Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lorenzo01

Dlaczego większość tematów tutaj to lament ?

Polecane posty

Gość Lorenzo01

Czy to forum to jakieś internetowe zbiorowisko desperatów i ludzi, którzy się poddali życiowo ? Co drugi temat o starych prawiczkach albo dziewicach. Cała masa hejtu w komentarzach i prowokacji. Powaznie ludzie co jest z wami nie tak ? Naprawdę tak trudno wziąć doope w troki i zacząć robić coś ze swoim życiem, wyglądem zamiast przez LATA tutaj płakać, że nikt was nie chce ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666

🤔😶🙄😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Czy to forum to jakieś internetowe zbiorowisko desperatów i ludzi, którzy się poddali życiowo ? Co drugi temat o starych prawiczkach albo dziewicach. Cała masa hejtu w komentarzach i prowokacji. Powaznie ludzie co jest z wami nie tak ? Naprawdę tak trudno wziąć doope w troki i zacząć robić coś ze swoim życiem, wyglądem zamiast przez LATA tutaj płakać, że nikt was nie chce ? 

Ja już robiłam to i owo ze swoim życiem. Od niedawna, ku dezaprobacie bliskich, siedzę tu. Bardzo ciekawe doświadczenie😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
3 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Czy to forum to jakieś internetowe zbiorowisko desperatów i ludzi, którzy się poddali życiowo ? Co drugi temat o starych prawiczkach albo dziewicach. Cała masa hejtu w komentarzach i prowokacji. Powaznie ludzie co jest z wami nie tak ? Naprawdę tak trudno wziąć doope w troki i zacząć robić coś ze swoim życiem, wyglądem zamiast przez LATA tutaj płakać, że nikt was nie chce ? 

Lorenzo? Nudzisz się w pracy? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Czy to forum to jakieś internetowe zbiorowisko desperatów i ludzi, którzy się poddali życiowo ? Co drugi temat o starych prawiczkach albo dziewicach. Cała masa hejtu w komentarzach i prowokacji. Powaznie ludzie co jest z wami nie tak ? Naprawdę tak trudno wziąć doope w troki i zacząć robić coś ze swoim życiem, wyglądem zamiast przez LATA tutaj płakać, że nikt was nie chce ? 

samotność bierze sie z problemów emocjonalnych i brakach zdolnościach społecznych - jeśli sie tych barier nie przebije to nie ma szans na szczęście z partnerem/ką. Więc weź sie yeb z tymi radami, weź dupe w troki - naprawienie sobie głowy to nie jest tak proste jak uprać sobie gacie i zrobić fryzure ignorancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając te bezsensowne totalnie posty, to większość osób tutaj ktore piszą o swoich problemach szukają pomocy. 

Często jest tak że o swoich problemach wstydzimy sie opowiadac bliskim, albo ktos kto nas zna nie bierze tego na powaznie, nie rozumie, nie potrafi bezstronnie doradzic. Tutaj ludzie liczą, że osoby które ich nie znają, popatrzą na daną sprawe trzezwym okiem i cos doradzą, w dodatku jest ta świadomość anonimowości, tak więc taki ktoś może swobodnie sie "wygadac" bez poczucia wstydu itp. 

Oczywiście mam na myśli posty które naprawdę są formą wygadania sie, czy proszenia o rade. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lorenzo01 czasy na forum gdzie każdy fajnie dyskutował z każdym minęły bezpowrotnie. Kilkanaście osób brało udział w dyskusji i nikt nikogo nie krytykował. A teraz jak widzisz jest jedna osoba, a z nią druga i uprawiają dziwne rzeczy od tajemnic, niedomówień po obrażanie w najgorszym wydaniu. Kompletnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Kolejny lament przyglupa ktory uzaleznia wszystko od widzimisie innych. Zalosny frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
10 minut temu, Lili_96 napisał:

Pomijając te bezsensowne totalnie posty, to większość osób tutaj ktore piszą o swoich problemach szukają pomocy. 

Często jest tak że o swoich problemach wstydzimy sie opowiadac bliskim, albo ktos kto nas zna nie bierze tego na powaznie, nie rozumie, nie potrafi bezstronnie doradzic. Tutaj ludzie liczą, że osoby które ich nie znają, popatrzą na daną sprawe trzezwym okiem i cos doradzą, w dodatku jest ta świadomość anonimowości, tak więc taki ktoś może swobodnie sie "wygadac" bez poczucia wstydu itp. 

Oczywiście mam na myśli posty które naprawdę są formą wygadania sie, czy proszenia o rade. 

Właśnie o tym mówię. Tych ostatnich tu jest jak na lekarstwo.

24 minuty temu, Gość Gość napisał:

samotność bierze sie z problemów emocjonalnych i brakach zdolnościach społecznych - jeśli sie tych barier nie przebije to nie ma szans na szczęście z partnerem/ką. Więc weź sie yeb z tymi radami, weź dupe w troki - naprawienie sobie głowy to nie jest tak proste jak uprać sobie gacie i zrobić fryzure ignorancie.

