Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Stachy, Antosie, Julki, Majki i Zuzy

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nieklasycznych sa tysiące. 

Klasycznych, nieklasycznych, obcych i polskich: do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

Tak oczywiscie ty lubisz te imiona tylko dlatego, ze je lubisz, a nie dlatego ze sie osluchalas.  Tak jestes tym jednym na milion wyjatkiem

Wiesz co, jałowa dyskusja z tobą, jak z dzieckiem 3 letnim. Moja córka 5letnia niema tak ograniczonego myślenia jak ty. Obojętnie co by się napisało ty i tak wiesz lepiej. Możesz mi odpisać lub nie, w każdym razie ja z tobą dyskutować już nie będę, bo nie będę się zniżać do twego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiesz co, jałowa dyskusja z tobą, jak z dzieckiem 3 letnim. Moja córka 5letnia niema tak ograniczonego myślenia jak ty. Obojętnie co by się napisało ty i tak wiesz lepiej. Możesz mi odpisać lub nie, w każdym razie ja z tobą dyskutować już nie będę, bo nie będę się zniżać do twego poziomu.

Twoja córka jest niema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiesz co, jałowa dyskusja z tobą, jak z dzieckiem 3 letnim. Moja córka 5letnia niema tak ograniczonego myślenia jak ty. Obojętnie co by się napisało ty i tak wiesz lepiej. Możesz mi odpisać lub nie, w każdym razie ja z tobą dyskutować już nie będę, bo nie będę się zniżać do twego poziomu.

Kazdy kto nadaje imiona modne twierdzi, ze to dlatego, ze sa ladne i im sie podobaja.  Nikt jeszcze nigdy sie nie przyznal, ze nadal imie poniewaz bylo modne lub nie chcial sie wychylic takze wybacz, ze twoje wypowiedzi wchodza dokladnie w te klimaty i po prostu szufludkuje cie razem z innymi.  Rowniez uwazam, ze jalowa dyskusja z toba poniewaz ja podaje przyklady imion nieznanych i jakie mi sie podobaja i nie sciemnial, ze jakies tam kilka mi sie podoba, a te nie i nie wiadomo jakie imiona poniewaz boisz sie, ze komus takiemu jak ty akurat twoje dwa mniej spotykane imiona sie nie spodobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wierze natomiast rodzicom gdy mowia, ze im nie przeszkadza, ze ich dziecko jest piata Oliwka czy szostym Jakubkiem w klasie.  

Ja nawet nie mam problemu, kazdy niech nadaje sobie jakie chce imie.  Mnie te imiona po prostu nudza i mdla po jakims czasie.  Wole jakies pojedyncze imiona obce-  prawie wszystkie uzywane w Polsce sa obce, a pojedyncze sa ciekawe przynajmniej.

Dla mnie jest to zagadnienie psychologiczne.  Jakie czynniki wplywaja na masowe zachowania ludzi jak imiona, moda czy nawet szal tlumu.  Jestem tym bardzo zdziwiona w naszych czasach kiedy jest kult indiwidulanosci i sily przebicia i kazdy jest wyjatkowy i specjalny itd, a imiona te same przez 20 lat po 10 000 tysiecy.  Po prostu nie potrafie pogodzic tego co nam wciskaja media i ludzie z tym co robia- to jest taka masowa hipokryzja i zaklamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Stasiu jest dla mnie bardzo normalnym i przecietnym imieniem poniewaz bylo i jest popularne od wiekow.  Znacznie bardziej podobaja mi sie mniej spotykane imiona polskie jak Toligniew czy Barnim.  Lotar czy Agaton brzmia rownie mesko i swietni jak Zawisza czy Jurand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1234

Ludzie, ale nawiedzona tu siedzi. Dziewczyno co się tak produkujesz, mi się podoba imię Natalia, Weronika, Adaś i Dominik i do jakiego sortu mnie teraz zaliczysz? Aha i tobie też się mają podobać te imiona, bo mi się podobają i koniec. Właśnie taka jest rozmowa z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość1234 napisał:

Ludzie, ale nawiedzona tu siedzi. Dziewczyno co się tak produkujesz, mi się podoba imię Natalia, Weronika, Adaś i Dominik i do jakiego sortu mnie teraz zaliczysz? Aha i tobie też się mają podobać te imiona, bo mi się podobają i koniec. Właśnie taka jest rozmowa z tobą.

Daj spokój, ona normalna nie jest. W każdym dosłownie temacie o imionach wyskakuje z pieeprzeniem o wyższości imion "spoza x dziesiątki", i oczywiście tylko "klasycznych" typu jakas Bździgniewa... 😕 Podasz inne to się przchrzani, że "żydowskie", "obce" i podobne brednie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Daj spokój, ona normalna nie jest. W każdym dosłownie temacie o imionach wyskakuje z pieeprzeniem o wyższości imion "spoza x dziesiątki", i oczywiście tylko "klasycznych" typu jakas Bździgniewa... 😕 Podasz inne to się przchrzani, że "żydowskie", "obce" i podobne brednie. 

