Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Landa

Samotna kobieta na seks bez zobowiązań z Warszawy

Polecane posty

Gość Ona46
4 minuty temu, Gość Nono napisał:

No To wy jesteście po prostu głupie przyklaskujecie tym facecikom bez honoru, a I tak oni by na was pewnie nie spojrzeli, bo tacy to traktują kobiety jak przedmiot, towar, z określoną datą przydatności, do tego są tchórzami, że aż głowa boli..

Data przydatności to się skończyła ale twojej głowy. Naprawdę masz problem ze zrozumieniem co to znaczy BEZ ZOBOWIĄZAŃ i problem ze zrozumieniem że istnieje takowe od setek lat???

Dlaczego plątasz uczucia w zwykły seks?

Ten rodzaj spotkań polega na tym aby wyrzyć się na maxa bez ceregieli i tabu i aby spełnić wszystkie ukryte zachcianki erotyczne. Serce i mózg do tego nie są potrzebne, rozumiesz?  Uwielbiam anal dużym sprzętem a mój facet tego brzydzi się. Uwielbiam gdy mnie facet paskiem leje a mój tego się boi. Taki typ ze mnie i nie Tobie to oceniać, każdy jest inny, każdy potrzebuje coś innego. Mam brać rozwód tylko po to aby ktoś mógł mnie zerżnąć w kakao???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nono
7 minut temu, Gość Agnieszka napisał:

Mój mąż grzmocił moją siostrę ponad 10 lat i nic nie wiedziałam. Wyszło dopiero po rozwodzie. Powód zdrady?  Byłam za cienka w łóżku. Dużo faknych rzeczy piszecie ale prawda jest tylko jedna. Jeśli kobieta nie da to facet weźmie od innej. Najgorzej jest wtedy, gdy facet nie umie przyznać się do swoich potrzeb dlatego ja też cenię ludzi szczerych i otwartych. Potem są tylko łzy ale łzy za siebie i do siebie. Mężowi laski z połykiem nie zrobiłam, nie popuściłam mu na brzyszek soczku gdy chciał. Teraz robi jemu moja siostra a ja robię to innemu. Taka prawda. Świętość w łóżku nie popłaca.

Kurcze Agnieszka, nie mam słów, żeby wyrazić jak mi przykro to czytać..no ale czy tak ma wyglądać życie takie oszukiwanie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mucha

Moja koleżanka od lat ze mną się spotyka, dzisiaj koleżanka a poznałem ją na ulicy. Spotykamy się średnio 3,4 razy w miesiącu na naprawdę hardcorowy seks bez trzymanki. Ani razu nie powiedzieliśmy sobie że coś do siebie czujemy. Ja mam żonę, ona ma męża. Nikt nic nie wie. Dlaczego? Ano dlatego że koleżanka Aga ma rację. Nie warto rozwodzić się tylko przez brak seksu, seks trzeba sobie znaleźć i tyle. I wiecie dlaczego o tym piszę? Ano dlatego że wiem, że moja zona spotyka się od trzech lat z dziewczyną. Zostawiłem na nagrywaniu kiedyś uśpionego laptopa, nagrał wszystko, jak żona z koleżanką sobie dobrze robią. I co wy na to? To też zdrada? Ona wali się z koleżanką a ja walę iną koleżankę. No i naprawdę, na tym forum grasują albo same wariatki albo same uciekinierki z klasztorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nono
1 minutę temu, Gość Ona46 napisał:

Data przydatności to się skończyła ale twojej głowy. Naprawdę masz problem ze zrozumieniem co to znaczy BEZ ZOBOWIĄZAŃ i problem ze zrozumieniem że istnieje takowe od setek lat???

Dlaczego plątasz uczucia w zwykły seks?

Ten rodzaj spotkań polega na tym aby wyrzyć się na maxa bez ceregieli i tabu i aby spełnić wszystkie ukryte zachcianki erotyczne. Serce i mózg do tego nie są potrzebne, rozumiesz?  Uwielbiam anal dużym sprzętem a mój facet tego brzydzi się. Uwielbiam gdy mnie facet paskiem leje a mój tego się boi. Taki typ ze mnie i nie Tobie to oceniać, każdy jest inny, każdy potrzebuje coś innego. Mam brać rozwód tylko po to aby ktoś mógł mnie zerżnąć w kakao???

