Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Lysienie jest straszne, pozbawia twarz jej cech charakterystyczych, brzydota postepuje

Polecane posty

Gość Buahaha

Poza tym mysle ze do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic i nigdy nie odrzucilbym dziewczyny o ktorej myslalbym to co ona o mnie, z czasem przyzwyczailbym sie do brzydkiego ryja np 😄sam mysle o niej to samo co ona o mnie i nigdy wiecej nie zaangazuje sie w nic z inna, innej nie chce i nie bede chcial. Wiec zdechne sam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz bardzo brzydki charakter, nienawidzisz ludzi, te wypowiedzi są straszne. Ja nie ogarniam kafe facetów, którzy ośmielają się twierdzić, że są lepsi od innych, mają super charakter, a w każdej wypowiedzi rzyg nienawiści do ludzi, megalomania, roszczeniowość. Zero pojęcia o tym czym jest dobry charakter. Nie masz fajnego charakteru. Osobowość jest waszym problemem nr 1. Jest mnóstwo brzydkich ludzi, którzy są atrakcyjni towarzysko. A wygląd jest ważny. Ludzie nie szukają partnera do związku dusz, jesteśmy zwierzętami, partner/ka ma nam się podobać również na poziomie "biologicznym". Nikt normalny nie ma pretensji, że się nie spodobał fizycznie i nie wylewa z tego powodu żółci na innych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Sami sobie na moja opinie zapracowali. I to nie ja siebie tak ocenilem, tylko ona mnie tak ocenila!!!! Nikt mnie tak nie docenil jak ona. ... na to co o mnie myslisz ty czy ktos inny. To co pisze to reakcja na syf jaki wiekszosc ludzi prezentuje. Wyglad jest gowno warty i tylko to mnie boli, ze myslac o mnie to co myslala jednak odrzucila wlasnie przez ten wyglad na ktory wplywu nie mialem i ktory tak czy inaczej za kilka lat straci znaczenie bo kazdy kolo 40 zaczyna brzydnac. Zanim zaczniesz pieprzyc ze to nie prawda to moze spojrz na aktorow czy aktorki np, kiedys 20 letni pieknisie nie z tej ziemi a 20 lat pozniej gowna na ktore patrzec sie nie da. Takie sa fakty a nie tylko to co ja mysle!!!! Ona doskonale wie ze nigdy nikogo takiego jak ja nie spotka, sama mowila ze dla niej jestem najlepszy i nikt mi do piet nie dorasta 🙂 a to co pisze to reakcja i fakty ktore widocznie kogos bola BO WYGLAD JEST NAJWAZNIEJSZY DLA WAS i przez was tez dla niej. Nie probuj sie wiecej wybielac i sciemniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

W sumie teraz to mam wyje/bane na wszystkich i wszystko. Wlasnie dzieki tej naszej historii. Z jednej strony jest to wielka ulga, nigdy wiecej zaangazowania w cos, nerwow itd. Cos pieknego. Prawdziwa wolnosc i koniec z uzaleznianiem czegos od kogos. Poezja. A wy tepaki patrzcie na wyglad i pozniej placzcie w podusie jak wasz przystojniaczek zdradzi i kopnie was w dupe, na to kazda patrzaca tylko na wyglad zasluguje. Buahaha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

W sumie teraz to mam wyje/bane na wszystkich i wszystko. Wlasnie dzieki tej naszej historii. Z jednej strony jest to wielka ulga, nigdy wiecej zaangazowania w cos, nerwow itd. Cos pieknego. Prawdziwa wolnosc i koniec z uzaleznianiem czegos od kogos. Poezja. A wy tepaki patrzcie na wyglad i pozniej placzcie w podusie jak wasz przystojniaczek zdradzi i kopnie was w dupe, na to kazda patrzaca tylko na wyglad zasluguje. Buahaha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
Przed chwilą, Gość Buahaha napisał:

W sumie teraz to mam wyje/bane na wszystkich i wszystko. Wlasnie dzieki tej naszej historii. Z jednej strony jest to wielka ulga, nigdy wiecej zaangazowania w cos, nerwow itd. Cos pieknego. Prawdziwa wolnosc i koniec z uzaleznianiem czegos od kogos. Poezja. A wy tepaki patrzcie na wyglad i pozniej placzcie w podusie jak wasz przystojniaczek zdradzi i kopnie was w dupe, na to kazda patrzaca tylko na wyglad zasluguje. Buahaha 😄

Psychol 🤪 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Przystojniaczek albo pieknisia "modelka 10/10" za ktora tak wszyscy sie slinia 😄 kazdy kiedys za to zaplaci a te pieknisie tez jak juz zbrzydna i zaden "psychol" polaczek na nie nawet nie splunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
56 minut temu, Gość Gość napisał:

jesteśmy zwierzętami, partner/ka ma nam się podobać również na poziomie "biologicznym"

faktycznie, wiekszosc ludzi to bezmozgie zwierzeta, trafilas w 10tke 🙂 dlatego ci co maja mozg i potrafia myslec i wiedza ile wart jest wyglad musza trzymac sie od tych bezmozgow jak najdalej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam nie ma sie czym przejmować, łysy facet wygląda całkiem ok. Co ma powiedziec kobieta ktora łysieje? 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość Buahaha napisał:

Przystojniaczek albo pieknisia "modelka 10/10" za ktora tak wszyscy sie slinia 😄 kazdy kiedys za to zaplaci a te pieknisie tez jak juz zbrzydna i zaden "psychol" polaczek na nie nawet nie splunie.

Co racja, to racja. Piękni brzydną, a paszczury zostają na tym samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uroda wcale tak szybko nie przemija. Popatrz na Redforda np. I jak długo był atrakcyjny. Moja babcia ma lat 80 I nadal widać, że była kiedyś piękna, te  rysy twarzy, kości policzkowe, żadnych zwisów, chomików. Mogłaby francuskie arystokratki grać. Atrakcyjny zadbany człowiek jest w starszym wieku atrakcyjny stosownie do swego wieku. I czego niby mają żałować osoby, które wzięły ładnego partnera? Że nie wzięły brzydkiego i zgorzkniałego, który będzie za X lat jeszcze brzydszy I jeszcze bardziej wredny?! I Wy absolutnie nie macie dobrego serca, ani atrakcyjnej osobowości. Nic dziwnego, że wszystkie uciekają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolol
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Uroda wcale tak szybko nie przemija. Popatrz na Redforda np. I jak długo był atrakcyjny. Moja babcia ma lat 80 I nadal widać, że była kiedyś piękna, te  rysy twarzy, kości policzkowe, żadnych zwisów, chomików. Mogłaby francuskie arystokratki grać. Atrakcyjny zadbany człowiek jest w starszym wieku atrakcyjny stosownie do swego wieku. I czego niby mają żałować osoby, które wzięły ładnego partnera? Że nie wzięły brzydkiego i zgorzkniałego, który będzie za X lat jeszcze brzydszy I jeszcze bardziej wredny?! I Wy absolutnie nie macie dobrego serca, ani atrakcyjnej osobowości. Nic dziwnego, że wszystkie uciekają. 

