Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Faceci chca mnie tylko do sexu .. ;( dlaczego?

Polecane posty

Gość gosc

Nie wiem dlaczego nikt nie umie sie we mnie zauroczyc,albo chocby nawet byc ze mną z rozsądku (przeciez jest wiele takich związków).

Jestem zadbana, mam gęste zdrowe włosy, z kolorem eksperymentuje,ładną cerę, noszę lekki makijaż typu kreska na powiece ,błyszczyk i róż, dbam by sie nie swiecic, ładnie pachnieć, miec czyste ubrania włosy itd.Mam swoje zainteresowania, nie chodze po imprezach, wole isc na rower, lyzwy, rolki, pogadac posmiac sie,pograc w cos, pospacerowac,obejrzec film czy gdzies pojechac i pozwiedzac. Owszem lubie ludzi i przebywam w duzym gronie znajomych, z checia poznaje nowe osoby ale i mam wlasne zdanie, nie zawsze zgadzam sie z grupą. Mam swoj cel ,do ktorego dąże, pracuję, robię to co lubie, jestem usmiechnieta, szczupla. Mam pare zalet w wygladzie, migdalowe oczy na przyklad, pelne usta , czy calkiem spory biust.W charakterze niby tez.. jestem wesoła, uczuciowa,mam zasady.Obecnie mam blond wlosy za biust, niebieskie oczy,delikatne brwi.Ubieram sie kobieco, w obcisle ciuchy lub ...enki i obcas. I co?

Zmieniam styl juz ktorys raz... nic. zero.Sa  osoby ktore mnie podziwiaja,ale bardziej traktuja jak idola niz obiekt westchnien i to bez wzgledu na płeć. Jestem porzadna dziewczyna,kiedys chcialam czekac z sexem do slubu, obecnie w wieku 25lat mam 1 partnera,nie chcialam czekac i zdziczec, ale wciaz wierze w jakas milosc.Niestety,co sobie narobie nadziei to nagle sie okazuje ze owszem , chca milo spedzic czas, ale zwiazku  nie chcą, nie wiem czy traktuja mnie jak kumpele czy co, ale nie czuje sie  z tym dobrze.

W internecie to juz calkiem ... kazdy pisze co by ze mną robił. Ostatnio nawet bylo kilka wiadomosci typu bardzo chcę Cię poznać ,więc pomyślałam oo w koncu, a te bardzo poznac to chyba ciało co sie okazało gdy odpisałam na 5 czy 10 wiadomosc z rzedu..ehh....nie chce nikogo w to angazowac,prosic,szukac wsrod znajomych.Chce znalezc kogos z kim mnie polaczy uczucie a nie swatka. Podpowiecie mi co moze byc przyczyna?Moze czegos tu nie wymieniłam.Jakie cechy sprawiają,ze facet chce kobietę?Jestem sobą, mysle,ze nie taka zła a jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem dlaczego nikt nie umie sie we mnie zauroczyc,albo chocby nawet byc ze mną z rozsądku (przeciez jest wiele takich związków).

Jestem zadbana, mam gęste zdrowe włosy, z kolorem eksperymentuje,ładną cerę, noszę lekki makijaż typu kreska na powiece ,błyszczyk i róż, dbam by sie nie swiecic, ładnie pachnieć, miec czyste ubrania włosy itd.Mam swoje zainteresowania, nie chodze po imprezach, wole isc na rower, lyzwy, rolki, pogadac posmiac sie,pograc w cos, pospacerowac,obejrzec film czy gdzies pojechac i pozwiedzac. Owszem lubie ludzi i przebywam w duzym gronie znajomych, z checia poznaje nowe osoby ale i mam wlasne zdanie, nie zawsze zgadzam sie z grupą. Mam swoj cel ,do ktorego dąże, pracuję, robię to co lubie, jestem usmiechnieta, szczupla. Mam pare zalet w wygladzie, migdalowe oczy na przyklad, pelne usta , czy calkiem spory biust.W charakterze niby tez.. jestem wesoła, uczuciowa,mam zasady.Obecnie mam blond wlosy za biust, niebieskie oczy,delikatne brwi.Ubieram sie kobieco, w obcisle ciuchy lub ...enki i obcas. I co?

Zmieniam styl juz ktorys raz... nic. zero.Sa  osoby ktore mnie podziwiaja,ale bardziej traktuja jak idola niz obiekt westchnien i to bez wzgledu na płeć. Jestem porzadna dziewczyna,kiedys chcialam czekac z sexem do slubu, obecnie w wieku 25lat mam 1 partnera,nie chcialam czekac i zdziczec, ale wciaz wierze w jakas milosc.Niestety,co sobie narobie nadziei to nagle sie okazuje ze owszem , chca milo spedzic czas, ale zwiazku  nie chcą, nie wiem czy traktuja mnie jak kumpele czy co, ale nie czuje sie  z tym dobrze.

