Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Fajnie by było się dogadać z kicią

Polecane posty

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie. A wie kiedy mam urodziny ja też wiem i też nie złożyłem z tym że ja nie wiem od niej

A skąd znasz jej datę urodzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie. A wie kiedy mam urodziny ja też wiem i też nie złożyłem z tym że ja nie wiem od niej

W grudniu masz urodziny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mowcie ludzie bo nic sie nie dowiemy a moze ktos sie z kims tu sparuje. Co sie wstydzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie. A wie kiedy mam urodziny ja też wiem i też nie złożyłem z tym że ja nie wiem od niej

A skąd wiedziałeś, że pytam o urodziny? Sprytny jesteś, wybrnąłeś idealnie. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

W grudniu masz urodziny? 

W grudniu to on ma imieniny. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D1.mycha
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Mowcie ludzie bo nic sie nie dowiemy a moze ktos sie z kims tu sparuje. Co sie wstydzicie? 

Nikt tu pary z ust nie wypuści 😳🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne

No coz. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D1.mycha
5 minut temu, Gość Dziwne napisał:

No coz. Dobranoc

Ja tu nowych znajomości nie potrzebuję, to tak dla wyjaśnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O kurva a patola nadal trwa. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D1.mycha
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

O kurva a patola nadal trwa. Żal.

Witaj w kręgu patolu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

O kurva a patola nadal trwa. Żal.

Twój komentarz to kwintesencja patroli więc nie udawaj oburzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość D1.mycha napisał:

Witaj w kręgu patolu 😉

Wychodzę. Weszłam z ciekawości zobaczyć jak się rozwinął wątek upoślaka ale tu wszystko stoi w miejscu jak w modzie na sukces po 5 latach. Tak że nara. Życzę udanej onanizacji przez kolejne 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Twój komentarz to kwintesencja patroli więc nie udawaj oburzonego

Patroli moralności kafe. Chcesz poczuć smak gumy na swym odbycie? Nie jestem oburzona lecz zniesmaczona poziomem trollingu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam na mysli to iz niby go nie znam ale mysle ze jednak znam. Jest wyjatkowa osoba i mysle o nim w kategoriach maz poniewaz ma cos w sobie. Sposob w jaki patrzy, rozmawia, traktuje i zachowuje sie przy mnie na to wskazuje. Choc nic nie bylo wprost wyklarowane i porozumiewamy sie podchodami czuje ze on czuje to co ja i chcialabym z nim sie starzec. Ma imieniny w styczniu i jesli tu jest to mi tez zalezy...nie ma sie czego bac, jestem lojalna i chce jego. A inni mezczyzni co zagaduja nie istnieja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D1.mycha
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wychodzę. Weszłam z ciekawości zobaczyć jak się rozwinął wątek upoślaka ale tu wszystko stoi w miejscu jak w modzie na sukces po 5 latach. Tak że nara. Życzę udanej onanizacji przez kolejne 5.

Jak widzisz, jakoś tu żyjemy i za życzenia dziękujemy!
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mam na mysli to iz niby go nie znam ale mysle ze jednak znam. Jest wyjatkowa osoba i mysle o nim w kategoriach maz poniewaz ma cos w sobie. Sposob w jaki patrzy, rozmawia, traktuje i zachowuje sie przy mnie na to wskazuje. Choc nic nie bylo wprost wyklarowane i porozumiewamy sie podchodami czuje ze on czuje to co ja i chcialabym z nim sie starzec. Ma imieniny w styczniu i jesli tu jest to mi tez zalezy...nie ma sie czego bac, jestem lojalna i chce jego. A inni mezczyzni co zagaduja nie istnieja. 

?? No I potem dlaczego sie dziwimy ze tyle malzenstw nieudanych...”ona go nie zna., ale mysli o nim w kategiriach “maz”..??- poniewaz na cos w sobie..?? No I sposob w jaki patrzy..?? No ale ona czuje I tak ze chce sie z nim zestarzec.. sorki. Ja wysiadam😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Zuza napisał:

?? No I potem dlaczego sie dziwimy ze tyle malzenstw nieudanych...”ona go nie zna., ale mysli o nim w kategiriach “maz”..??- poniewaz na cos w sobie..?? No I sposob w jaki patrzy..?? No ale ona czuje I tak ze chce sie z nim zestarzec.. sorki. Ja wysiadam😁

Sa tez pary co chodza 20 lat ze soba i nagle rozchodza wiec daruj sobie. Po co brac slub jak mkzna miec wszystko bez slubu co nie? I wygoda i rzucic mozna kiedy sie chce co nie? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×