Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mój facet miał tindera

Polecane posty

Gość Gość

Mój facet będąc ze mną miał tindera. 2 razy mu to wybaczyłam, teraz mi ciągle mówi, że mnie kocha. Pierwszym razem obiecywał, że nigdy więcej i wybaczyłam. Płakał i przepraszał. Drugim razem się wyparł i dopiero po kilku dniach się przyznał. Wybaczyłam bo chyba za bardzo boję się samotności.. Teraz zastanawiam się czy to jest miłość z jego strony.. Dodam tez, ze od jego ostatniej przygody z tinderem minęły 2 miesiace.. Ja już nie wiem co mam robić bo go kocham.. Chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat.. Warto to ciągnąć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Widać że nie jesteś jego spełnieniem marzeń skoro ciągle czegoś szuka. Lepiej daj sobie z nim spokój. On będzie przepraszał, ty będziesz wybaczać i tak w kółko.  Potrzebna ci taka huśtawka emocjonalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia

Ty dokladnie wiesz co znaczy jego zachowanie ale boisz sie cokolwiek zrobic ...bo przeciez samotnosc. My tu na samotnosc nie mamy lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingkong
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój facet będąc ze mną miał tindera. 2 razy mu to wybaczyłam, teraz mi ciągle mówi, że mnie kocha. Pierwszym razem obiecywał, że nigdy więcej i wybaczyłam. Płakał i przepraszał. Drugim razem się wyparł i dopiero po kilku dniach się przyznał. Wybaczyłam bo chyba za bardzo boję się samotności.. Teraz zastanawiam się czy to jest miłość z jego strony.. Dodam tez, ze od jego ostatniej przygody z tinderem minęły 2 miesiace.. Ja już nie wiem co mam robić bo go kocham.. Chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat.. Warto to ciągnąć? 

młody chce poruhać, daj mu doopy aż mu jaja spuchną albo daj mu spokój i niech dyma też inne jak nie dajesz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×