Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość to nie hollywood

Kobiety po 30 mają nierealne wyobrażenia co do związków

Polecane posty

Gość to nie hollywood

wiele oczekuje scen filmowych w związku a realia są bardzo zwyczajne, wtedy są rozczarowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tess

co masz na myśli pisząc 'scen filmowych'??  to faceci mają nierealne wymagania imho.. napatrzą sie na sfotoszopowane fotki na insta to im sie normalne naturalne laski nie podobają 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malik
11 godzin temu, Gość tess napisał:

co masz na myśli pisząc 'scen filmowych'??  to faceci mają nierealne wymagania imho.. napatrzą sie na sfotoszopowane fotki na insta to im sie normalne naturalne laski nie podobają 😕

co cie obchodzą faceci używający insta i patrzący na te tępe dziunie?

poszukaj faceta który nie używa insta i po problemie...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

jeżeli wymogi: brak nałogów i nadwagi nazywasz wygórowanymi to cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lora

No fakt, to nie Hollywood, tylko Bolanda... Tu faceci śmierdzą, pierdzą i zarabiają 3 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
Dnia 20.01.2020 o 14:28, Gość haha napisał:

jeżeli wymogi: brak nałogów i nadwagi nazywasz wygórowanymi to cóż....

No po 30 to raczej szczuplego biznesmena z 190 cm nie zlapiesz😂😉 Tak, większość po 30 bierze co jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraina lodu

Po 30 tce u facetów w Polsce jaja robią się tak obwisłe, że gdy Wolak siedzi w wannie, jego klejnoty wyglądają jak dwa baloniki wylatujące z lasu... Już nie wspominam o higienie jamy ustnej. Dlatego jako zamożna 40-latka związałam się z obcokrajowcem. Nie śmierdzi i umie się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2020 o 23:30, Gość malik napisał:

co cie obchodzą faceci używający insta i patrzący na te tępe dziunie?

poszukaj faceta który nie używa insta i po problemie...... 

Ciekawe ilu teraz nie używa insta, chyba nie wiecej niż 10% facetów...a Ci co tam maja konta to większość obserwuje setki zrobionych lasek, takich dziuń z napompowanymi ustami. Pewnie juz coraz bardziej ,,znieczulaja" sie (obojetnieja) na urodę kobiet, taka troche bardziej naturalna urodę bez sztucznych cycek i ust i nie zwracaja uwagi na ładne dziewczyny na ulicy, ładne ale nie idealne...widzę coraz bardziej ta znieczulice i niektorzy nawet nie rozgladajasie wokół idąc ulica tylko gapia sie w telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co dobrze wiedzą po co jest inst i FB i jeśli już to mają ,to do innych celów niż podniecanie się fotkami . Jest teraz świat medialny ,wierzymy w to co widzimy ,a jak nam to przestaje pasować do rzeczywistości to sobie to w myślach ,wyobrażeniach upiększamy ,bo fajnie jest żyć w ułudzie . Kobiety chcą księcia ,a faceci księżniczki . To i to nie zadziała na całe życie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedojrzałe osoby są w obu płciach. Owszem są kobiety co mają wysokie wymagania, typu facet musi mieć mieszkanie, samochód (i to nie byle jaki), zarabiać kupę kasy, do tego być przystojny, wysoki, oczytany, znać języki, dobry w łóżku, mieć wykształcenie wyższe, mieć ciekawe hobby, uprawiać sporty ekstremalne, itp itd, widziałam takie posty na forach, dla mnie to przesada. Ale tak samo faceci szukają modelki, sporo młodszej, choć sami wyglądają jak ogry, nic sobą nie prezentując. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instagrama kiedyś używałem przez miesiąc. Ale widząc sztuczną urodę to usunąłem konto. Lubię naturalne dziewczyny. A o takie teraz jest ciężko. Po 30 samotnej zadbane urodziwej się nie znajdzie. Są już zajęte uczuciowo fizycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecnie jest taki problem, że każdy od każdego czegoś wymaga, a nie oferuje nic w zamian. Chcemy mieć księcia/księżniczke to bądźmy nimi sami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2020 o 23:30, Gość malik napisał:

co cie obchodzą faceci używający insta i patrzący na te tępe dziunie?

poszukaj faceta który nie używa insta i po problemie...... 

