Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

W jakiej sytuacji nie macie ochoty na rozmowe

Polecane posty

Gość Gosc

Z kimkolwiek? Co sie musi zadziac zebyscie nie chcieli z nikim rozmawiac ze nie ma was doslownie dla nikogo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, brokentiger87 napisał:

🙄 jak nabroiłam i mam dostać pouczenie/kazanie/naganę

Aha. Ciekawe.

W takim razie wtedy jak czeka niemila rozmowa.

A jakies inne sytuacje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepowiem
55 minut temu, Gość Gosc napisał:

Z kimkolwiek? Co sie musi zadziac zebyscie nie chcieli z nikim rozmawiac ze nie ma was doslownie dla nikogo? 

gdy snie swoj sen na jawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdy mam zmartwienie, tak jak terax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość Gosc napisał:

Z kimkolwiek? Co sie musi zadziac zebyscie nie chcieli z nikim rozmawiac ze nie ma was doslownie dla nikogo? 

Jak mnie zaskoczy, jakiś nagły poważniejszy problem. Wtedy muszę go przemyśleć na spokojnie, szukam rozwiązania i najlepiej mi wtedy samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekhm

Gdy czuję, że mnie gazy toczą i robi się niebezpiecznie wybuchowa sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onajajo

Nie mam tak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musi się stać nic konkretnego, brak ochoty na gadanie to coś naturalnego przynajmniej jak dla mnie... nie jest to związku z fochem... lub nielubieniem kogoś : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onajajo

Fochy strzelają dzieci. Dorośli rozmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marawstała z przebiegłej żmijki stała się łosiem, który jako jedyny zwycięsko przeżył zagładę atomową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiii
10 minut temu, Gość Onajajo napisał:

Fochy strzelają dzieci. Dorośli rozmawiają.

albo paplaja jak kokosze:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
4 godziny temu, KermitZaba napisał:

W sytuacjach kiedy mi się coś wali, zaliczam porażkę, jestem smutny, albo kiedy chce się nad czymś bardzo skupić.

Dokładnie. Nie chcę kontaktu z nikim kiedy mam jakiś duży problem, jestem na życiowym zakręcie, coś mi ciąży i chcę się z tym uporać sama, nie obarczając tym nikogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
29 minut temu, Gość eeeeee napisał:

Dokładnie. Nie chcę kontaktu z nikim kiedy mam jakiś duży problem, jestem na życiowym zakręcie, coś mi ciąży i chcę się z tym uporać sama, nie obarczając tym nikogo. 

Ja myślę że każdy człowiek powinien mieć w sobie trochę pokory.i nawet jak przychodzi problem z którym sam sobie nie radzi powinien poprosić o pomoc.Rozmawiac o tym a nie zamykać się w sobie.  Od  tego są obok ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art
1 godzinę temu, Gość Miss napisał:

Ja myślę że każdy człowiek powinien mieć w sobie trochę pokory.i nawet jak przychodzi problem z którym sam sobie nie radzi powinien poprosić o pomoc.Rozmawiac o tym a nie zamykać się w sobie.  Od  tego są obok ludzie.

Pokora nie ma tutaj nic do rzeczy, ludzie są różni i każdy inaczej radzi sobie z problemami. Jestem introwertykiem i też w takich trudnych chwilach wolę być sam przez jakiś czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znasz sie
7 minut temu, Gość Art napisał:

Pokora nie ma tutaj nic do rzeczy, ludzie są różni i każdy inaczej radzi sobie z problemami. Jestem introwertykiem i też w takich trudnych chwilach wolę być sam przez jakiś czas. 

Ma ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez
4 godziny temu, Gość Nie znasz sie napisał:

Ma ma.

ty sie nie znasz, na typach osobowosci, lecisz z problemem do innych to lec, byle do najblizszej osoby a nie do mnie, jako kolezanki bo wyjatkowo mnie to irytuje wysluchiwac waszych zali, sama jestem powazna osoba ktora nie dzieli sie wszystkim z otoczeniem, bo tylko ja znam siebie i ja wiem jakie rozwiazanie najlepsze, a wy jak dzieci we mgle i jeszcze zaslaniasz sie pokora, intro ma glebie przemyslen, na co mu pomysly ekstrawertykow ktorzy nie znaja nawet polowy zaleznosci w danym problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mbvvhh65445

Nie mam ochoty na rozmowę z kimkolwiek jeśli jacyś ludzie okazali się wobec mnie nieszczerzy nieuczciwi nielojalni albo mnie zranili w jakiś sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mbvvhh65445

Nie mam ochoty na rozmowę z kimkolwiek jeśli jacyś ludzie okazali się wobec mnie nieszczerzy nieuczciwi nielojalni albo mnie zranili w jakiś sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Mbvvhh65445 napisał:

Nie mam ochoty na rozmowę z kimkolwiek jeśli jacyś ludzie okazali się wobec mnie nieszczerzy nieuczciwi nielojalni albo mnie zranili w jakiś sposob

ja wlasnie tez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedy mam problem albo coś mnie boli. Wypiērdalac wszyscy ode mnie wówczas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie mam ochoty gadac gdy cos mnie boli, np glowa, brzuch i wszystko mnie czasem przytlacza, chce ciszy i spokoju, duzo mysli mam w glowie, a nie widze sensu w tym, zeby ich uzewnetrzniac bo i tak ktos nie zrozumie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie ktoś w...ia, jak ktoś męczący jest - dużo łatwiej mi jest takich ludzi temperować, jak zacząłem pracować z ludźmi (mam pod sobą ponad 30 ludzi). Jak ktoś jest bardzo przydatny to potrafię wysłuchać jego ...enia ale jak ktoś jest nowy lub nie ma jeszcze z niego pożytku to jedynie wydaję polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×