W internecie to juz calkiem ... kazdy pisze co by ze mną robił. Ostatnio nawet bylo kilka wiadomosci typu bardzo chcę Cię poznać ,więc pomyślałam oo w koncu, a te bardzo poznac to chyba ciało co sie okazało gdy odpisałam na 5 czy 10 wiadomosc z rzedu..ehh....nie chce nikogo w to angazowac,prosic,szukac wsrod znajomych.Chce znalezc kogos z kim mnie polaczy uczucie a nie swatka. Podpowiecie mi co moze byc przyczyna?Moze czegos tu nie wymieniłam.Jakie cechy sprawiają,ze facet chce kobietę?Jestem sobą, mysle,ze nie taka zła a jednak.

Migdałowe oczy hmm to coś niecodziennego 😉

Jeżeli chodzi o resztę to pomyśl nad zmianą towarzystwa, częściej bywać gdzieś na drinku z koleżanką albo pójdz gdzieś na siłownie itpd. Może wszyscy myślą że jesteś zajęta. Z opisu świetna z Ciebie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssss

zalezy teraz faceci chce podmuchac nie chca zwiazkow

zalezy jeszcze jakie miasto czy duze czy mala miescina 20-30 000 bo tam ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopez

No cóż.. ja juz się zakochałem po tym opisie, ale pewnie to provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopez
3 minuty temu, Gość ssssss napisał:

zalezy teraz faceci chce podmuchac nie chca zwiazkow

zalezy jeszcze jakie miasto czy duze czy mala miescina 20-30 000 bo tam ciezko

Haha co za bzdety... tak się składa ze to ra cz ej kobiety dzisiaj nie chcą się wiązać a facet bardzo by chcial kobietę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

bo wiekszosc "facetow" to nedzne tepaki ktorym we lbie tylko ruuchanko i alkosyf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Leżaczek napisał:

Dziewictwo.

Byłam do 25 roku zycia. Zrobilam to 3 miesiace temu i poza nim nikt mnie nawet nie dotknal. Jakos mnie nie chcieli, a wiedzieli o  moich pogladach odkad pamietam, kiedys przypadkiem wyszlo

13 minut temu, marcin_wawa napisał:

Może wyglądasz prowokująco... fotki mi nie dasz pewnie na priv?

Nie wygladaM. Czasami nosze eleganckie ...enki, w lato luzniejsze w kwiatki, czy obcisle spodnie, szorty,bluzki koszulowe, ale nie wystawiam nachalnie cyckow i tylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Migdałowe oczy hmm to coś niecodziennego 😉

Jeżeli chodzi o resztę to pomyśl nad zmianą towarzystwa, częściej bywać gdzieś na drinku z koleżanką albo pójdz gdzieś na siłownie itpd. Może wszyscy myślą że jesteś zajęta. Z opisu świetna z Ciebie kobieta

Hehe;)   Bywam tu i tam, nie siedze w domu. Ale jak juz ktos zagada,to na kolezenskiej stopie,albo tylko do sexu ,jak tu sie nie zalamac? Dziekuje . Wszyscy mowia,ze fajna jestem ale co z tegO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dodałeś dziewictwo przypadkowemu mężczyźnie? Czy byłaś w związku?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość ssssss napisał:

zalezy teraz faceci chce podmuchac nie chca zwiazkow

zalezy jeszcze jakie miasto czy duze czy mala miescina 20-30 000 bo tam ciezko

pochodze z miasta 50tys, ale mieszkam w wiekszym miescie. tu i tam wiedzieli o moich pogladach a i tak bylam obojetna

17 minut temu, Gość Lopez napisał:

No cóż.. ja juz się zakochałem po tym opisie, ale pewnie to provo

pwnie twoj post to prowo

15 minut temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Lopez napisał: No cóż.. ja juz się zakochałem po tym opisie, ale pewnie to provo X i co byś z nią robił 😛

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

*Oddałaś/straciłaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

*Oddałaś/straciłaś 

Koledze z ktorym znam sie rok.On cos do mnie czuje podobno,ale tez mnie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Sorry znamy sie 1,5r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Bo nie jesteś Agatką Czepek .  Nią się chcemy opiekować. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 36lat

Zastanów się nad tym jakich mężczyzn wybierasz do rozmowy , jakim pozwakasz się zaczepić ? A także pomyśl nad tym jakich mężczyzny odrzucasz / przekreśla na starcie ?