A ulu takich jest? 😕😂 mam wrażenie ze teraz 95% facetów ma insta, malo kto nie ma tam konta... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instagram do niczego nie jest potrzebny. Chyba, że ktoś sztuczne dziewczyny lubi oglądać. Zwykłe naturalne są dobre. A tam takich nie ma.Coraz mniej się je widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, KarolM89 napisał:

Instagram do niczego nie jest potrzebny. Chyba, że ktoś sztuczne dziewczyny lubi oglądać. Zwykłe naturalne są dobre. A tam takich nie ma.Coraz mniej się je widuje.

Mam wrażenie ze prawie każdy facet lubi oglądać sztuczne dziewczyny, przynajmnie wiekszosc, inaczej nie miałyby po kilkaset lajków i komentarzy od facetów pelnych zachwytu. Na instagramie doskonale to widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Malutka92 napisał:

Mam wrażenie ze prawie każdy facet lubi oglądać sztuczne dziewczyny, przynajmnie wiekszosc, inaczej nie miałyby po kilkaset lajków i komentarzy od facetów pelnych zachwytu. Na instagramie doskonale to widać. 

To jakiś inny jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2020 o 03:38, Bolek napisał:

Może i duże uproszczenie ale tak wygląda dzisiejszy świat. Dokładnie tak jak piszesz, czy to facet czy babka (nawet normalni) wrzuci kilka fot do netu i ma setkę komentarzy WoW!!! Wbija sobie potem do łba że może wybierać i przebierać, nie pomyśli że z tej setki może że dwie osoby są wartościowe...

Tak dlatego ja, jako ,,NIEmodelka" 😅 która nie ma.instagrama, nie widzę dla siebie szans na znalezienie faceta, no chyba ze takiego z rozsadku który ani trochę by mi sie nie podobał fizycznie 😔. Za duża konkurencja...

Edytowano przez Malutka92
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.12.2020 o 13:30, KarolM89 napisał:

Instagram do niczego nie jest potrzebny. Chyba, że ktoś sztuczne dziewczyny lubi oglądać. Zwykłe naturalne są dobre. A tam takich nie ma.Coraz mniej się je widuje.

Popyta generuje podaż, bo skoro większość facetów slini sie do zrobionych lasek z napompowanymi ustami z insta to te bardziej naturalne pewnie z czasem zaczynaja stylizowac sie na plastiki (widząc jakie tamte maja powodzenie), bo tez chcą mieć branie. Ja juz tez jestem bliska tego...bo na chooy mi bardziej naturalny wyglad (a ładna jestem tylko nie jakas idealna) jak i tak nie jestem zauważana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Nie wystarczy się umalować?

No nie wystarczy, ja sie maluje tyle ze dość delikatnie, poza tym kobieco sie ubieram ale nie wulgarnie. To teraz za malo...i tak gine w tle tych zrobionych, powypinanych dziun których pełno w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejmujesz się że 95% bezmózgów leci na plastiki? Sami odpadają a ty wybieraj w tym 5% normalnych, to i tak duży wybór gdy szukasz tylko 1 osobe. Nie smutaj tylko działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Malutka92 napisał:

Tak dlatego ja, jako ,,NIEmodelka" 😅 która nie ma.instagrama, nie widzę dla siebie szans na znalezienie faceta, no chyba ze takiego z rozsadku który ani trochę by mi sie nie podobał fizycznie 😔. Za duża konkurencja...

Poszukaj kogoś normalnego, kto nie ma konta na Instagramie. Mój facet w ogóle nie ogląda Instagrama, nie interesuje go to. Zresztą on wie, że te laski są po pierwsze po różnych zabiegach plastycznych, a po drugie przerobione Photoshopem. Teraz jest tyle programów graficznych, że robisz zdjęcie i od razu ci wszystko poprawia. Wystarczy porównać zdjęcia celebrytek z Instagrama a jakieś zdjęcia zrobione z ukrycia, dwie różne osoby. 

