Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość igor

Jak można zapłodnić babe a potem ją zostawić? Jestem facetem

Polecane posty

Gość igor

przecież połowe tej genetyki jest facrta, więc gdzie tu sens narażać genetyke na wymarcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kffjf

Widzisz Ty tego nie rozumiesz a są takie śmiecie dla których zrobić dziecko to jak spuścić sie do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

No sam nie wiem. Ale jakoś ci, którzy te kobiety zostawiają mają większe branie niż odpowiedzialni mężczyźni, którzy chcieliby to dziecko wychować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
1 godzinę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No sam nie wiem. Ale jakoś ci, którzy te kobiety zostawiają mają większe branie niż odpowiedzialni mężczyźni, którzy chcieliby to dziecko wychować.

Ale to wynika z tego że gdy masz odpowiednią gadkę i wygląd chociażby przeciętny to jesteś w stanie tak zbajerować kobietę że Ci uwierzy. Po prostu świat należy do odważnych (nawet  śmieci dla których zrobić dziecko to jak spuścić się do kibla) a nie do frustratów narzekających na kafeterii i bojących się odezwać do kobiet w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 minuty temu, Gość takie życie napisał:

Ale to wynika z tego że gdy masz odpowiednią gadkę i wygląd chociażby przeciętny to jesteś w stanie tak zbajerować kobietę że Ci uwierzy. Po prostu świat należy do odważnych (nawet  śmieci dla których zrobić dziecko to jak spuścić się do kibla) a nie do frustratów narzekających na kafeterii i bojących się odezwać do kobiet w realu.

Nie boję się odezwać do kobiet w realu, bo robiłem to już wiele razy i robię cały czas, jednak bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karton

baby to debiile, czym więcej makaronu im się nakręca na uszy tym wieksza szansa że zaruha, tępoty z nich, a fajnych i szczerych olewają, widocznie CHCĄ być bajerowane i okłamywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
59 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie boję się odezwać do kobiet w realu, bo robiłem to już wiele razy i robię cały czas, jednak bezskutecznie.

To dlaczego inni równie przeciętni pod każdym względem mają branie i rùchanie? Inni mogą a ty nie z tego samego poziomu? No ciekawe bardzo. Zrozum że problem tkwi w tobie tylko i wyłącznie. Nawet leszcze z czerstwa gadka są w stanie wyrwać jakaś laskę więc ty musisz być naprawdę jakim uposledzonym muminem co zresztą potwierdza twoja zdarta płyta z soundtrackiem kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
11 minut temu, Gość vvv napisał:

To dlaczego inni równie przeciętni pod każdym względem mają branie i rùchanie? Inni mogą a ty nie z tego samego poziomu? No ciekawe bardzo. Zrozum że problem tkwi w tobie tylko i wyłącznie. Nawet leszcze z czerstwa gadka są w stanie wyrwać jakaś laskę więc ty musisz być naprawdę jakim uposledzonym muminem co zresztą potwierdza twoja zdarta płyta z soundtrackiem kafeterii...

Wypad, podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
40 minut temu, Gość karton napisał:

baby to debiile, czym więcej makaronu im się nakręca na uszy tym wieksza szansa że zaruha, tępoty z nich, a fajnych i szczerych olewają, widocznie CHCĄ być bajerowane i okłamywane

A potem płacz że zostawił a sama sobie takie wybrała podczas kiedy normalnych miała daleko w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Wypad, podszywie.

Jaki podszywie? Masz monopol na  potrójne fał? Nie wydaje mi się. Dziwnym trafem tam gdzie udziela się szkoda gadać i taki obraz wasz i gdzie ja użyje któregos z nickow tam nagle zjawia się ów Nick. Przypadek? Nie sondzem. Skończ zatem głupa rznac że ty to nie ty bo ja widzę że to jednak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość haha napisał:

A potem płacz że zostawił a sama sobie takie wybrała podczas kiedy normalnych miała daleko w d...

Ty oraz ci których uważasz za normalnych w rzeczywistości są bardziej nienormalni niż bedboje o których z taką emfaza się tu codziennie udzielasz. Nie potrafisz nawet chwilowo zainteresować żadnej kobiety a ci na których plujesz potrafią zbajerowac każdą więc kto tu jest frajerem? To że jesteś cipa i ... wołowa a pēnis służy ci jedynie do sikania to nie jest wina kobiet ani twojej zajebistosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo

Można, a nawet trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sookii

To faceci z tz mentalnością bambo, czyli zapylić ile się da samic, wiele z tych bobasów nie wypali ale może z kilku coś będzie..... czyli prymitywne podejście "na ilość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jaki podszywie? Masz monopol na  potrójne fał?

Tylko ja używam tego nicku (oraz ty, kiedy bawisz się w podszywa), a nie chcę, by ktoś wytykał mi twoje durne wypowiedzi.

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dziwnym trafem tam gdzie udziela się szkoda gadać i taki obraz wasz i gdzie ja użyje któregos z nickow tam nagle zjawia się ów Nick.

Bzdura. Szkoda gadać dawno tu nie widziałem, a ja i obraz udzielamy się w różnych wątkach i prezentujemy odmienne poglądy. Ale jeśli przeglądając forum natrafiam na swój nick, a wiem, że tego nie pisałem, to chyba logiczne, że to prostuję.

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Skończ zatem głupa rznac że ty to nie ty bo ja widzę że to jednak ty.

Widzisz, bo masz urojenia, tak samo jak z ZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po prostu te jednostki wiedzą podświadomie że nie są wybitne i ich Geny pies jeebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
8 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie boję się odezwać do kobiet w realu, bo robiłem to już wiele razy i robię cały czas, jednak bezskutecznie.

Musisz bardziej się zaangażować🙂 Może zmień środowisko? Tak a propo, to do jakich podbijasz, że taki słaby odzew?🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
6 godzin temu, Gość paris napisał:

Musisz bardziej się zaangażować🙂

Im bardziej facet się angażuje, tym bardziej jest odrzucany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.01.2020 o 01:06, Leżaczek napisał:

Gdybyś miał gen alfa to byś wiedział że jesteś kobieciarzem i wolisz ciągle nowe bzykać. I łatwo ci o kobiete z pieniędzmi czy bez. A tutaj jedna z nich chce ci tą wolność zabrać bo jej się pomyslalo że zlapie cie na dziecko i naprawi. A ty masz w planie jeszcze wiele kobiet przeleciec bo cie stac. Nie bawic się w pampersy. Poza tym laska ci się nie podoba była tylko na kilka razy zapchajdziura.

Nie mieści mi się w głowie jakim prymitywem trzeba być by zapychać dziurę czy jak to tam prymityw określa,komuś kto ci się NIE PODOBA!Niżej spaść nie mozna..jakiś prymitywny DESPERAT musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×