. I tak cale zycie kreci sie tylko wokol tego zeby miec wiecej i wiecej i nigdy nie bedzie wystarczająco. Swoim dzieciom pomogę jak bede umiala ale dam im wedke nie rybe. 

 

 

O to wlasnie jest tez.moj punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet24

Takie problemy robić sobie o pieniądze, jakby to faktycznie było aż tak ważne. Cieszcie się sobą i tym co macie, jutro może was tu nie być xDD Szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet24

Takie problemy robić sobie o pieniądze, jakby to faktycznie było aż tak ważne. Cieszcie się sobą i tym co macie, jutro może was tu nie być xDD Szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 godziny temu, Gość Meg napisał:

Oczywiście ze są ale temat ten przedstawia wiele negatywnych dla mnie postaw roszczeniowych. I w ogole co to za założenie ze u mnie w rodzinie... ? Pisalam cos o swojej rodzinie? Nie wydaje mi się. 

Ogladam czasem telewizje i widzę do czego ludzie sa zdolni za parę zlotych a co dopiero za majątek. Czy ktos z Was pomyslal moze chociaz raz: ta moja matka z ojcem cale zycie pracowali ciężko.  Teraz ja im pomoge, niech jada zobacza cos w zyciu, przezyja przygode. Ale dziecko nauczone ze dostaje bedzie to bralo za pewnik pewnie i zero wdzięczności. Czysty biznes. I tak cale zycie kreci sie tylko wokol tego zeby miec wiecej i wiecej i nigdy nie bedzie wystarczająco. Swoim dzieciom pomogę jak bede umiala ale dam im wedke nie rybe. 

 

 

telewizja opiniotwórczym źródłem wiedzy o świecie, coś pięknego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsazsa

W zyciu dziecka nie wypuściłabym z wędką tylko , nikt mi nie będzie córki nazywał gołodupcem . Dostała 100tys i mieszkanie , zięć od swoich dom i ziemie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Zsazsa napisał:

W zyciu dziecka nie wypuściłabym z wędką tylko , nikt mi nie będzie córki nazywał gołodupcem . Dostała 100tys i mieszkanie , zięć od swoich dom i ziemie . 

Pięknie aż się serce raduje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
1 godzinę temu, Gość Zsazsa napisał:

W zyciu dziecka nie wypuściłabym z wędką tylko , nikt mi nie będzie córki nazywał gołodupcem . Dostała 100tys i mieszkanie , zięć od swoich dom i ziemie . 

Dobra i wędka, szkoda że niektórzy nawet i tego nie dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg
5 godzin temu, Gość gość napisał:

telewizja opiniotwórczym źródłem wiedzy o świecie, coś pięknego 😄

Dokladnie tak! Wszystkie media pokazują ta najbrutalniejsza prawde o człowieku 🙂  uwielbiam sprawy kryminalne i malzenskie spory o majatek 😄

A Ty skąd czerpiesz wiedzę o świecie? 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×