Bądź niedostępne ( załóż pas cnoty ) 😉 na tak długo aż zobaczysz że mężczyzną jest z Tobą , nie tylko z twoją cipką .

A najtrudniejszy, to spróbuj " powrócić do dziedzictwa " ( wiem ze niemożliwe,  mam na myśli żyj bez sexu a twoje zachowania postawy sposub poruszania zmienią się na podobny dziewicy ) mężczyźni dostrzegą to i będą się starać o sex z Tobą,  nie ulegaj aż on udowodni ze zalezy mu na Tobie nie cipce . 

Może to potrwać nawet kilka lat zanim wypracujecie prawdziwą miłość, bo o miłość się trzeba starać,  zauroczenia po jakims czasie mijają i zwiazki się rozpadają a miłość wypracowana trwa. A jaka radość z siebie na wzajem nawet po latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Hehe;)   Bywam tu i tam, nie siedze w domu. Ale jak juz ktos zagada,to na kolezenskiej stopie,albo tylko do sexu ,jak tu sie nie zalamac? Dziekuje . Wszyscy mowia,ze fajna jestem ale co z tegO.

Czasami trzeba zrobić krok do przodu aby osiągnąc cel. Nie bój się jeżeli któryś wpadł Ci w oko, tylko pamiętaj o budowaniu relacji. Tak żebyś pózniej nie płakała. Naprawdę jesteś fajna i gdybym to wiedział to bym Ciebie szukał 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Lopez napisał:

Haha co za bzdety... tak się składa ze to ra cz ej kobiety dzisiaj nie chcą się wiązać a facet bardzo by chcial kobietę 

nie bredź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Marcin 36lat napisał:

Zastanów się nad tym jakich mężczyzn wybierasz do rozmowy , jakim pozwakasz się zaczepić ? A także pomyśl nad tym jakich mężczyzny odrzucasz / przekreśla na starcie ?

Bądź niedostępne ( załóż pas cnoty ) 😉 na tak długo aż zobaczysz że mężczyzną jest z Tobą , nie tylko z twoją cipką .

A najtrudniejszy, to spróbuj " powrócić do dziedzictwa " ( wiem ze niemożliwe,  mam na myśli żyj bez sexu a twoje zachowania postawy sposub poruszania zmienią się na podobny dziewicy ) mężczyźni dostrzegą to i będą się starać o sex z Tobą,  nie ulegaj aż on udowodni ze zalezy mu na Tobie nie cipce . 

Może to potrwać nawet kilka lat zanim wypracujecie prawdziwą miłość, bo o miłość się trzeba starać,  zauroczenia po jakims czasie mijają i zwiazki się rozpadają a miłość wypracowana trwa. A jaka radość z siebie na wzajem nawet po latach

co za bełkot incela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 36lat

Życzę szczescia i wytrwałości .

Znikam teraz z tej strony , już tu nie wrócę  , wiec nie piszcie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wiem ze niemożliwe,  mam na myśli żyj bez sexu a twoje zachowania postawy sposub poruszania zmienią się na podobny dziewicy

Tzn? po poruszaniu sie czy zachowaniu mozna stwierdzic ze kobieta jest dziewica?Niby jak?poza tym,dziekuje za rade, ale powiem Ci ze ostatnie 25 lat zycia nikt sie nie staral i watpie ze teraz tak bedzie a im dluzej tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość panicz

Hmmm, trochę tego nie rozumiem z opisu spoko babka z ciebie, ale coś mi tu nie gra... Jeśli podajesz się za taką osobę która opisalas to w końcu powinien znalezc się ktoś kto zaspokoi twoje serducho, lecz coś mi się wydaje że nie jesteś taka osoba za którą się podajesz i możliwe że facet widzi w tobie kogoś innego niż siebie opisujesz, ewentualnie źle szukasz bierzesz co ci do oka wpadnie (nie mózgiem, a wzrokiem chęcią pozadania danej osoby)  i to może być Twój problem. Niczym mały kotek na odglos potrząśnięcia karmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

wiem ze niemożliwe,  mam na myśli żyj bez sexu a twoje zachowania postawy sposub poruszania zmienią się na podobny dziewicy

Tzn? po poruszaniu sie czy zachowaniu mozna stwierdzic ze kobieta jest dziewica?Niby jak?poza tym,dziekuje za rade, ale powiem Ci ze ostatnie 25 lat zycia nikt sie nie staral i watpie ze teraz tak bedzie a im dluzej tym gorzej

Masz 25 lat, myślę że nie masz czasu na udawanie dziewicy.

