Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia18

17 lat starszy chlopak rozwodnik i sprzeciw ojca

Polecane posty

14 godzin temu, Gość paris napisał:

Oj widzę, że jesteś zakochana i to mocno🙂 , więc żadne argumenty nie trafiają do ciebie , ale pomyśl perspektywicznie czy to ma sens? Jak tak, to nie widzę innej rady, jak kontynuacja. Może będzie to szczęśliwy związek. Ja znam osobiście parę, gdzie jak się spotkali to ona miała 35 a on 50 parę lat( też lubi starszych) , z tym że ona po rozwodzie i on chyba też🙂

Jestem zakochana i dlatego bardziej mnie to wszystko dobija .Ojciec swiruje.Wylaczyl mi dzisiaj wode gdy chcialam umyc wlosy I wyjsc bo pewnie pojde do niego..Internet wylacza , telefon mi wyrwal gdy rozmawialam spadl na ziemie I teraz mam rozbity ekran .Kilka razy jak spalam zabral mi telefon I czytal wiadomosci .

Jak z nim wytrzymac chocby do matury?Gdzie szukac policy, wsparcia by w koncu zrozumial ze to przemoc? 

Nie moge sie z nim spotkac, pojsc do kina, na spacer o seksie juz nie wspomne ! Siedze w domu ucze sie ale tesknie MAM DOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim

Właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O własnie. Jak ci tak zle w domu to co tam jeszcze robisz? Pędż do ukochanego, przeciez jestes dorosla więc nawet ojciec nie ma prawa Ci zabronic. Dlaczego Twoj facet nie wezmie Ciebie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×