Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Do kobiet obecnie w ciąży: czy nie obawiacie sie grypy bądź tego nowego wirusa np jadąc do pracy w komunikacji publicznej czy w

Polecane posty

Gość gość
9 minut temu, Gość gość 77 napisał:

A ja mam poczuci, że trolle nieźle się bawią siejąc panikę. Strasząc co chwilę a to wirusem, a to wojną, najczęściej dziwnym trafem jak zbliżają się jakieś wybory. Jest milion innych możliwych nieszczęść. Dziecko może zachorować, stać się niepełnosprawne w każdym wieku, wielu wad ii chorób nawet nie wykrywa się w badaniach prenatalnych. Sama mam dziecko niepełnosprawne, nie wiedizałam ani w ciąży ani przez ponad rok po porodzie, a biorę to na klate, chlastać się nie będę chociaż bywa ciężko. A tu internetowa mądrala jedna z druga albo straszy albo ma buzię pełną frazesów na temat tego jak wygląda życie z chorym dzieckiem, a życie takie znają tylko z teorii.

Jaka to niepełnosprawność u Twojego malucha? Jeśli mogę zapytać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 77
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jaka to niepełnosprawność u Twojego malucha? Jeśli mogę zapytać 

autyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już jest w Niemczech ? O cholera ........... A co z zamówieniami z Alliexpress ? 😄

wyłącz TV i wirus magicznie zniknie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorza

Można myśleć, że się czegoś uniknie, bo się do auta wsiądzie, a tu w aucie też można zaliczyć przykrą niespodziankę. Normalnie jeździłam i komunikacją miejską i w aucie w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość 77 napisał:

autyzm

Ale taki niskofunkcjonujacy? Bo wysokofunkcjonujacy nie jest taki straszny jak ludzie myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Wiecie jakie jest najprostsze wyjście dla naszego doskonałego mózgu, by właściciel przestał się bać? I by swoim stresem przestał zakłócać równowagę organizmu? Zafundować mu to, czego się boi.

Zobaczcie co robi małe dziecko uczące się jazdy na rowerze. Kiedy ufa, że tata trzyma za kijek z tyłu i asekuruje, to jedzie. Kiedy się zorientuje, że jedzie samo, zaczyna czuć strach i momentalnie się przewraca.

Długotrwały stres jest wasze wrogiem, a nie bakterie,  które są zawsze i wszędzie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Poloka napisał:

W ciąży nie korzystam z komunikacji miejskiej 

kocham Cię, nareszcie ktoraś, ludzie, zróbcie jej zdjęcie i do gablotki!

zapraszam na "nasz" temat  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×