Kobieto, czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Sex owszem bez zobowiązań, jak sie komuś podoba, ale jak sie jest singlem! Bez tej parodii I cyrku I udawania, że sie ma rodzine/żone/męża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZERY

Poczytajcie forum. Masa chłopaków pisze że pragną tego i tamtego. I co im panie odpisują? Że są nienormalni, prawda?  Jeden goś chce aby żona mu nasikała do buzi a inne panie piszą że mają z tym problem. Drugi pisze że chce aby żona połykała i znowu panie piszą że gość zboczony. Kiedy wy kobiety wreszcie zajarzycie że miłości są dwie: łóżkowa i sercowa. Nie dacie mężowi to weźmie sobie od waszej siostry, koleżanki lub sąsiadki, proste. Sądzicie że facet ma 10 żyć i może sobie poczekać na spełnienie fantazji? Dlaczego o to nie dbacie, jaki z tym problem macie?  Jeśli nie nadajecie się do związków i łózka to po co tworzycie histerie i brednie po tytułem dom , związek, rodzina, szczęście?  jakie to szczęście całe życie marzyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nono

I jeszcze pewnie przed sąsiadami, rodziną odstawiacie ten teatrzyk: oh jaką mamy wspaniałą rodzinę! Zapytałaś sie męża czy on wyraża na to zgode, żeby być tym obśmiewanym rogaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZERY
6 minut temu, Gość Nono napisał:

Kobieto, czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Sex owszem bez zobowiązań, jak sie komuś podoba, ale jak sie jest singlem! Bez tej parodii I cyrku I udawania, że sie ma rodzine/żone/męża..

Dorośniesz , zrozumiesz.

Żone można kochać, szanować, cenić - można za serce, uczynność, poczucie humoru, za byt. Można ją też nienawidzić jak psa za łóżko. I co wtedy? trzeba odejść, skazać na rozwód, zostawić z dziećmi samą przed/po czterdziestce tylko po to aby w końcu zamoczyć w kakao???   Jaja robisz???  Ona skazana jest wtedy na samotność do grobowej dechy.  Warte jest to wszystkiego??

A nie lepiej mieć te kochanicę na boku, wydupcyć porządnie i wracać do żony?

No fakt, facet fałszywy ale ... przynajmniej bólu nie powoduje bo tylko on o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxio
3 minuty temu, Gość Nono napisał:

I jeszcze pewnie przed sąsiadami, rodziną odstawiacie ten teatrzyk: oh jaką mamy wspaniałą rodzinę! Zapytałaś sie męża czy on wyraża na to zgode, żeby być tym obśmiewanym rogaczem?

Ludzie dorośli umieją zrobić to tak dyskretnie, że sam Bóg się nie skapnie. O obśmiewaniu nie ma nawet mowy, kapaujesz czy jeszcze nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nono
5 minut temu, Gość SZCZERY napisał:

Poczytajcie forum. Masa chłopaków pisze że pragną tego i tamtego. I co im panie odpisują? Że są nienormalni, prawda?  Jeden goś chce aby żona mu nasikała do buzi a inne panie piszą że mają z tym problem. Drugi pisze że chce aby żona połykała i znowu panie piszą że gość zboczony. Kiedy wy kobiety wreszcie zajarzycie że miłości są dwie: łóżkowa i sercowa. Nie dacie mężowi to weźmie sobie od waszej siostry, koleżanki lub sąsiadki, proste. Sądzicie że facet ma 10 żyć i może sobie poczekać na spełnienie fantazji? Dlaczego o to nie dbacie, jaki z tym problem macie?  Jeśli nie nadajecie się do związków i łózka to po co tworzycie histerie i brednie po tytułem dom , związek, rodzina, szczęście?  jakie to szczęście całe życie marzyć??

Facet, skąd to założenie??? Nie masz pojęcia co u mnie w sypialni się wyprawia😜 Nie czytasz mnie uważnie, nie wiesz o co mi chodzi nie cierpie tej obłudy w ludziach, to czemu ta Pani, która pisze że ma zajebisty trójkącik z 30-latkiem I 60-latkiem nie pójdzie sobie od męża I robi z nim to co chce? Czemu bo wie że dla nich jest kimś mało ważnym, oni sobie tylko dogadzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nono
4 minuty temu, Gość SZCZERY napisał:

Dorośniesz , zrozumiesz.

Żone można kochać, szanować, cenić - można za serce, uczynność, poczucie humoru, za byt. Można ją też nienawidzić jak psa za łóżko. I co wtedy? trzeba odejść, skazać na rozwód, zostawić z dziećmi samą przed/po czterdziestce tylko po to aby w końcu zamoczyć w kakao???   Jaja robisz???  Ona skazana jest wtedy na samotność do grobowej dechy.  Warte jest to wszystkiego??

A nie lepiej mieć te kochanicę na boku, wydupcyć porządnie i wracać do żony?

No fakt, facet fałszywy ale ... przynajmniej bólu nie powoduje bo tylko on o tym wie.

