Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia555

Bylyście w sytuacji kiedy twoj chłopak wrócił do byłej po czym jednak chciał wrócić do was?

Polecane posty

Gość gość

Tak, mój były chciał do mnie wrócić po paru latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tak, mój były chciał do mnie wrócić po paru latach.

dałaś szanse? co mu odbiło ze magle chciał wrócić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Życie jest za krótkie na to by wracać do zdrajców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Która normalna się na to godzi? Poszedł tam bo myślał że  będzie lepiej ale wyszło gowno więc opłaca się wrócić na stare śmieci czyli do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak , byłam. co go skłoniło? Nowa zaszła z nim w ciążę i skończył sie seks, ponadto zaczeła sie czepiać, że za duzo pije. Myślał, ze ja mu  będę chętniej dawać a mniej marudzić. Pogoniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Która normalna się na to godzi? Poszedł tam bo myślał że  będzie lepiej ale wyszło gowno więc opłaca się wrócić na stare śmieci czyli do ciebie.

To prawda. Miałam taką sytuację, co prawda nie wrócił do byłej, ale poszedł do nowej. Olała go szybko i wrócił do mnie, przyjęłam, żałuję. Byłam beznadziejnie w nim zakochana. Dzięki tej miłości wylądowałam na psychotropach. Po tym jak pozwoliłam mu wrócić przestal mnie totalnie szanować, wiedział że jak coś odwali to i tak wybaczę. Z tej mąki chleba nie będzie. Pognać dziada z szacunku do siebie samej... a taka miłość, gdzie zostawia, wraca, to ch.uj nie miłość. Zasługujesz na kogoś lepszego. Kogoś dla kogo będziesz wyjatkowa, jedyna i nie będzie mial wątpliwości że tylko z tobą chce być. Powodzenia i nie daj mu się wkręcić, bo to zawsze źle się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×