I rozumiem te braki społeczne przeszkadzają ludziom w tym, żeby mniej zagryzać pizzę lodami i ta głowa przeszkadza im w tym, żeby pójść pobiegać czy poćwiczyć ? Endorfiny związane z wysiłkiem wpływają na zdecydowanie lepsze samopoczucie i wiele z tematów się tu pojawiających "o jeny nigdy się nawet nie całowałem" by nie istniały gdyby osobnik ten się za siebie wziął. 

Nie - lepiej tkwić w tym marazmie i płakać na forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Wydaje mi się ogólnie, że jakość forum znacznie by się zwiększyła za sprawą obowiązkowej rejestracji użytkowników i systemu zgłoszeń/banów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

Autorze, spróbuj zapodać jakiś pozytywny temat to zaraz cie wychejtują aż pójdzie w pięty. Tu tylko czyjeś nieszczęścia są trendy😐Po prostu te forum to jeden wielki hyde park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość koko napisał:

Autorze, spróbuj zapodać jakiś pozytywny temat to zaraz cie wychejtują aż pójdzie w pięty. Tu tylko czyjeś nieszczęścia są trendy😐Po prostu te forum to jeden wielki hyde park.

Nie prawda. Poza tym kto jak woli. Ja tam wole wersje forum gdzie można komus pomóc i doradzic niz odpowiadac na ...yczne pytania. A wszędzie znajdzie sie ktoś taki co wysmieje, nawet i pod nieszczęśliwym postem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Lili_96 napisał:

Pomijając te bezsensowne totalnie posty, to większość osób tutaj ktore piszą o swoich problemach szukają pomocy. 

Często jest tak że o swoich problemach wstydzimy sie opowiadac bliskim, albo ktos kto nas zna nie bierze tego na powaznie, nie rozumie, nie potrafi bezstronnie doradzic. Tutaj ludzie liczą, że osoby które ich nie znają, popatrzą na daną sprawe trzezwym okiem i cos doradzą, w dodatku jest ta świadomość anonimowości, tak więc taki ktoś może swobodnie sie "wygadac" bez poczucia wstydu itp. 

Oczywiście mam na myśli posty które naprawdę są formą wygadania sie, czy proszenia o rade. 

Dokładnie.

42 minuty temu, Gość Gość napisał:

samotność bierze sie z problemów emocjonalnych i brakach zdolnościach społecznych - jeśli sie tych barier nie przebije to nie ma szans na szczęście z partnerem/ką. Więc weź sie yeb z tymi radami, weź dupe w troki - naprawienie sobie głowy to nie jest tak proste jak uprać sobie gacie i zrobić fryzure ignorancie.

Dokładnie. To nie sa problemu które ot tak da się rozwiązać. Na to trzeba wielu lat, ale to już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
4 minuty temu, Gość koko napisał:

Autorze, spróbuj zapodać jakiś pozytywny temat to zaraz cie wychejtują aż pójdzie w pięty. Tu tylko czyjeś nieszczęścia są trendy😐Po prostu te forum to jeden wielki hyde park.

Wystarczy tak jak mówię, zrobić system bez możliwości wypowiadania się "gości" + bany. Nie załatwi to sprawy, ale na pewno w pewnej części forum by na tym zyskało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Wystarczy tak jak mówię, zrobić system bez możliwości wypowiadania się "gości" + bany. Nie załatwi to sprawy, ale na pewno w pewnej części forum by na tym zyskało. 

Sam jesteś na tymczasowym, więc przestań umoralniać gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Sam jesteś na tymczasowym, więc przestań umoralniać gości.

Jakie umoralniać ? Chętnie się zarejestruję. Połowa problemów tego forum by nie istniała z normalną rejestracją, widoczną końcówką IP i systemem banów. 

Większość trolli, ludzi odpowiadających sami sobie i głupich powtarzających się tematów by nie istniała. Zawsze są zmienne IP, ale w 99% ludzie mają stałe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Racja.Jak ktos zalozy temat,ze jest mu zle i blabla to jeszcze pol biedy.Ale jak zalozy sie temat,jak juz ktos napisal,ze np dobrze mu sie wiedzie i jest szczesliwy to zostanie tu zjechany na maksa.Frustracja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Jakie umoralniać ? Chętnie się zarejestruję. Połowa problemów tego forum by nie istniała z normalną rejestracją, widoczną końcówką IP i systemem banów. 

Większość trolli, ludzi odpowiadających sami sobie i głupich powtarzających się tematów by nie istniała. Zawsze są zmienne IP, ale w 99% ludzie mają stałe. 

W takim razie się zarejestruj a chętni na twój temat się znajdą. Pozakładają konta, zalogują się i będzie dyskusja. Powiedz mi jaki sens jest rozkminiać dlaczego ludzie narzekają? Załóż temat, poprowadź ciekawą dyskusję a resztę ignoruj. Po prostu to zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
24 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Wydaje mi się ogólnie, że jakość forum znacznie by się zwiększyła za sprawą obowiązkowej rejestracji użytkowników i systemu zgłoszeń/banów. 

