Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koczownik

Dieta grup krwi D'Adamo znacie?

Polecane posty

Ja zacząłem stosować już z desperacji.. Miałem uciążliwe problemy zdrowotne i szukałem różnych metod. Znalazłem tę dietę. Od razu mi się spodobała bo wyglądała na całkiem normalny, pełnowartościowy jadłospis bez restrykcji kalorycznych. Najtrudniejszym dla mnie była rezygnacja z kurczaka (szkodliwy dla grupy B), którego jadłem codziennie i na potęgę. Kto nie lubi kurczaka? Tanie i dobre mięso. Zrezygnowałem więc absolutnie z kurczaka. Równocześnie z orzeszków ziemnych i pochodnych w tym masła orzechowego, które jadłem codziennie... Później były inne wybory i eliminacje. W ciągu dwóch tygodni diety, moje problemy ustąpiły, a zdrowie wróciły do normy. Po miesiącu zauważyłem wzrost energii, koncentracji, pamięci. Cera również zaczęła z powrotem błyszczeć. Oczywiście ta dieta jest krytykowana w świecie medycznym za brak oficjalnych badań naukowych, natomiast ja już tak się odżywiam rok i czuję się świetnie. Nie pamiętam kiedy miałem katar czy przeziębienie. Co sądzicie? Czy ktoś może stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka

 

Dnia 26.01.2020 o 19:06, Koczownik napisał:

Co sądzicie? Czy ktoś może stosuje?

Hej, sądzę, że to jest najlepsza dieta jaką stosowałam. Mam podobne przejścia i przemyślenia jak Ty w temacie tej diety.

Jak najbardziej jest to dieta działająca tak jak ją opisałeś. Jutro napiszę moją historię spotkania z tą dietą.

Dzisiaj już znikam z kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×