Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namysłów wojew opolsk

Jedynymi prawowitymi mieszkańcami USA są Indianie i Eskimosi (rdzenna ludność) oraz rdzenni Hawajczycy

Polecane posty

Gość Namysłów wojew opolsk
47 minut temu, Gość gość napisał:

Dalej niż ty wsiurze. Holandia, Belgia, Francja, Dania, Szwecja, Finlandia, Niemcy. Możesz mnie w dupę przez chusteczkę pocałować 😂 nigdy w tych krajach nie byłeś i nie będziesz, bo cię mama samego nie puści 😂

Napisać to sobie możesz nawet że byłeś na Marsie więc skoro byłeś w tych krajach (w co wątpię) to udowodnij mi to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
50 minut temu, Gość gość napisał:

Dalej niż ty wsiurze. Holandia, Belgia, Francja, Dania, Szwecja, Finlandia, Niemcy. Możesz mnie w dupę przez chusteczkę pocałować 😂 nigdy w tych krajach nie byłeś i nie będziesz, bo cię mama samego nie puści 😂

Czemu nazywasz mnie wsiurem i gardzisz wsią i ludźmi ze wsi? Gdyby nie taki wsiur i rolnik którym gardzisz to byś z głodu w mieście zdechł skurrwysynie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Dla ciebie wychodne z psychiatryka to jak zagraniczna wycieczka XD

O żeś ktoś tu teraz doje/bał 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Napisać to sobie możesz nawet że byłeś na Marsie więc skoro byłeś w tych krajach (w co wątpię) to udowodnij mi to 

Serio myślisz, że ktoś będzie marnować czas na takiego schizofrenika jak ty? 😂 lecz się dziecko. Każdy jeden z kafeterii dalej był i więcej widział jak ty, nawet Przemek Pravik xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Czemu nazywasz mnie wsiurem i gardzisz wsią i ludźmi ze wsi? Gdyby nie taki wsiur i rolnik którym gardzisz to byś z głodu w mieście zdechł skurrwysynie! 

Duża jest różnica między wsiurem a rolnikiem, wsiurze 😛 rolnik to przynajmniej ciężko pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Czemu nazywasz mnie wsiurem i gardzisz wsią i ludźmi ze wsi? Gdyby nie taki wsiur i rolnik którym gardzisz to byś z głodu w mieście zdechł skurrwysynie! 

Duża jest różnica między wsiurem a rolnikiem, wsiurze 😛 rolnik to przynajmniej ciężko pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Czemu nazywasz mnie wsiurem i gardzisz wsią i ludźmi ze wsi? Gdyby nie taki wsiur i rolnik którym gardzisz to byś z głodu w mieście zdechł skurrwysynie! 

Bo ty jesteś wsiurem, a ludzie ze wsi nimi nie są.

Nie dorabiaj sobie ideologii, jedynym wsiurem jesteś ty, a ludzie ze wsi ciężko pracują. Zrozum wreszcie, że KAŻDY jest więcej wart niż ty, zjēbie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×