Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Landa

Samotna kobieta na seks bez zobowiązań z Warszawy

Polecane posty

Gość Landa

Zapraszam zdecydowaną, poważną i odważną panią do korespondencji. Poszukuję kobiety, przyjaciółki, bez zobowiązań.  Mam 35lat, 77kg, 185cm (+23cm), żonaty. Pani z przedziału wiekowego od 30lat w górę, tylko szczupła. Spotkanie zapoznawcze tylko spacer. Miejsce ustalam ja albowiem dużo ludzi robi sobie żarty i nie mam czasu na bezcelowe wypady w miasto. Szukam pani która posiada własne lokum. Nie godzę się na znajomość na ulicy/w parku/garażu czy piwnicy. Preferuję krótką pogawędkę przez e-mail. Nie wysyłam zdjęć przez internet, poznasz i ocenisz sama na spacerku. Tylko Warszawa.

LANDA.L@INTERIA.PL

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

Gdybyście pytały dlaczego tak, to odpowiem że moja żona to katastrofa. Nie mamy dzieci, małżeństwo trwa 9lat. W łóżku mam świętą katechetkę ohajtaną z Biblią. Z miesiąca na miesiąc gorzej. Za nim jednak pobiegnę z pozwę rozwodowym, powiem wprost, chcę się zabawić i sprawdzić czy oby przypadkiem nie popełnię błędu. Może okazać się że wszystkie po trzydziestce to kłody reżyserujące życie cytatami z pisma świętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

Nie znajdziesz w tym portalu nikogo. Tu są sami psychopaci i psychopatki. Nie sądzę abyś dogadał się z jakąkolwiek samotną z Warszawy. Połowa tu obecnych to naciągacze, sam jestem z Warszawy i jestem na forum od 3lat. Nie ma tu prawdziwych kobiet. Są tylko prostytutki i dziewczynki dzieciate szukające wsparcia. Na dodatek kłamią. Masz rację z tym foto bo mi osobiście nigdy nie udało się umówić z tą prawdziwą, realną. Zawsze przysyłają bardzo stare fotki lub nieswoje a potem głupio się tłumaczą licząc na cud. W tym portalu nie ma też kobiet kulturalnych, wszystkie są jakby tylko podstawówki ukończyły. Zresztą, w 85% przypadków osoby samotne to dno, nie ma co się oszukiwać. Nikt tego nie chce. Dzisiaj kobiety żyją w 4 ścianach. Nie mają odwagi wyjść z domu na ten spacer o którym wspominasz. Zachowują się jak niedorobione nastolatki i to bez względu na wiek. Im starsza pannica tym często gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

A czy przypadkiem nie jest tak że kobiety boją się chorób i psychicznych facetów dlatego nie spotykają się w ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

A czy normalne kobiety nie potrafią wyjść na ulicę, zobaczyć, ocenić i wtedy podjąć decyzję: kawa lub zawrotka?

A czy normalne kobiety mają problem z przespacerowaniem się z ... już wtedy kolegą do doktorka zrobić komplet badań w obie strony? Przecież to 30-40zł kosztuje i trwa 1h i wtedy jest spokój.

Odpowiem sobie sam: tak, kobiety mają z tym problem bo gdy usłyszą o badaniu to kończą korespondencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

A wiesz że kobieta szuka nie tylko seksu? Szuka też przyjaźni i czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

A wiesz że bez seksu nie ma przyjaźni? 98% facetów Ci powie, że seks to 50% udanego związku. Nie ma seksu, nie ma związku. Wybacz że Ci bardziej dorośli i z doświadczeniem wolą zacząć przyjaźń od tzw. "d-u-p-y strony".  Po co komu przyjaźń, pseudo miłość gdy w łóżku będzie bardzo źle i taka przyjaźń zawsze kończy się zdradą? No po co to komu? Sami siebie mamy oszukiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Na wszystko znajdziesz odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

Ja po prostu wiem kogo i czego szukam, tyle w temacie. Ma być szlachetnie, dziko, czysto, dyskretnie, kulturalnie i z humorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

Ja po prostu wiem kogo i czego szukam, tyle w temacie. Ma być szlachetnie, dziko, czysto, dyskretnie, kulturalnie i z humorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

A zgłosiła się już jakaś?  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

Taaa, właśnie numerki rozdaję i w kolejke ustawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

A na bilet przelew już chcom czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