Poza tym wybacz ale trochę śmieszne jest to, że narzekasz na facetów, a sama piszesz że patrzysz na wygląd i nie chcesz kogoś kto ci się fizycznie nie podoba. Czyli pewnie szukasz jakiegoś lalusia z siłowni. Sama nie jesteś lepsza! Ktoś może nie być najpiękniejszy, ale mieć wspaniały charakter. Jednak skoro ty patrzysz na wygląd to tylko do siebie miej pretensje, że nikogo nie możesz znaleźć. Szukasz pustaka co przegląda się w lusterku i dużo ćwiczy na siłowni. Do tego ma konto na Instagramie żeby pokazywać siebie, swoje mięśnie. Czego się spodziewać po takim gościu? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, serduszko7 napisał:

Poszukaj kogoś normalnego, kto nie ma konta na Instagramie. Mój facet w ogóle nie ogląda Instagrama, nie interesuje go to. Zresztą on wie, że te laski są po pierwsze po różnych zabiegach plastycznych, a po drugie przerobione Photoshopem. Teraz jest tyle programów graficznych, że robisz zdjęcie i od razu ci wszystko poprawia. Wystarczy porównać zdjęcia celebrytek z Instagrama a jakieś zdjęcia zrobione z ukrycia, dwie różne osoby. 

Poza tym wybacz ale trochę śmieszne jest to, że narzekasz na facetów, a sama piszesz że patrzysz na wygląd i nie chcesz kogoś kto ci się fizycznie nie podoba. Czyli pewnie szukasz jakiegoś lalusia z siłowni. Sama nie jesteś lepsza! Ktoś może nie być najpiękniejszy, ale mieć wspaniały charakter. Jednak skoro ty patrzysz na wygląd to tylko do siebie miej pretensje, że nikogo nie możesz znaleźć. Szukasz pustaka co przegląda się w lusterku i dużo ćwiczy na siłowni. Do tego ma konto na Instagramie żeby pokazywać siebie, swoje mięśnie. Czego się spodziewać po takim gości

Czemu sobie dopowiadasz ze tylko jacyś megaprzystojni mogą mi sie podobać? Tego nie powiedzialam, właśnie tacy mocno ,,napakowani" i opaleni np. Nie podobają mi sie, a facet nie musi być ,,modelem", może mieć jakieś defekty np zbyt duży nos ale musi mieć to cos co mnie do niego przyciagnie, ja patrze glownie na oczy i usmiech u faceta. Cos w tym dziwnego? Każdy w większym.czy mniejszym.stopniu patrzy na wygląd partnera, no chyba ze ktoś ma być tylko przyjacielem, ale zeby uprawiać seks z kims i mieć jakieś czułości to musi sie ten ktoś choć trochę podobać. Ty byś chciała faceta który kompletnie Ci sie nie podoba fizycznie? I gdyby Cie odrzucało od niego fizycznie to ,,docenilabys" jego super charakter i z nim byla? Watpie! 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
9 minut temu, Malutka92 napisał:

Czemu sobie dopowiadasz ze tylko jacyś megaprzystojni mogą mi sie podobać? Tego nie powiedzialam, właśnie tacy mocno ,,napakowani" i opaleni np. Nie podobają mi sie, a facet nie musi być ,,modelem", może mieć jakieś defekty np zbyt duży nos ale musi mieć to cos co mnie do niego przyciagnie, ja patrze glownie na oczy i usmiech u faceta. Cos w tym dziwnego? Każdy w większym.czy mniejszym.stopniu patrzy na wygląd partnera, no chyba ze ktoś ma być tylko przyjacielem, ale zeby uprawiać seks z kims i mieć jakieś czułości to musi sie ten ktoś choć trochę podobać. Ty byś chciała faceta który kompletnie Ci sie nie podoba fizycznie? I gdyby Cie odrzucało od niego fizycznie to ,,docenilabys" jego super charakter i z nim byla? Watpie! 

Wygląd, to coś co przyciąga uwagę.

Charakter uwagę może zatrzymać.

Do seksu zaś dobre są emocje, bez tego na dłuższą metę i tak nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Joanna Darking napisał:

Wygląd, to coś co przyciąga uwagę.

Charakter uwagę może zatrzymać.

Do seksu zaś dobre są emocje, bez tego na dłuższą metę i tak nic z tego nie będzie.

Otóż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, HajleSyllasje napisał:

Babka tak. Facet, nawet względnie przystojny, prawie nigdy.

