Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia

Czy niemowle jest przekarmione

Polecane posty

Gość Joasia

Moje 3 tygodniowe niemowlę przytyło 0,5 kg w tydzień. Ponoć to zbyt duża waga. Sugerują mi, że jest przekarmiona i mam dawać jej mniej jeść. Serce placze jak młody drze się w niebo głosy, bo pojadł 20 minut i po przerwie chce znów posssc cyca chociaż chwilę, by się uspokoić. Karnie co 2,3 godziny. A mamy kłopot z kolkami również. Co robić by było jak najlepiej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

No faktycznie dużo. A jest ważony zawsze na tej samej wadze, bez ubranek i pampersa? Wplyw na wage ma też to czy chwilę przed ważeniem jadł albo zrobił/nie zrobił kupy. 

Wg aktualnej wiedzy nie można przekarmic piersią i należy karmić na żądanie. Dzieci przybierają skokowo. Niektóre wiszą na piersi bo lubią być blisko mamy. Ja bym nic nie zmieniala w karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie każdy płacz niemowlęcia oznacza głód. Nie zawsze jak dziecko płacze trzeba mu od razu wpychać sutka w usta. Są przypadki, że niemowle płacze, bo go ciśnie w brzuchu z przejedzenia, a matka mu dalej pcha pierś, bo jak płacze, to pewnie głodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL

Nie da sie przekarmic niemowlaka ! Rob co ci intuicja podpowiada, to ty znasz najlepiej swoje dziecko i to ty umiesz odroznic jego placz i zachowanie. Nie wyrocznie z neta. 

Ludzi nigdy nie zadowolisz, nie sugeruj sie ich opiniami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifa

.    Nnhff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jaka dziecko mialo wage urodzeniowa???

trafil Ci sie glodomorek😊

nie martw sie Jesli maly jest na piersia To Go nie przekarmisz...lepiej Ze Ladnie przybiera Niz musialabys dokarmiac butelka ☺️

Po karmieniu dadaj smoczka, skoro ma duza potrzebe ssania. To jeszcze noworodek i ma silna potrzebe bliskosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja córka potrafiła wisieć na cycu 2-4 godziny bez przerwy. I nie da przekarmić się niemowlaka. Jak t już miało dosyć to by samo się odsunęło. Ssanie piersi to nie tylko jedzenie ale też bliskosc z matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×