No bo wszystkim się mają podobać imiona,  które jej się podobają. Koniec i kropka 😛 A może to ta sama nawiedzona od słowiańskich imion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu autorka. Ale komentarzy naciupało 😄

Wróciłam, bo mąż wczoraj był się spotkać z kolegami. Żona jednego jest w ciąży (będzie Staś) a drudzy się starają (dla dziewczynki nie wiedzą jeszcze ale chłopczyk będzie Franio)

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

buziaki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.01.2020 o 04:34, Gość Gość1234 napisał:

Ludzie, ale nawiedzona tu siedzi. Dziewczyno co się tak produkujesz, mi się podoba imię Natalia, Weronika, Adaś i Dominik i do jakiego sortu mnie teraz zaliczysz? Aha i tobie też się mają podobać te imiona, bo mi się podobają i koniec. Właśnie taka jest rozmowa z tobą.

O czym ty w ogole mowisz.  Rozmowa nie jest na temat jakie imiona ci sie podobaja tylko dlaczego ludzie co roku te same imiona nadaja.  Ale ty jestes nawiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 20.01.2020 o 16:35, Gość Gość napisał:

Rodzice, którzy wybrali dziecku imię z podium popularności - co wami kieruje? Po prostu się wam podobają i nie obchodzi was, że 37 osób w szkole tak się będzie nazywać, czy to jest właśnie celowe działanie, bo skoro popularne to trzeba brać?

Zastanawiam się nad tym, imion są dziesiątki jak nie setki a co drugi chłopczyk to Staś czy Antoś. Jak słyszę że znowu Julka to muszę oczy zamknąć żeby nimi nie przewracać.

Wiadomo, to tylko imię, ale zastanawiam się jak to działa, że od lat tylko kilka imion w kółko się wymienia kolejnością w rankingu. Zbiorowy gust w obrębie kraju czy co?.. Obojętnie wam jak dzieci się będą nazywać...?

Wiekszosc ludzi nie ma zadnej wyobrazni, ani wiedzy.  Sredni iloraz inteligencji jest 100 wiec polowa ludzi ma poniezej 100 IQ.  Tepe dzidy nazywaja wszystkie imiona jak leci polskimi, jak barany powtarzaja za ludzmi z sasiedztwa lub telewizji.  Zadna oczywiscie nie przyzna, ze nalezy do tej polowy spoleczenstwa ponizej 100 IQ, ale fajnie sie sklada, ze polowa imion przypada wlasnie na te pierwsze 11. 

Nie ma sie co zastanawiac.  Ludzie to tepe dzidy i najgorsze jest to, ze iloraz inteligencji spada i nawet wiedza na wyciagnecie reki pod postacia komputera i internetu nie pomoga.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.01.2020 o 05:00, Gość Gość napisał:

Daj spokój, ona normalna nie jest. W każdym dosłownie temacie o imionach wyskakuje z pieeprzeniem o wyższości imion "spoza x dziesiątki", i oczywiście tylko "klasycznych" typu jakas Bździgniewa... 😕 Podasz inne to się przchrzani, że "żydowskie", "obce" i podobne brednie. 

JEzeli to o mnie mowa to ja zadnych imion z pierwszej 50-tki nie uwazam za nadawalne chociaz kilka lubie.  O imonach z pierwszej dzisiatki to nawet nie  dyskutuje na zasadzie wyzszosci czy nizszosci- mdli mnie po prostu jak je slysze wiec nie dyskutuje, zeby nie wymiotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.01.2020 o 05:00, Gość Gość napisał:

Daj spokój, ona normalna nie jest. W każdym dosłownie temacie o imionach wyskakuje z pieeprzeniem o wyższości imion "spoza x dziesiątki", i oczywiście tylko "klasycznych" typu jakas Bździgniewa... 😕 Podasz inne to się przchrzani, że "żydowskie", "obce" i podobne brednie. 

To ty jestes ta nawiedzona, ktora twierdzi, ze obcojezyczne imiona mamy nazywac polskimi poniewaz obcokrajowcy tak mysla i udowadniala, ze Stanley i Stanislaw te to samo imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar

Są ładne, u mnie będzie Staś po dziadkach. Jak byłam młodsza wszędzie były kasie, Ole, Natalie, Bartek-"owie", Michały, mateusze itp. to jest normalne i co z tego że będzie ich od groma? Za orginalne - źle, za popularne i pospolite też źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×