Nie mam pojęcia, dlaczego taka dziewczyna jak ty nie może znaleźć porządnego mężczyzny do związku, ale życzę powodzenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaa

znajomych, z checia poznaje nowe osoby ale i mam wlasne zdanie, nie zawsze zgadzam sie z grupą. Mam swoj cel ,do ktorego dąże, pracuję, robię to co lubie, jestem usmiechnieta, szczupla. Mam pare zalet w wygladzie, migdalowe oczy na przyklad, pelne usta ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 36lat
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

wiem ze niemożliwe,  mam na myśli żyj bez sexu a twoje zachowania postawy sposub poruszania zmienią się na podobny dziewicy

Tzn? po poruszaniu sie czy zachowaniu mozna stwierdzic ze kobieta jest dziewica?Niby jak?poza tym,dziekuje za rade, ale powiem Ci ze ostatnie 25 lat zycia nikt sie nie staral i watpie ze teraz tak bedzie a im dluzej tym gorzej

Nie mogłem zostawić Cię tak bez odpowiedzi po pytaniach jakie napewno w Tobie powstały .

 Nie chcemy skupiać sie chyba na drobnostkach jak (.. po czym poznać dziewicę..) ludzie / mężczyźnie umiejacy patrzeć to dostrzegą . 

Dużo pewnie w Tobie tęsknot za czymś czego pragniemy my wszyscy , ja pragne tego od lat , 3 razy myślałem że to już,  i nic i nici z tego .

Nie odpowiem na Twoje pytania nie mam na to czasu i za mały mam umysł na to .

Jak zechcesz to mozesz spróbować dowiedziec sie wiecej u kobiety która najlepiej potrafi kochac bo co ja tam mogę wiedzieć, u Maryji , wiem że wystarczy poprosić i cierpliwie ale wytrwale szukać dać się poprowadzić do odpowiedzi , tylko uwazaj to droga pełna pułapek i trudności. 

Twoje serce teskni za czymś pięknym nie starać nie oddaj tego za chwilowe przyjemnisci . 

Śpij dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość ssssss napisał:

zalezy teraz faceci chce podmuchac nie chca zwiazkow

Bzdura. Ja chcę związku, na seksie mi nie zależy.

1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem dlaczego nikt nie umie sie we mnie zauroczyc,albo chocby nawet byc ze mną z rozsądku (przeciez jest wiele takich związków).

Jestem zadbana, mam gęste zdrowe włosy, z kolorem eksperymentuje,ładną cerę, noszę lekki makijaż typu kreska na powiece ,błyszczyk i róż, dbam by sie nie swiecic, ładnie pachnieć, miec czyste ubrania włosy itd.Mam swoje zainteresowania, nie chodze po imprezach, wole isc na rower, lyzwy, rolki, pogadac posmiac sie,pograc w cos, pospacerowac,obejrzec film czy gdzies pojechac i pozwiedzac. Owszem lubie ludzi i przebywam w duzym gronie znajomych, z checia poznaje nowe osoby ale i mam wlasne zdanie, nie zawsze zgadzam sie z grupą. Mam swoj cel ,do ktorego dąże, pracuję, robię to co lubie, jestem usmiechnieta, szczupla. Mam pare zalet w wygladzie, migdalowe oczy na przyklad, pelne usta , czy calkiem spory biust.W charakterze niby tez.. jestem wesoła, uczuciowa,mam zasady.Obecnie mam blond wlosy za biust, niebieskie oczy,delikatne brwi.Ubieram sie kobieco, w obcisle ciuchy lub ...enki i obcas. I co?

Zmieniam styl juz ktorys raz... nic. zero.Sa  osoby ktore mnie podziwiaja,ale bardziej traktuja jak idola niz obiekt westchnien i to bez wzgledu na płeć. Jestem porzadna dziewczyna,kiedys chcialam czekac z sexem do slubu, obecnie w wieku 25lat mam 1 partnera,nie chcialam czekac i zdziczec, ale wciaz wierze w jakas milosc.Niestety,co sobie narobie nadziei to nagle sie okazuje ze owszem , chca milo spedzic czas, ale zwiazku  nie chcą, nie wiem czy traktuja mnie jak kumpele czy co, ale nie czuje sie  z tym dobrze.

W internecie to juz calkiem ... kazdy pisze co by ze mną robił. Ostatnio nawet bylo kilka wiadomosci typu bardzo chcę Cię poznać ,więc pomyślałam oo w koncu, a te bardzo poznac to chyba ciało co sie okazało gdy odpisałam na 5 czy 10 wiadomosc z rzedu..ehh....nie chce nikogo w to angazowac,prosic,szukac wsrod znajomych.Chce znalezc kogos z kim mnie polaczy uczucie a nie swatka. Podpowiecie mi co moze byc przyczyna?Moze czegos tu nie wymieniłam.Jakie cechy sprawiają,ze facet chce kobietę?Jestem sobą, mysle,ze nie taka zła a jednak.

