Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oob

dlaczego feministki twierdzą, że "nie mają prawa decydować o swoim ciele i życiu"?

Polecane posty

Gość oob

Ja mam prawo i decyduję.

Ciekawi mnie, gdzie one żyją, że nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

????? albo niedosłyszysz, albo  niedowidzisz, albo wypisujesz głupoty. no możesz też nie zrozumieć , bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak...aborcja jest przeciez legalna na zyczenie. Nie ma mowy, ze lekarz odmowi zabiegu jak zdrowie kobiety jest zagrozone bo bedzie mial obiekcje moralne (chyba, ze dasz w lape pod stolem). Tak samo podwiazanie jajowodow mozna bez problemu zalatwic i nie trzeba jechac za granice. Dostep do antykoncepcji 'po' tez jest super latwy. 

W polsce tez w ogole nie ma kultury dopie.rdalania sie do kobiet, ich wygladu, zachowania, ilosci dzieci... faceci wcale nie czuja sie upowaznieni do mowienia swoim partnerkom co maja zakladac czy klepania kobiet po tylkach (nawet jak ich nie znaja). I kazdy rozumie dlaczego zaczepianie obcej kobiety tekstem "usmiechnij sie" jest buractwem. 

W polsce tez nic nie obwinia ofiar gw.altow za to co sie stalo. Przeciez nikt nigdy nie powiedzial w tym wcale niekatolickim i niestaromodnym kraju, ze "sama sie o to prosila". "Nie mozna zgw.alcic prost.ytutki"? Nie. To nie jest cytat polskiego polityka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

No tak...aborcja jest przeciez legalna na zyczenie. Nie ma mowy, ze lekarz odmowi zabiegu jak zdrowie kobiety jest zagrozone bo bedzie mial obiekcje moralne (chyba, ze dasz w lape pod stolem). Tak samo podwiazanie jajowodow mozna bez problemu zalatwic i nie trzeba jechac za granice. Dostep do antykoncepcji 'po' tez jest super latwy. 

To racja. 

 

 

18 minut temu, Gość Gość napisał:

W polsce tez w ogole nie ma kultury dopie.rdalania sie do kobiet, ich wygladu, zachowania, ilosci dzieci... faceci wcale nie czuja sie upowaznieni do mowienia swoim partnerkom co maja zakladac czy klepania kobiet po tylkach (nawet jak ich nie znaja). I kazdy rozumie dlaczego zaczepianie obcej kobiety tekstem "usmiechnij sie" jest buractwem. 

To bzdury.

 

 

18 minut temu, Gość Gość napisał:

W polsce tez nic nie obwinia ofiar gw.altow za to co sie stalo. Przeciez nikt nigdy nie powiedzial w tym wcale niekatolickim i niestaromodnym kraju, ze "sama sie o to prosila". "Nie mozna zgw.alcic prost.ytutki"? Nie. To nie jest cytat polskiego polityka. 

To ocenianie ogółu przez pryzmat kilku głupków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Coś ci się popier...... to właśnie feministki chcą decydować o swoim ciele i o swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

W polsce tez nic nie obwinia ofiar gw.altow za to co sie stalo. Przeciez nikt nigdy nie powiedzial w tym wcale niekatolickim i niestaromodnym kraju, ze "sama sie o to prosila". "Nie mozna zgw.alcic prost.ytutki"? Nie. To nie jest cytat polskiego polityka. 

Jeszcze jedno muszę dodać, do tej wypowiedzi. To co piszesz o słowach Lepera. Wiesz, że to miało miejsce 14 lat temu? Opieranie swoich poglądów na coś co miało miejsce tyle lat temu, to dokładnie to samo co czarnoskórzy ludzie, którzy uważają, że są zniewoleni bo X lat temu ich pra, pra coś tam, zbierali bawełnę. Za 30 lat też przytoczysz ten argument i za 50 pewnie też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jeszcze jedno muszę dodać, do tej wypowiedzi. To co piszesz o słowach Lepera. Wiesz, że to miało miejsce 14 lat temu? Opieranie swoich poglądów na coś co miało miejsce tyle lat temu, to dokładnie to samo co czarnoskórzy ludzie, którzy uważają, że są zniewoleni bo X lat temu ich pra, pra coś tam, zbierali bawełnę. Za 30 lat też przytoczysz ten argument i za 50 pewnie też. 