tak czulem ze predzej czy pozniej pojawi sie jakis przyglup pocieszajacy sie 😄 pocieszaj sie pocieszaj, tylko to ci pozostalo tepaku dla ktorego tylko wyglad sie liczy ale prawda jest taka ze kazdy kolo 40 wyglada jak gowno, moge podac setki przykladow, jakichs znanych aktorow czy aktorki, zeby nie bylo ze cos wymyslam, rzygac sie chce jak sie na nich teraz patrzy, kiedys piekni itd a teraz maja wlasnie tylko kolo 40, co z nimi bedzie pozniej to wole nie myslec. no i teraz pomysl jak szybko starzeja sie alkoholicy i palacze przez nalogi a wiadomo ze polaczki w wiekszosci sa nalogowcami. i naucz sie czytac. typek pisal o dziewczynie dla ktorej byl idealem z charakteru ale go odrzucila przez wyglad. wiec raczej nie jest zgorzknialy. mogla miec swoj ideal do konca zycia a jak dlugo mialaby przystojniaczka ktory pewnie skorzystalby z kazdej okazji do zdrady i szybko zbrzydl?? tacy ludzie sa zepsuci przez zachwyty nad ich ryjami, przez wlasnie takich tepakow jak ty. nie dziwne ze ci aktorzy i aktorki maja na koncie po kilka malzenstw, bo zdradzaja z kim popadnie. nie mozna miec wszystkiego, albo masz wyglad albo fajny charakter, tak jest w wiekszosci przypadkow. pomysl tepaku troche zanim cos napiszesz, to nie boli. no ale ty przeciez jestes zwierzeciem bez mozgu, jak to ktos napisal i musisz miec pieknego "partnera" 🙂🙂🙂 a miej i rob sobie na zlosc tak jak tamta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolol

zreszta co ja gadam o 40 letnich hehehe. ostatnio widzialem kilka kobiet kolo 20 bez makijazu. po prostu tragedia. co to bedzie z wami jak juz umalowanie ryja nie pozwoli nie starszyc na ulicy ojojojojojojoj 😄 placz i zgrzytanie zebow, o ile jeszcze je bedziecie miec kolo 40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość lolol napisał:

zreszta co ja gadam o 40 letnich hehehe. ostatnio widzialem kilka kobiet kolo 20 bez makijazu. po prostu tragedia. co to bedzie z wami jak juz umalowanie ryja nie pozwoli nie starszyc na ulicy ojojojojojojoj 😄 placz i zgrzytanie zebow, o ile jeszcze je bedziecie miec kolo 40...

Ja już straszę... smutno mi😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość lol napisał:

tylko nedzne miekkie frajerstow przejmuje sie tym co mysla o nim inni

Nie na temat piszesz, bo autor wyraża swoje zdanie, a nie innych. Każdy wie jak wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W życiu nie spotkałam tak pustego i odpychającego przystojniaczka jak udzielający się w tym temacie osobnik który nawet przystojny przecież nie jest. Czym ty straszysz, człowieku? Że laski będą żałować, że nie wzięły brzydkiego i odpychającego jak Ty? Będą się modlić do najświętszej panienki z wdzięcznością, że wybrały kogoś normalnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Buahaha napisał:

Przystojniaczek albo pieknisia "modelka 10/10" za ktora tak wszyscy sie slinia 😄 kazdy kiedys za to zaplaci a te pieknisie tez jak juz zbrzydna i zaden "psychol" polaczek na nie nawet nie splunie.

Te pięknisie to wychodzą bogato za mąż,  czyżby na Pamelę Anderson Polaczek nie splunął?  Ona może mieć i dziś przystojnego bogaczap. Przystojniacy mają bujną  młodość, a później żonę jaka im się podoba, nigdy nie biorą z braku laku. Brzydsi nic nie mają, od urodzenia do śmierci przej.ebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolol

kolejny tepak 😄 bylem stworzonym dla niej idealem i wiele innych niesamowitych rzeczy od niej uslyszalem, czegos czego ty na pewno od nikogo nie uslyszysz. odrzucila mnie bo sie jej nie podobam i taki jest tego efekt, to ze mam na wszystko i wszystkich wyje/bane i nigdy wiecej nie zaangazuje sie w nic z zadna dziewczyna. ja was starszyc nie musze i opisywac faktow bo to i tak nic nie da, i niczego nie zmieni. wy musicie przekonac sie na wlasnej skorze ze mam racje. wtedy beda placze w podusie i w necie ale i tak na wlasnych bledach sie nie nauczycie i bedziecie wypinac kazdemu przystojnemu ryjowi po chwili znajomosci. takie wlasnie puste jestescie wy ale spoko, mozecie myslec ze ja tez jestem 🙂obchodzi mnie to co myslicie jak to gowno ktore zrobilem 20 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
2 minuty temu, Gość lolol napisał:

kolejny tepak 😄 bylem stworzonym dla niej idealem i wiele innych niesamowitych rzeczy od niej uslyszalem, czegos czego ty na pewno od nikogo nie uslyszysz. odrzucila mnie bo sie jej nie podobam i taki jest tego efekt, to ze mam na wszystko i wszystkich wyje/bane i nigdy wiecej nie zaangazuje sie w nic z zadna dziewczyna. ja was starszyc nie musze i opisywac faktow bo to i tak nic nie da, i niczego nie zmieni. wy musicie przekonac sie na wlasnej skorze ze mam racje. wtedy beda placze w podusie i w necie ale i tak na wlasnych bledach sie nie nauczycie i bedziecie wypinac kazdemu przystojnemu ryjowi po chwili znajomosci. takie wlasnie puste jestescie wy ale spoko, mozecie myslec ze ja tez jestem 🙂obchodzi mnie to co myslicie jak to gowno ktore zrobilem 20 lat temu

To trzeba bylo znaleźć normalna kobiete a nie za jakad tepa lajdaczka tera placzesz całe życie i swoje frustracje wylewasz. Latales za kuurwa to tak masz. Sam sobie jesteś winien więc skończ juz pieprzyc te bzdury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolol
1 minutę temu, Gość Taka prawda napisał:

To trzeba bylo znaleźć normalna kobiete a nie za jakad tepa lajdaczka tera placzesz całe życie i swoje frustracje wylewasz. Latales za kuurwa to tak masz. Sam sobie jesteś winien więc skończ juz pieprzyc te bzdury. 

to jej jedyna wada smieciu. nie mow mi co mam robic. nie placze tylko mam beke z glupoty kobiet. same uroda bez umalowanego ryja nie grzesza ale wymagania z kosmosu. 😄 trzeba wam to przypominac co jakis czas zebyscie nie czuly sie zbyt ladne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
1 minutę temu, Gość lolol napisał:

to jej jedyna wada smieciu. nie mow mi co mam robic. nie placze tylko mam beke z glupoty kobiet. same uroda bez umalowanego ryja nie grzesza ale wymagania z kosmosu. 😄 trzeba wam to przypominac co jakis czas zebyscie nie czuly sie zbyt ladne 😄

Uganiasz sie za tepaczkami i kuurwami to sobie cierp. Twój problem. Tylko i wyłącznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

I masz wartość ani samoocena nie zalezy od tego co jakiś frajer wyrzyga. Psy szczekaja a karawana jedzie dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolol

prawda boli w ch/uj i bedzie bolala z wiekiem coraz bardziej. cieszy mnie to niesamowicie, przynajmniej w tej kwestii jest sprawiedliwie i kazdy przystojniaczek i pieknisia stanie sie kolo 40 paskudnym paszczurem hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Masz bardzo brzydki charakter, nienawidzisz ludzi, te wypowiedzi są straszne. Ja nie ogarniam kafe facetów, którzy ośmielają się twierdzić, że są lepsi od innych, mają super charakter, a w każdej wypowiedzi rzyg nienawiści do ludzi, megalomania, roszczeniowość. Zero pojęcia o tym czym jest dobry charakter. Nie masz fajnego charakteru. Osobowość jest waszym problemem nr 1. Jest mnóstwo brzydkich ludzi, którzy są atrakcyjni towarzysko. A wygląd jest ważny. Ludzie nie szukają partnera do związku dusz, jesteśmy zwierzętami, partner/ka ma nam się podobać również na poziomie "biologicznym". Nikt normalny nie ma pretensji, że się nie spodobał fizycznie i nie wylewa z tego powodu żółci na innych ludzi. 