Coś musi być nie tak. Z opisu wręcz idealna kobieta. Możliwe, że po prostu ci zakochani boją się zagadać, bo myślą, że nie mają szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 godziny temu, Gość ssaa napisał:

znajomych, z checia poznaje nowe osoby ale i mam wlasne zdanie, nie zawsze zgadzam sie z grupą. Mam swoj cel ,do ktorego dąże, pracuję, robię to co lubie, jestem usmiechnieta, szczupla. Mam pare zalet w wygladzie, migdalowe oczy na przyklad, pelne usta ,

Wiesz ze ja mam niemal dokładnie to samo. Tylko mam 35 lat ale dziewictwo też straciłam kilka miesięcy temu. Także chyba dobrze ze to zrobiłaś bo byś czekała na miłość tak jak ja i mogłabyś się nie doczekać. Ja w każdym razie żałuję że zrobiłam to tak późno i że nie bawiłam się tymi facetami co wiecznie do mnie się przyczepiali. Szukałam prawdziwej miłości i zostałam z niczym. Faceci zawsze podbijali do mnie i robią to nadal ale nic z tego nie wynika. Teraz to ja już nie chcę związku, męczą mnie faceci już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowak
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem dlaczego nikt nie umie sie we mnie zauroczyc,albo chocby nawet byc ze mną z rozsądku (przeciez jest wiele takich związków).

Jestem zadbana, mam gęste zdrowe włosy, z kolorem eksperymentuje,ładną cerę, noszę lekki makijaż typu kreska na powiece ,błyszczyk i róż, dbam by sie nie swiecic, ładnie pachnieć, miec czyste ubrania włosy itd.Mam swoje zainteresowania, nie chodze po imprezach, wole isc na rower, lyzwy, rolki, pogadac posmiac sie,pograc w cos, pospacerowac,obejrzec film czy gdzies pojechac i pozwiedzac. Owszem lubie ludzi i przebywam w duzym gronie znajomych, z checia poznaje nowe osoby ale i mam wlasne zdanie, nie zawsze zgadzam sie z grupą. Mam swoj cel ,do ktorego dąże, pracuję, robię to co lubie, jestem usmiechnieta, szczupla. Mam pare zalet w wygladzie, migdalowe oczy na przyklad, pelne usta , czy calkiem spory biust.W charakterze niby tez.. jestem wesoła, uczuciowa,mam zasady.Obecnie mam blond wlosy za biust, niebieskie oczy,delikatne brwi.Ubieram sie kobieco, w obcisle ciuchy lub ...enki i obcas. I co?

Zmieniam styl juz ktorys raz... nic. zero.Sa  osoby ktore mnie podziwiaja,ale bardziej traktuja jak idola niz obiekt westchnien i to bez wzgledu na płeć. Jestem porzadna dziewczyna,kiedys chcialam czekac z sexem do slubu, obecnie w wieku 25lat mam 1 partnera,nie chcialam czekac i zdziczec, ale wciaz wierze w jakas milosc.Niestety,co sobie narobie nadziei to nagle sie okazuje ze owszem , chca milo spedzic czas, ale zwiazku  nie chcą, nie wiem czy traktuja mnie jak kumpele czy co, ale nie czuje sie  z tym dobrze.

W internecie to juz calkiem ... kazdy pisze co by ze mną robił. Ostatnio nawet bylo kilka wiadomosci typu bardzo chcę Cię poznać ,więc pomyślałam oo w koncu, a te bardzo poznac to chyba ciało co sie okazało gdy odpisałam na 5 czy 10 wiadomosc z rzedu..ehh....nie chce nikogo w to angazowac,prosic,szukac wsrod znajomych.Chce znalezc kogos z kim mnie polaczy uczucie a nie swatka. Podpowiecie mi co moze byc przyczyna?Moze czegos tu nie wymieniłam.Jakie cechy sprawiają,ze facet chce kobietę?Jestem sobą, mysle,ze nie taka zła a jednak.

Twój opis jest już problemem i jedynie nadaje się na sam seks. Jesteś zbyt próżna umysłowo, pewnie też wyglądem. Marny twój los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zacznij ubierać się jak studentką to kogoś znajdziesz. Płaskie buty, sweterek, dżinsy, chusta, itp. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks

autorka za bardzo się stara, chce być ideałem, takie tylko jako lalki do dmuchania nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×