Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yhm

Wszystko drożeje przez 500+

Polecane posty

Gość Ola Ola
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie tak. Średni wiek samochodu w Polsce to 14 lat. Dla porównania w Niemczech 9 lat a w Rumunii 16 - widać, gdzie nam bliżej. Ludzie latami gniezdza się z teściami, a jak już kupują coś własnego to w porównaniu z "Zachodem" to są dosłownie klitki, itp. Itd. 

Plus pewnie grupa o której tam mówi, to pracownicy korpo. Jakoś u mnie w sklepie na osiedlu, pani Halinka nie wylatuje na takie wakacje. Na dodatek młodzi często dostają od rodziców np hajs na mieszkania, od dziadków ziemię itd. U większości moich znajomych właśnie tak było - kasa na mieszkanie albo duży wkład - oni pracują w korporacjach więc nie oddawali nigdy gościowi od wynajmu połowy swojej pensji. I tak kółeczko się zamyka. Mało kto faktycznie nic nie dostał od rodziców - oni nie kupują aut co chwila, nie latają na takie wakacje ani nie mają dużych i fajnych mieszkań. Jeden znajomy rozkręcił biznes, miał łeb na karku i trochę szczęścia. 

Mało tego, dużo ludzi żyje na kredytach. Co miesiąc karty zadłużone itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość PRAWDA napisał:

OMG, jaki troll, mogłeś się trochę wysilić i jakieś realniejsze przykłady podać, żenada!

Podałem wcześniej realniejsze ale tobie nie chcialo sie czytać, żenado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość Ola Ola napisał:

Mało tego, dużo ludzi żyje na kredytach. Co miesiąc karty zadłużone itd 

I to jest sensowna odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka
1 godzinę temu, Gość A ja napisał:

A ja się bardzo ciesze ze wzrostu cen. Mam dobre zarobki, nie mam dzieci. Spokojnie więc patrzę jak wyborcy PIS dostają po dupie. Bo fakty są takie, że wzrost cen najbardziej bije w słabiej uposazone rodziny. 

Mam dokładnie tak samo, piąteczka!:) Wyborcy pisu się niedługo pozagryzają i będzie święty spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

Co wy macie za problem z tym 500+. Bezdzietnych zal duppy sciska? W irlandii/ anglii jest miesieczny child benefit I ludzie zyja, nikt sie nie bulwersuje.

nie rozumiem szopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość ewa19087 napisał:

Co wy macie za problem z tym 500+. Bezdzietnych zal duppy sciska? W irlandii/ anglii jest miesieczny child benefit I ludzie zyja, nikt sie nie bulwersuje.

nie rozumiem szopki

My się bardzo cieszymy z 500+ Tym bardziej, że niedługo będzie się można tym co najwyżej podejrzeć. A dzieciaki nadal będą kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość ewa19087 napisał:

Co wy macie za problem z tym 500+. Bezdzietnych zal duppy sciska? W irlandii/ anglii jest miesieczny child benefit I ludzie zyja, nikt sie nie bulwersuje.

nie rozumiem szopki

Cały Twój wpis można w zasadzie podsumować tym pogrubionym fragmentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×