Mam to samo zdanie. Po pierwsze nigdy bym nie miała pretensji, że ktoś komu się nie podobam mnie nie chce, dla mnie to normalne, głupotą jest mieć o to żal, po drugie słusznie piszesz, że te gadki o fajnym charakterze, kiedy czuć nienawiść do świata, pretensje i roszczeniowośc, są po prostu śmieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość lolol napisał:

prawda boli w ch/uj i bedzie bolala z wiekiem coraz bardziej. cieszy mnie to niesamowicie, przynajmniej w tej kwestii jest sprawiedliwie i kazdy przystojniaczek i pieknisia stanie sie kolo 40 paskudnym paszczurem hehehehe

W twoich oczach "dobrodzieju", mój mąż ma 39 lat i jest wciąż przystojny, gdybyśmy się poznali dzisiaj to by mnie kręcił jak 16 lat temu, a ci którzy wtedy mi się nie podobali nadal są dalecy do wyglądu mojego męża. Przetakiewicz miała koło 40 tki gdy "złowiła" miliardera  Kulczyka, pocieszaj się dalej, atrakcyjni korzystają z urody do schyłku życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolol

ile razy mam tlumaczyc??? chodzilo o to ze jestem jej idealem z charakteru ale to za malo!!!! caly czas mam z was beke, ze potraficie odrzucic kolesia o ktorym tak myslicie przez cos co za chwile straci znaczenie!!! trudno to zrozumiec?? ja bym w zyciu nie odrzucil dziewczyny o ktorej bym tak myslal i staralbym sie przyzwyczaic do wygladu, jesli by mi sie nie podobala i na pewno bym sie przyzwyczail z czasem.

jesli chodzi o nia to nawet gdyby byla najbrzydsza na swiecie a wy najpiekniejsze to i tak nie dorastacie jej do piet. ma niestety tylko jedna wade ktora przejela od reszty kobiet de/bilek - czyli to patrzenie na wyglad. ale tez jestem pewny ze ktos sie w to wszystko wtracil i ja nastawil przeciwko mnie. ale to juz niewazne. zycze jej szczescia, mam nadzieje ze spotka jakiegos przystojniaczka ktory bedzie sie jej podobal, ktory za szybko nie zbrzydnie i nigdy jej nie zdradzi i bedzie z nim szczesliwa do konca. mala szansa ze bedzie dla niej lepszy ode mnie (wniosek nie na podstawie tego co ja mysle!!!! ja nigdy o sobie tak nie pisalem, ze niby mam fajny charakter czy cos!!!! tylko pisalem to co ona myslala i to co mowila o mnie, zeby nie bylo ze sam siebie zachwalam jak wiekszosc tych tepakow tutaj, jacy to oni wspaniali i dobrzy ale zadna kobieta ich nie chce mimo tego, ciekawe czy ktoras im to powiedziala... watpie), no ale tego jej zycze. nikt tak jak ona nie zasluguje na szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolol
16 minut temu, Gość Gość napisał:

W twoich oczach "dobrodzieju", mój mąż ma 39 lat i jest wciąż przystojny, gdybyśmy się poznali dzisiaj to by mnie kręcił jak 16 lat temu, a ci którzy wtedy mi się nie podobali nadal są dalecy do wyglądu mojego męża. Przetakiewicz miała koło 40 tki gdy "złowiła" miliardera  Kulczyka, pocieszaj się dalej, atrakcyjni korzystają z urody do schyłku życia.  

nono z pewnoscia a ty jest miss wszechswiata. co wiec tu robisz, korzystaj z zycia a nie gnijesz na forum dla przegrywow i brzydali placzacych ze kobietki ich nie chca a oni tacy wspaniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolol

jestes*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolol

doskonale wiemy jak wyglada to korzystanie z zycia, zdrady (te kilka malzenstw na koncie nie beirze sie znikad, trzeba przeciez kogos zdradzac), imprezki dla przyglupow, nalogi itd no faktycznie jest czego zazdroscic. hehheeh od takich ludzi trzeba trzymac sie jak najdalej i jakos miliardy na koncie nie kupily mu nawet jednej minuty zycia wiecej, tyle warte sa pieniadze, wyglad i ogolnie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Niestety muszę się z tobą zgodzić - malo który lysy wygląda dobrze. A jak już to musi być koniecznej wysoki, sywletka sportowa. No i pełne usteczka musi mieć i zgrabny nos. I sie można rozplynac... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×