No jedna już pytała ile z tego będzie miała, odpisałem że pełne usta (wedle własnych upodobań). No to mnie zbluzgała ile wlazło. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

hahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

A teraz szczęka mi opdała, ja tu o seksie mówię a kolejna pani pyta (dość szczerze) co ja umiem ugotować, oznajmia że tak poznaje ludzi. Boże, litości, wariatkowo?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona47

Są tu starsze panie. Są też samotne. Są też odważne i zdecydowane. Mają też lokum 🙂 ale zanim odpiszą, napiszą, zareagują to najpierw sprawdzają, często długo piszą zanim wyjdą "na ten spacer". Uszanuj to, 90% facetów w tym miejscu to wariaci których sam byś od razu poszorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryka

a gdy już się umówią, to nigdy nie przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona47

Nigdy nie wiadomo jakiego wariata i cyrkowca trafisz do łóżka a z facetami jest zazwyczaj tak, że wygadani, odważni i chętni to oni są ale tylko w internecie. Przy kawie zachowują się natomiast albo tak jakby zapomnieli języka albo są wulgarni, chamscy i natarczywi. po prostu dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

Zasada jest prosta: nie spróbujesz = nie poznasz = nie ocenisz = nic z tego nie masz.  Zgadzam się ze stwierdzeniem iż połowa facetów mózgu nie ma ale proszę, nie pakuj wszystkich do tego samego wora. W Wami kobietami jest identycznie. Jest jeszcze coś, co mówi że wiek nie jest wyznacznikiem jakości, tj. dorosłości. Można mieć w dowodze 40 a we łbie 20, może też byc odwrotnie. Dla mnie liczą się przede wszystkim kultura i poziom wykształcenia. Raczej odrzucę wszystkich którzy nie mają choćby średniego, no niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka

Tylko raz umówiłam się na taki przygodny seks. Niby było ok, spacer, kawa, spacer i zaprosiłam do siebie. Gdy już się rozebrał, okazało się że ostatni raz mył sie chyba z miesiąc temu. Zwymiotowałam wtedy a potem nie mogłam uwierzyć że sobie to zrobiłam. Wyrzuty sumienia do dziś zostały. Fajna koszula + perfumy + kluczyki od BMW to nie wszystko panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

Kamka, ale z kobietami też tak jest. Przykro mi to mówić ale niestety tak jest. Wy też myślicie że perfum wszystko załatwia a potem, gdy facet odmówi, macie takie fochy że nawet nie chce mi się o tym pisać. Osobiście sądzę że higiena to podstawa i że jest to tak jasne iz nie trzeba wspominać ale, mamy inne czasy, inną mentalność i inne godność z honorem poędzane szacunkiem na czele. Szacunkiem do drugie osoby jak i do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WacekWacek

Nie ma kobiet z mózgiem na tym portalu. Ja też jestem tu kilka lat. Znam prawie wszystkie samotne pannice z którymi nikt już nie chce nawet pisać. Większość to choleryczki, zadufane w sobie, myśli taka że jak ma chatę z basenem w Konstancinie i hajsu jak lodu to że może mieć każdego. Niestety, prawda jest inna. Niekażdy je chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona47

A wy co robicie? Kawa i od razu do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

Trochę Ciebie zmartwię mówiąc że niestety ale nie. Jeśli o mnie chodzi to przed łóżkiem musi być minimum kilkanaście różnych spotkań. Pójdę dopiero, gdy choćby trochę poznam ale mam z tym problem, albowiem takich pań nie ma. To właśnie Wy chcecie od razu, nawet kawy nie wypijecie do końca a już obmyślacie plan ścielenia wyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh

od kobiety wykształcenia wymaga a sam używa "ten perfum"....

Nie jesteś atrakcyjny. Jesteś jak śmieć.  Żonę też sam przecież wybierałeś i nawet nie masz odwagi się rozwieść, co zajmuje 30 minut, jak już sędzia cię w kalendarz na to półrocze wciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona47

No to musisz być ładniutki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh
Cytat

trochę Cię zmartwię*

a nie Ciebie. weź się polskiego naucz chociaż a nie wymagasz darmowego seksu od atrakcyjnej kobiety, która może mieć coś dobrego a nie być szmatką-kochanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh

Zasadnicze pytanie - po co uprawiać z tobą seks? Bez zobowiązań to ty się z kumplem zabawiaj.

Nam szkoda zdrowia, życia na takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

Wal się Ehh, szukaj dziury w innym miejscu. Mam prawo do literówek, mam prawo do zdrady. Mam prawo do własnego życia, moje portki = moja sprawa.

TEN perfum = jeden perfum

TYCH perfum = wiele perfum ....

głąbie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×