Jesteś zarejestrowany? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość paris napisał:

Jesteś zarejestrowany? 😎

Działa na kilku tymczasach, kontach. To jego praca i bierze z to hajs. Gruny hajs. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
24 minuty temu, Gość gość napisał:

W takim razie się zarejestruj a chętni na twój temat się znajdą. Pozakładają konta, zalogują się i będzie dyskusja. Powiedz mi jaki sens jest rozkminiać dlaczego ludzie narzekają? Załóż temat, poprowadź ciekawą dyskusję a resztę ignoruj. Po prostu to zrób.

TO NIE JEST CLUE PROBLEMU !

Problemem tego forum są powtarzające się frustracje tych samych osób, którym już udzielono rad a robią dalej to samo, czyli nic, trolle oraz to co wymieniłem.

Ale największym problemem jestem tu chamstwo i powinny lecieć bany hurtowo. Natomiast bez obowiązkowej rejestracji i rzeczy, które wymieniłem nie będzie to możliwe. 

Byłem zarejestrowany pod innym nickiem kiedyś, ale nie pamiętam hasła. Jak wprowadzą oblig rejestracji to chętnie to zrobię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

TO NIE JEST CLUE PROBLEMU !

Problemem tego forum są powtarzające się frustracje tych samych osób, którym już udzielono rad a robią dalej to samo, czyli nic, trolle oraz to co wymieniłem.

Ale największym problemem jestem tu chamstwo i powinny lecieć bany hurtowo. Natomiast bez obowiązkowej rejestracji i rzeczy, które wymieniłem nie będzie to możliwe. 

Byłem zarejestrowany pod innym nickiem kiedyś, ale nie pamiętam hasła. Jak wprowadzą oblig rejestracji to chętnie to zrobię. 

Ok, to powiedz po co ty tu przychodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
12 minut temu, Gość gość napisał:

Ok, to powiedz po co ty tu przychodzisz?

A kim Ty jesteś, że mam Ci odpowiadać jak nie potrafisz się nawet podpisać ? Jestem członkiem tego forum od lat i takiego chamstwa i głupoty jaka się tu ostatnio pojawia, nie było.

Potrzebne są zmiany na forum aby wyczyścić atmosferę. Jeden dzień roboty dla informatyka + moderator. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

A kim Ty jesteś, że mam Ci odpowiadać jak nie potrafisz się nawet podpisać ? Jestem członkiem tego forum od lat i takiego chamstwa i głupoty jaka się tu ostatnio pojawia, nie było.

Potrzebne są zmiany na forum aby wyczyścić atmosferę. Jeden dzień roboty dla informatyka + moderator. 

 

Jestem użytkownikiem forum od x lat i pytam ciebie jeszcze raz; w jakim celu tu jesteś i marudzisz o tym czego zmienić nie możesz? Nikogo nie interesują ani twoje lamenty, ani innnych hejty. Jeżeli ktoś ma konkretny powód by być w tym miejscu jest, bez względu na to co się dzieje. Rozumiesz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Lorenzo01 napisał:

TO NIE JEST CLUE PROBLEMU !

Problemem tego forum są powtarzające się frustracje tych samych osób,

wiesz co jest clue problemu? To że stękasz nad jakimś forum, że ci sie dyskutanci nie podobaja 😂 czego ty chcesz? Internet ma tyle zakamarków, że chój a ty marudzisz na jednym forum dla przegrywów, że twoich chójowych rad nie chcą słuchać, biednyś ty 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Czy ja pisałem o tym, że mi się dyskutanci nie podobają ? 

Napisałem tylko, że powinna być weryfikacja dyskutantów jak na każdym normalnym forum i narzędzia do zgłaszania/banowania. Wtedy nie byłoby miejsca na chamstwo jak powyżej ani ...nych tematów o fekaliach czy gróźb karalnych. Każdy kozak w necie. A szczególnie na kafe. 

Większość forów ma te rozwiązania. To jest tylko sugestia o ile ktoś z moderatorów tu w ogóle zagląda. Ale już się nożyce odzywają. 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........
22 minuty temu, Agatka Czepek napisał:

Bo ludzie wszystko hejtuja tu na forum nawet kyckling salady

japko za tobą tęskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
9 godzin temu, Gość Lorenzo01 napisał:

I rozumiem te braki społeczne przeszkadzają ludziom w tym, żeby mniej zagryzać pizzę lodami i ta głowa przeszkadza im w tym, żeby pójść pobiegać czy poćwiczyć ? Endorfiny związane z wysiłkiem wpływają na zdecydowanie lepsze samopoczucie i wiele z tematów się tu pojawiających "o jeny nigdy się nawet nie całowałem" by nie istniały gdyby osobnik ten się za siebie wziął. 

Nie - lepiej tkwić w tym marazmie i płakać na forum. 

Ja już dawno się za siebie wziąłem, nie jestem otyły, więc nie w tym problem. Po prostu żadna nie jest mną zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×