No nie wiem tak do końca, czy ona by nie wolała tej prawdy usłyszeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędruś

Ja mam 26 lat, żonę od 3 lat i grzmocę swoją szefową (46letnią) w pracy już dobre 9 lat. Zaczęło się w szkole i na praktykach. Teraz ma dzieciaka i żonę i kochankę. Moja szefowa potrafi mnie dosłownie zaleździć. Czy z niej zrezygnuję? Raczej nieprędko, moja żona jest dopiero na etapie dotykania językiem gdy się spuszczam a szefowa bierze głęboko w gardło i prosi o jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona46

Nano skończ p(ie)rdo(lić) i zacznij się kochać. Odblokuje Ci to kilka komórek, może zaczniesz myśleć. Nie odejdę bo nie muszę, nie mam sumienia, dobrze mi jest. Oni sobie dogadzają powiadasz, nooo Ci którym łykam?? hahahahah.  Jeszcze nie wiesz jakie baty dostaja gdy Pani się w(ku)rwi 😄  Oni sobie dogadzają ??? Oni ??? U mnie??? hahaha. Nie rozśmieszaj mnie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxio

Ta nano to od jehowców pewnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
6 godzin temu, Gość Landa napisał:

A czy normalne kobiety nie potrafią wyjść na ulicę, zobaczyć, ocenić i wtedy podjąć decyzję: kawa lub zawrotka?

A czy normalne kobiety mają problem z przespacerowaniem się z ... już wtedy kolegą do doktorka zrobić komplet badań w obie strony? Przecież to 30-40zł kosztuje i trwa 1h i wtedy jest spokój.

Odpowiem sobie sam: tak, kobiety mają z tym problem bo gdy usłyszą o badaniu to kończą korespondencję.

Normalne kobiety,  drogi chu.jku,  nie wdadzą się w romans z żonatym.  Tylko takie kur.ewki bez moralności jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Ona46 napisał:

Data przydatności to się skończyła ale twojej głowy. Naprawdę masz problem ze zrozumieniem co to znaczy BEZ ZOBOWIĄZAŃ i problem ze zrozumieniem że istnieje takowe od setek lat???

Dlaczego plątasz uczucia w zwykły seks?

Ten rodzaj spotkań polega na tym aby wyrzyć się na maxa bez ceregieli i tabu i aby spełnić wszystkie ukryte zachcianki erotyczne. Serce i mózg do tego nie są potrzebne, rozumiesz?  Uwielbiam anal dużym sprzętem a mój facet tego brzydzi się. Uwielbiam gdy mnie facet paskiem leje a mój tego się boi. Taki typ ze mnie i nie Tobie to oceniać, każdy jest inny, każdy potrzebuje coś innego. Mam brać rozwód tylko po to aby ktoś mógł mnie zerżnąć w kakao???

Ale obrzydliwa z ciebie kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxio

A który normalny facet weźmie nieku(re)wkę tylko normalną idąc na bok?  Przecież jedną świętą juz ma, prawda?  Facet mądry zawsze bierze czyjeś, czyli czyjąś żonkę depcze albowiem poprawia to ostro nastrój i buduje ego, deptać czyjąś hehehe.  Facet mądry i kumaty nie bierze singielek porozwodowych bo to zajechane trabanty nic mogące / nic umiejące,  ONA zrozumiała przesłanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ona46 jest ok, uczciwa, otwarta, ja jestem za. Dlaczego? Dlatego że wszystki eudajecie święte a jesteście takie same jak Ona46. Ta ona46 ma przynajniej jaja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORALISTA

Najpierw autor tematu dostawał joby że szuka kochanki mając żonę a teraz kochanki dostają joby że dają kochankom. Normalnie ku(r)w(a) skecz nie z tej planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena

Nie wiesz że singielkom 40+ żyjącym z wiecznej wibracji nic nie dogodzi ? hahha

One powieszą psa na psie a będą drapać swoją chorą prawdę, ale jutro będzie cisza bo msze będą haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nono
8 minut temu, Gość Ona46 napisał:

Nano skończ p(ie)rdo(lić) i zacznij się kochać. Odblokuje Ci to kilka komórek, może zaczniesz myśleć. Nie odejdę bo nie muszę, nie mam sumienia, dobrze mi jest. Oni sobie dogadzają powiadasz, nooo Ci którym łykam?? hahahahah.  Jeszcze nie wiesz jakie baty dostaja gdy Pani się w(ku)rwi 😄  Oni sobie dogadzają ??? Oni ??? U mnie??? hahaha. Nie rozśmieszaj mnie proszę.

Wszystko jest dla ludzi, ale za obopulną zgodą ! Że będziecie mieli otwarty związek, czy coś takiego, a tak Ty sobie dogadzasz a Tw. Biedny mąż nie ma bladego pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
4 minuty temu, Gość maxio napisał:

A który normalny facet weźmie nieku(re)wkę tylko normalną idąc na bok?  Przecież jedną świętą juz ma, prawda?  Facet mądry zawsze bierze czyjeś, czyli czyjąś żonkę depcze albowiem poprawia to ostro nastrój i buduje ego, deptać czyjąś hehehe.  Facet mądry i kumaty nie bierze singielek porozwodowych bo to zajechane trabanty nic mogące / nic umiejące,  ONA zrozumiała przesłanie?