A duzo sie zmienilo? Pamietasz jak w mediach bylo glosno o kobiecie ktora zamordowano? Ile osob komentowalo, ze to byla jej wina bo biegala o 5 wieczorem po zmroku?  Ile to bylo lat temu? 5? Ile razy jak ktos wykorzysta pijana dziewczyne to jest to jej wina bo mogla nie pic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

A duzo sie zmienilo? Pamietasz jak w mediach bylo glosno o kobiecie ktora zamordowano? Ile osob komentowalo, ze to byla jej wina bo biegala o 5 wieczorem po zmroku?  Ile to bylo lat temu? 5? Ile razy jak ktos wykorzysta pijana dziewczyne to jest to jej wina bo mogla nie pic? 

A ilu facetów się zabija rocznie? Kocham to pompowanie biednych kobietek. Idąc ulicą czy lasem w środku nocy czy to kobieta, czy to student każdy jest tak samo zagrożony i tak samo zagrożony się czuje mijając grupę dresiarzy stojących w bramie. To chrzanienie o tym, że ktoś mówi kobietom jak się mają ubierać, co robić itp. to paranoja istniejąca tylko w głowach kobiet. W prawdziwym świecie (takim poza internetem) nie widzę żadnej dyskryminacji. Widzę tylko kobiety krzyczące o rzekomej dyskryminacji i zgarniające z tego tytułu korzyści, czy to w postaci materialnej, czy w postaci bycia jednostką uprzywilejowaną. Już od bardzo dawna nikt nie mówi kobietom jak mają żyć. Moim zdaniem, to bardzo źle że nikt tego kobietom nie mówi, bo jak patrzę na to co się z kobietami dzieje, to po prostu przykro się robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

A duzo sie zmienilo? Pamietasz jak w mediach bylo glosno o kobiecie ktora zamordowano? Ile osob komentowalo, ze to byla jej wina bo biegala o 5 wieczorem po zmroku?  Ile to bylo lat temu? 5? Ile razy jak ktos wykorzysta pijana dziewczyne to jest to jej wina bo mogla nie pic? 

A jak karane są niesłuszne oskarżenia o molestowanie niszczące życie facetom? 

Ten świat jest pełen niesprawiedliwości. Sęk w tym, że złe rzeczy robią LUDZIE - LUDZIOM. NIe faceci - kobietom, cz kobiety- facetom. Po prostu Twój mały Nazifemi mózg nie jest w stanie tego zrozumieć, bo jeśli przyznamy, że posiadanie cycków nie ma tu nic do rzeczy, to Twój światek runie i nie będziesz już uprzywilejowana. 

Ps: Jeśli powiedzenie do kogoś- uśmiechnij się- jest dla Ciebie czymś złym, to pora się leczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A jak karane są niesłuszne oskarżenia o molestowanie niszczące życie facetom? 

Ten świat jest pełen niesprawiedliwości. Sęk w tym, że złe rzeczy robią LUDZIE - LUDZIOM. NIe faceci - kobietom, cz kobiety- facetom. Po prostu Twój mały Nazifemi mózg nie jest w stanie tego zrozumieć, bo jeśli przyznamy, że posiadanie cycków nie ma tu nic do rzeczy, to Twój światek runie i nie będziesz już uprzywilejowana. 

Ps: Jeśli powiedzenie do kogoś- uśmiechnij się- jest dla Ciebie czymś złym, to pora się leczyć. 

Poki co statystyki jasno pokazuja, ze wiekszosc oskarzen o gw.alt jest umozonych lub ofiary w ogole tego nie zglaszaja.

I tak, zawracanie du.py obcym osob na ulicy bo ci sie ich wyraz twarzy nie podoba to buractwo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Brakuje jeszcze tylko gadki o tym, że kobiety mniej zarabiają, albo że nie dostają pracy przez możliwość zajścia w ciąże - klasyk internetu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poki co statystyki jasno pokazuja, ze wiekszosc oskarzen o gw.alt jest umozonych lub ofiary w ogole tego nie zglaszaja.

