Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewe

mezczyzna z odzysku

Polecane posty

Gość ewe

Co zrobic. Moj znajomy ktory od dawna mi sie podoba ale nigdy nie zwracal na mnie uwagi. Pierwsza dziewczyna go zdradzila i jeszcze zaszla w ciaze z innym. Ciezko to przezyl. Poznal inna odzyl ale i ona go zostawila dla bardziej uczonego. Teraz zaczal sie mna interesowac. Nie powiem podoba mi sie to ale boje sie ze jestem tylko dlatego bo inne go zostawiaja. Jak myslicie dac nam szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Zacznij od traktowania go jak przyjaciela. Spotkania, rozmowy ale żadnego seksu. Zobaczysz co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

Daj mu szansę, ale zrób tak jak radzi Vanessa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż też w moich ramionach szukał pocieszenia. Miał wówczas 2 letnią córkę, z poprzedniego związku. Poznaliśmy się przez internet, i miał jechać do jakiejś tam panny, ale ta w ostatnij chwili mu odmówia (zmieniły jej sie plany) i przyjechał do mnie, w srodku nocy sms , ze bedzie rano u mnie.. OOO! No dobra, zgodziłam się, ale nie wierzyłam, dzieliło nas  6godzin pociagiem. Przyjechał, pierwszy raz wówczas widzieliśmy się na oczy, bo mms jeszcze nie było, a internety słabe, z resztą on nie miał stałego łacza. Za kilka dni pojechał, przyjechał znów i jeszcze raz, a  po 2 miesiacach zamieszkalismy razem i ... razem byliśmy 15 lat. Czasem to poprostu przeznaczenie. 

Ja bym spróbowała, nie pchała się od razu w dzieciaki i w spólne mieszkanie - chyba ze nie macie zadnych zobowiązań i gdzie wrócić w razie porażki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×