Autor pragnie znalezc normalną.  Tylko taka nie zostanie kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nono
1 minutę temu, Gość Elena napisał:

Nie wiesz że singielkom 40+ żyjącym z wiecznej wibracji nic nie dogodzi ? hahha

One powieszą psa na psie a będą drapać swoją chorą prawdę, ale jutro będzie cisza bo msze będą haha

Oj żałosna Ty ! Idź se poględź gdzieś indziej😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość gość

Dziwi mnie ta pseudo kulturka. Nazywają kobietę obrzydliwą bo lubi co lubi?  Ja lubię sok z cipki swojej sąsiadki i co? Też obrzydliwy jestem mając suchą żonę?  A moja żona lubi swojego kolegę, od lat wiem że ją depta gdy ja mam wyjazd i co? Mam lizać sąsiadkę, zakazać kumplowi rąbać mi żonę i brać rozwód?  I sam mam później na te kredyty za()dalać?? I jeszcze alimenta płacić? Wiecie co? Taniej jest jednak na boku dupcyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nono
8 minut temu, Gość Adam napisał:

Ona46 jest ok, uczciwa, otwarta, ja jestem za. Dlaczego? Dlatego że wszystki eudajecie święte a jesteście takie same jak Ona46. Ta ona46 ma przynajniej jaja i tyle.

No nie oceniaj wszystkich wg siebie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxio
3 minuty temu, Gość Ona napisał:

Autor pragnie znalezc normalną.  Tylko taka nie zostanie kochanką. 

Zdziwiła byś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość gość gość napisał:

Dziwi mnie ta pseudo kulturka. Nazywają kobietę obrzydliwą bo lubi co lubi?  Ja lubię sok z cipki swojej sąsiadki i co? Też obrzydliwy jestem mając suchą żonę?  A moja żona lubi swojego kolegę, od lat wiem że ją depta gdy ja mam wyjazd i co? Mam lizać sąsiadkę, zakazać kumplowi rąbać mi żonę i brać rozwód?  I sam mam później na te kredyty za()dalać?? I jeszcze alimenta płacić? Wiecie co? Taniej jest jednak na boku dupcyć.

Wygodnicki sku.rwiel.  Zwierze kierujace sie fiutem.  Zycze wszystkiego najgorszego palancie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuiłankenobi

A te larwy które żyją z facetami bo karta kredytowa i fura firmowa to niewygodnickie? Kolo dniami i nocami zapi(dala) a ona się z pistą po mieście roz()dala ?? Mało takich które kochają tylko za hajs a i tak idą wytrzepać się z innymi?  Nie rób z kobiet takich aniołków, to gorsze szma(ty) potrafią byc jak faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaOnaOna

Dokładnie tak jak mówi obułankenobi. Facet z honorem i dorosły facet powie czego szuka i jak to widzi (np. autor tematu), nie robi nadzieji, nie obiecuje miłości, chce tylko seksu i o tym powiedział. Za coś takiego ogromny szacun a nie, że trafi się kolo udający zakochanie tylko po to aby zaliczyć pupę, narobić nadzieji, łez, płaczu i żalu. Wolę otwartych facetów którzy mówią czego chcą, wtedy wiem że jestem traktowana poważnie i uczciwe bo wiem czy chcę w to wejść czy nie. Mam wtedy wybór i za takie uczciwe podejście dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nono
7 minut temu, Gość onaOnaOna napisał:

Dokładnie tak jak mówi obułankenobi. Facet z honorem i dorosły facet powie czego szuka i jak to widzi (np. autor tematu), nie robi nadzieji, nie obiecuje miłości, chce tylko seksu i o tym powiedział. Za coś takiego ogromny szacun a nie, że trafi się kolo udający zakochanie tylko po to aby zaliczyć pupę, narobić nadzieji, łez, płaczu i żalu. Wolę otwartych facetów którzy mówią czego chcą, wtedy wiem że jestem traktowana poważnie i uczciwe bo wiem czy chcę w to wejść czy nie. Mam wtedy wybór i za takie uczciwe podejście dziękuję. 

Ty chyba czytasz, co sam chcesz przeczytać... a gdzie w tym wszystkim jest jego żona? Może jej też trzebaby dać "jakiś" wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nono

Wow no!! Kolo ma klase! Taki szczery powiedział, że szuka baby do dupcenia, tylko zapomniałbpowiedzieć żonie...😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×