I tak, zawracanie du.py obcym osob na ulicy bo ci sie ich wyraz twarzy nie podoba to buractwo 🙂

Nie ... ko... to nie buractwo tylko życzliwość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Brakuje jeszcze tylko gadki o tym, że kobiety mniej zarabiają, albo że nie dostają pracy przez możliwość zajścia w ciąże - klasyk internetu. 

Ostatnio na ciazowym byla o tym fajna dyskusja. Chcesz to idz poczytaj :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A kogo winisz za to, że kobiety nie zgłaszają gwałtów? Kobiety stosują od wieków przemoc emocjonalną i psychiczną ale tego nie da się zmierzyć więc nie ma na ten temat statystyk. Wiesz w jakich domach widzę największą przemoc ekonomiczna? W tych gdzie kobieta zarabia więcej od faceta. Nie ma tam szacunku, jest terroryzm. Tylko, że takich statystyk nikt nie prowadzi.

Wyciągnij głowę z neta rozejrzyj się dookoła i naucz się myśleć samodzielnie, a nie tym co wyczytasz w sieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ostatnio na ciazowym byla o tym fajna dyskusja. Chcesz to idz poczytaj :). 

Nie będę tam szedł i czytał, bo wiem co się dzieje dookoła mnie w życiu nie na kafe. Dziwi Ci to, że przedsiębiorca nie chce zatrudnić młodej kobiety z obawy przed zajściem w ciąże? Mni ani trochę. Zatrudniłem takie 3 i wszystkie 3 poszły na macierzyński zaraz po otrzymaniu umowy na czas nieokreślony. Proponuje czepiać się o to nieuczciwych kobiet, a nie przedsiębiorców, którzy nauczeni doświadczeniem dbają o przyszłość swoich firm. Przyszłość firmy małego przedsiębiorcy, to przyszłość jego żony i dzieci. Nic dziwnego, że nie odda przyszłości rodziny w ręce obcej baby, skoro setka innych pokazała mu, że nie warto im ufać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Coś ci się popier...... to właśnie feministki chcą decydować o swoim ciele i o swoim życiu

Czyli wszystko się zgadza. Chcą, czyli niby nie mogą, a mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On1
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Poki co statystyki jasno pokazuja, ze wiekszosc oskarzen o gw.alt jest umozonych lub ofiary w ogole tego nie zglaszaja.

I tak, zawracanie du.py obcym osob na ulicy bo ci sie ich wyraz twarzy nie podoba to buractwo 🙂

A wiesz co się dzieje z życiem faceta po takim oskarżeniu nawet jeśli zostanie uniewinniony? Powiem Ci. 

Tracisz pracę, żona odchodzi zabiera dzieci, sąsiedzi wychodzą z windy jak wsiadasz, matki zabierają dzieci z placów zabaw jak siadasz na ławce, znajomi się odwracają, zmieniasz miejsce zamieszkania, jest tam spokojnie dopóki informacja nie wypłynie, jak wypłynie znów się przeprowadzasz i tak do końca życia. Dlaczego? dlatego, że jakaś psychopatka nie rozumie tego, że jesteś wierny żonie i postanawia wymyślić sobie molestowanie. 

Pozdrawiam przeprowadziłem się już 3 razy z tego powodu więc w doope sobie wsadz swoje mądrości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie będę tam szedł i czytał, bo wiem co się dzieje dookoła mnie w życiu nie na kafe. Dziwi Ci to, że przedsiębiorca nie chce zatrudnić młodej kobiety z obawy przed zajściem w ciąże? Mni ani trochę. Zatrudniłem takie 3 i wszystkie 3 poszły na macierzyński zaraz po otrzymaniu umowy na czas nieokreślony. Proponuje czepiać się o to nieuczciwych kobiet, a nie przedsiębiorców, którzy nauczeni doświadczeniem dbają o przyszłość swoich firm. Przyszłość firmy małego przedsiębiorcy, to przyszłość jego żony i dzieci. Nic dziwnego, że nie odda przyszłości rodziny w ręce obcej baby, skoro setka innych pokazała mu, że nie warto im ufać. 