Panowie, jak widać częściej kibicują płci przeciwnej 😏

Zresztą kibicowanie mają we krwi... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O patrz, chyba jestem dziwny. Nie mam ani insta ani fb. A dziewczyny lubię atrakcyjne ( nie oznacza to ładne!). Jeśli nawet wygląda jak miss world, to wcale nie znaczy że mi się spodoba. A jeśli do kpl ma usta jak glonojad, rzęsy jak miotły do zamiatania hali, brwi pomalowane ławkowcem i czarną skórę od solary... Bleee. 

 Wolę normalną, czy chudą czy puszystą, z biustem czy bez. Raz , że musi mieć to coś , dwa w głowie też conieco. 

 Ps myję się często, golę ( tam też), zęby myję, pachnideł i podpachowców używam, nałogów brak. Żeby nie było. A i tak śmieję się że jestem ogrem 😉 ( choć sporo mi mówiło, że jestem przystojny, ale im nie wierzę 😎 ).

PS2 jestem sam. Z wyboru. Kobiety wiele mi pokazały. Jakie być nie powinny. 😎

Edytowano przez Trolik1
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2020 o 04:44, Trolik1 napisał:

O patrz, chyba jestem dziwny. Nie mam ani insta ani fb. A dziewczyny lubię atrakcyjne ( nie oznacza to ładne!). Jeśli nawet wygląda jak miss world, to wcale nie znaczy że mi się spodoba. A jeśli do kpl ma usta jak glonojad, rzęsy jak miotły do zamiatania hali, brwi pomalowane ławkowcem i czarną skórę od solary... Bleee. 

 Wolę normalną, czy chudą czy puszystą, z biustem czy bez. Raz , że musi mieć to coś , dwa w głowie też conieco. 

 Ps myję się często, golę ( tam też), zęby myję, pachnideł i podpachowców używam, nałogów brak. Żeby nie było. A i tak śmieję się że jestem ogrem 😉 ( choć sporo mi mówiło, że jestem przystojny, ale im nie wierzę 😎 ).

PS2 jestem sam. Z wyboru. Kobiety wiele mi pokazały. Jakie być nie powinny. 😎

jak wiesz jakie unikać to trafienie odpowiedniej to tylko kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2020 o 11:52, Malutka92 napisał:

Czemu sobie dopowiadasz ze tylko jacyś megaprzystojni mogą mi sie podobać? Tego nie powiedzialam, właśnie tacy mocno ,,napakowani" i opaleni np. Nie podobają mi sie, a facet nie musi być ,,modelem", może mieć jakieś defekty np zbyt duży nos ale musi mieć to cos co mnie do niego przyciagnie, ja patrze glownie na oczy i usmiech u faceta. Cos w tym dziwnego? Każdy w większym.czy mniejszym.stopniu patrzy na wygląd partnera, no chyba ze ktoś ma być tylko przyjacielem, ale zeby uprawiać seks z kims i mieć jakieś czułości to musi sie ten ktoś choć trochę podobać. Ty byś chciała faceta który kompletnie Ci sie nie podoba fizycznie? I gdyby Cie odrzucało od niego fizycznie to ,,docenilabys" jego super charakter i z nim byla? Watpie! 

Żaden z moich facetów z początku mi się nie podobał. Ale narodziła się przyjaźń. Dopiero potem miłość, pociąg fizyczny. Jak się kogoś pokocha, ktoś jest twoim przyjacielem, to w końcu przyjdzie i pociąg seksualny. Pomijam oczywiście przypadki jakichś facetów wyjątkowo odrażających z wyglądu, jak np Bandziorek z Chłopaków do Wzięcia (jeśli to kiedyś oglądałaś to wiesz o kogo chodzi). 

No ale jak ty od razu patrzysz tylko na to czy facet nadaje się do seksu to widać jaka jesteś płytka. Pociąg seksualny rodzi się czasem do dłuższym czasie, a nie zaraz na pierwszej czy drugiej randce. A jak ty byś od razu chciała na pierwszej randce nogi rozkładać, a potem narzekasz na facetów , że szukają modelki to sama nie jesteś od nich lepsza!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2020 o 01:16, dziwak1 napisał:

jak wiesz jakie unikać to trafienie odpowiedniej to tylko kwestia czasu

Ja wiem  i nie znalazłem odpowiedniej więc nie pisz głupot.Zwłaszcza że się nie starałem.Wiedzieć jakie odpowiednie to za mało.Trzeba mieć wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×