Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolajnaa

kolega powiedział mi, że LUBI MNIE NA SWÓJ SPOSÓB-co to znaczy?

Polecane posty

Gość karolajnaa

Nie rozumiem po co dodał do tego "lubie cię" tekst na "swój sposób".  Panowie pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnaa

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

może za tyłek włosy, każdy ma swój sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
10 minut temu, Gość karolajnaa napisał:

Nie rozumiem po co dodał do tego "lubie cię" tekst na "swój sposób".  Panowie pomóżcie

że coś więcej ale nie miłość 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to znaczy tylko tyle, że widzi w Tobie co najwyżej koleżankę, nie partnerkę. Pewnie nie jesteś w jego typie pod względem fizycznym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnaa

ktoś coś jeszcze? macie swoje interpretacje tego? jeśli byście tak powiedzieli to co to by wg was znaczyło? ten tekst "na swój sposób" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnaa

nie rozumiem po co dodał ten tekst, przecież mógł powiedzieć tylko "lubie cie" albo jeśli chciałby podkreślić, że nic wiecej niż tylko lubienie no to przecież mówi się "lubie cie jako koleżanke" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'Na swój sposób', czyli nietypowo / pod pewnymi względami. Może ogólnie Cię lubi, ''ale''.

2 minuty temu, Gość karolajnaa napisał:

nie rozumiem po co dodał ten tekst [...]

Wiesz, czasem ludzie po prostu plotą coś bez głębszego zastanowienia. Może zwyczajnie chciał dać do zrozumienia, że zwrócił na Ciebie uwagę, albo że zaczął się do Ciebie przekonywać... Oczywiście mogło to być również stworzenie dystansu. Masz szerszy obraz sytuacji, wszystko zależy od kontekstu i łączącej Was relacji. Ostatecznie, znasz tego faceta najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnaa

a może być tak, że wcale mnie nie lubi a toleruje i w sposób grzeczny tak z tego wybrnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Może pewne rzeczy w tobie mu się nie podobają i nie we wszystkim się zgadzacie ale i tak cię lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnaa

super, dziekuję wam za odpowiedzi, lubię rozumieć co ktoś do mnie mówi a nie zawsze jakoś tak w dobrym tonie jest ciągnąć temat z kimś bo niekażdy to toleruję, taką dociekliwość a ja po prostu lubię poznawać myślenie, bycie drugiego człowieka, stąd się akurat zastanawiam nad tym "lubie cie na swój sposób"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogólnie cie nie lubi ale lubi cie w jakiś minimalny sposób. Np. w  czymś mu jesteś potrzebna pomocna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnaa

uuu do ostatniej wypowiedzi no to trochę głupio w takim razie powiedzieć komuś, że się go lubi, myślę, że lepiej powiedzieć nie przepadam za toba raczej albo np niebardzo cie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadekhorny

Lubi cie a nawet bardzo cie lubi i taki tekst rzucony jest po to zeby wlasnie dac ci do zrozumienia ze czuje cos wiecej a teraz czeka na twoj ruch. Proste. To, ze cie lubi na swoj sposob znaczy tyle, ze lubi cie nieprzecietnie jak kazdego kogo lubi, tylko wlasnie inaczej, na swoj sposob czyli szczegolnie cie lubi. Widocznie nie ma odwagi powiedziec, ze czyje cks wiecej albo chce wybadac grunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mi tak dawno temu powiedzial taki jeden i okazalo sie pozniej ze sie wstydzil powiedziec wprost ze mnie lubi bo ogolnie to typ z cyklu powiedziec cos milego kobiecie to nie potrafi. Teraz sie przyjaznimy i znan go juz na tyle dobrze ze wiem ze ma problem z powiedzeniem komus nawet ladnie wygladasz. No to nic taoiego nie znaczy. Tylko to jest taka wersja milego powiedzebia czegos ale zeby nie zostalo odebrane jako mile.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Nenesh napisał:

'Na swój sposób', czyli nietypowo / pod pewnymi względami. Może ogólnie Cię lubi, ''ale''.

Wiesz, czasem ludzie po prostu plotą coś bez głębszego zastanowienia. Może zwyczajnie chciał dać do zrozumienia, że zwrócił na Ciebie uwagę, albo że zaczął się do Ciebie przekonywać... Oczywiście mogło to być również stworzenie dystansu. Masz szerszy obraz sytuacji, wszystko zależy od kontekstu i łączącej Was relacji. Ostatecznie, znasz tego faceta najlepiej.

Ja tu przypadkiem,ale powiem Ci ze uwielbiam Cie czytac, madrze radzisz. Dawno Cie nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja tu przypadkiem,ale powiem Ci ze uwielbiam Cie czytac, madrze radzisz. Dawno Cie nie widzialam

Dzięki za miłe słowo :] ...ostatnio robię sobie przerwy w odwiedzaniu forum ;p... Pozdrawiam, miej dobry dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Lubi Cię na swój sposób" oznacza, że uważa Cię za dziwaczkę ale sam jest sobą zdziwiony, że Cię lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnaa

Dzięki za odp, dodam, że on ma żonę i dwójkę dzieci i jest starszy odemnie o 5 lat. Moim zdaniem to dlatego dodał taki tekst, żeby być w porządku wc swojej żony bo gdybym ja miała męża to raczej bym ni3 mówiła żadnemu koledze, że go lubię. Jednak ciekawa byłam jak to może byc interpretowane przez innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonik

dla mnie to zaprzeczenie, ze sie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To było kocham..chyba

Że Cię lubi ale z pewnych powodów nie przekroczy postawuonej sobie granicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnaa

Czyli, że niby co? że dodał te słowa żebym wiedziała, że nie przekroczy granicy lubienia? przecież ja wiem o jego rodzinie więc nie musiał tego dodawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×