no niestety przez te 3 ta jedna, która dzieci nie planuje jest gdzieś zawsze niezatrudniania.. ale fajnie być w 0,0001% kobiet myślących inaczej niż inne w tym dziwnym kraju, gdzie płacą ci za rodzenie i uznają jakieś kretyńskie konwenanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Ostatnio na ciazowym byla o tym fajna dyskusja. Chcesz to idz poczytaj :). 

ty mi ciazowego nie polecaj gdzie same po.....ki siedza, sprane mozgi do cna i wreczanie medali, bo rodzily silami natury tam jest jeszcze gorsze zezwierzecenie niz na zyciu uczuciowym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

One nie mogą, bo mentalnie są na poziomie trzylatka, dlatego nie dają sobie z niczym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

dlatego nie dają sobie z niczym rady.

mnie zasypują codziennie tymi tekstami i nazywają męską niewolnicą, a facetów mam gdzieś jak nikt na ziemi - dlatego nie ogarniam powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

same po.....ki siedza, sprane mozgi do cna i wreczanie medali, bo rodzily silami natury

myślałem, że to żart, patrzę, a tam pierwszy z góry temat hejtowanie cesarek 😄  najgorsze, że kafe to dobry obraz społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość oob napisał:

Ja mam prawo i decyduję.

Ciekawi mnie, gdzie one żyją, że nie mają?

Oczywiście że mają prawo decydować. Tyle że nie wszystkie. Ubogie nie mogą. Wolność i prawo do decyzji jest tylko i wyłącznie kwestią odpowiedniej ilości pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Oczywiście że mają prawo decydować. Tyle że nie wszystkie. Ubogie nie mogą. Wolność i prawo do decyzji jest tylko i wyłącznie kwestią odpowiedniej ilości pieniędzy.

Ubodzy mężczyźni również, ale oni nikogo nie obchodzą.

A sami też nie protestują, bo wiedzą, że nie każdy może być bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Onkosfera napisał:

Ubogie nie mogą

a co to ma do rzeczy? Dla ciebie wolność to tylko seks i aborcje, serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość oob napisał:

Ja mam prawo i decyduję.

Ciekawi mnie, gdzie one żyją, że nie mają?

Coś mi się wydaje, że zakładasz topik i nie wiesz co znaczy to slowo 😞 polecam wujka GOOGLE 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka
1 minutę temu, Gość gość napisał:

polecam wujka GOOGLE

a co cię tak ubodło? feminazi chcą praw, które mają jak każdy człowiek, tylko biją pianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhu

jeśli mam prawa jako kobieta, to nie jestem feminazi, bo one z jakichś powodów o prawa dopiero walczą  twierdząc, że ich nie mają (albo dla innych je wywalczają), a jak mam prawa i mam gdzieś inne kobiety to i tak feminazi nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Ubodzy mężczyźni również, ale oni nikogo nie obchodzą.

A sami też nie protestują, bo wiedzą, że nie każdy może być bogaty.

No cóż, ubodzy ludzie z zasady nikogo nie obchodzą. Chyba, że można ich kupić do jakiś celów (np głosy wyborcze). Smutne, ale prawdziwe.

 

8 minut temu, Gość gość napisał:

a co to ma do rzeczy? Dla ciebie wolność to tylko seks i aborcje, serio?

Nie tylko. Ale nie ukrywam, że nie mogąc decydować z kim i kiedy uprawiam seks, czy rodze dziecko czy nie, trudno mówić o mojej wolności w tym zakresie.

Ale nie przeczytałeś/as uważnie mojego posta. Wyraźnie zaznaczyłam że wolność to przede wszystkim pieniadze. Mozna kupić wolny czas, piękne miejsce, zdrowie i urodę(w pewnym zakresie), bezpieczeństwo bliskich. To prawdziwa wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

nie mogąc decydować z kim i kiedy uprawiam seks, czy rodze dziecko czy nie

ale kto ci zabrania tutaj?? tego nie kumam

ja jestem z kim chcę, nie chcę dzieci więc nie mam - w czym jest problem? kasa też do tych wyborów niepotrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×