Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pranie stanika

Polecane posty

Gość Gość

Po ilu użyciach wrzucacie stanik do prania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moze to glupio zabrzmi ale to jedyna rzecz garderopy ktora zadko piore. Jakos tak po 10-15 razach. Ale to glownie przez to zeby sie nie zniszlyly czestym praniem. Tez zalexy od koloru biale i bezowe czesciej niz czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po dwóch bo niemam więcej majtek 😂

lubie chodzić w kompletach i kupuje stringi i figi do każdego stanika. Żeby uniknąć sytuacji że jedno spierze się szybciej staram się używać ten sam stanik dwa razy pod rząd żeby „stracić” obie pary gaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Latem częściej, teraz gdzieś co 5-7 razy. Najczęściej jest to ciurkiem, bo jak już zacznę nosić jeden to noszę go codziennie aż do prania, bo jest pod ręką a nie mam z rana czasu lecieć i wybierać inny. A niektóre koleżanki elegancko, codziennie w innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Po dwóch bo niemam więcej majtek 😂

lubie chodzić w kompletach i kupuje stringi i figi do każdego stanika. Żeby uniknąć sytuacji że jedno spierze się szybciej staram się używać ten sam stanik dwa razy pod rząd żeby „stracić” obie pary gaci 

Czy dobrze rozumiem, że używasz stanika i majtek przez dwa dni? Stanik rozumiem, ale majtki też dwa dni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja te ciemne to tez tak z 10,15 razy. Jasny to tak 2 razy,ale rzadko nosze. Mam czarne,granatowe,bordowe,tylko polskich fiem i piore ręcznie. Namaczam na noc w płynie i na drugi dzien delikatnie piore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po domu chodzę w takich "sportowych" z Pepco za chyba 7,99 baaaardzo fajne i wygodne, mam kupionych chyba z 6 sztuk i piorę po mniej więcej 3-4 dniach. Do pracy i na wyjścia mam normalne staniki i piorę też mniej więcej po 3 wyjściach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja noszę 3-4 dni. Średnio 2 w tygodniu. Piore wszystko w pralce, na delikatnym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalala

Dziewczyny, naprawde chodzicie w stanikach po 3-4 dni?? To nic, ze to nie majtki, ale przeciez sie pocimy, nawet pomimo uzywania antyperspirantu. Ja codziennie biore swiezy biustonosz, nie wyobrazam sobie jak mozna chodzic w tym samym tak dlugo. Ha wieczorem zdejmuje to sa na nim slady antyperspirantu i wcale juz nie jest swiezy. Tak samo jak nie wyobrazam sobie spac w pizamie wiecej niz jedna noc. Ale ok, jeszcze 2 dni zrozumiem, ale ten sam stanik 3,4 dni? Dla mnie porazka 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalala

A teraz doczytalam ze jedna pierze po 10/15 razach... 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie chodzę cały dzień w tym samym staniku, w domu przeważnie zmieniam na miękki. Do pracy potrafię pójść 2 razy w tym samym jak idę na kilka godzin. Generalnie codziennie zakladam czysty. Też piore w pralce.

Jednak stanika do majtek nie porównuję, szybciej do podkoszulka. Majtki potrafię zmienić 2 razy dziennie-inne do pracy, inne w domu, inne na noc. Na dzień i na noc zmieniam zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

10-15 to i tak mało. Mi wychodzi dłużej. Kładę do prania jak jest widoczny brud i stanik sam się prosi o pranie. Jak ktoś się myje to chyba nie brudzi masakrycznie stanika żeby zmieniać go codziennie?  A skąd tam antyperspirant? Masz obwód pod pachami? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa
 

Ja nie chodzę cały dzień w tym samym staniku, w domu przeważnie zmieniam na miękki. Do pracy potrafię pójść 2 razy w tym samym jak idę na kilka godzin. Generalnie codziennie zakladam czysty. Też piore w pralce.

Jednak stanika do majtek nie porównuję, szybciej do podkoszulka. Majtki potrafię zmienić 2 razy dziennie-inne do pracy, inne w domu, inne na noc. Na dzień i na noc zmieniam zawsze.

Kochana, najzdrowiej spac bez majtek. Kazdy ginekolog ci to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalala
 

10-15 to i tak mało. Mi wychodzi dłużej. Kładę do prania jak jest widoczny brud i stanik sam się prosi o pranie. Jak ktoś się myje to chyba nie brudzi masakrycznie stanika żeby zmieniać go codziennie?  A skąd tam antyperspirant? Masz obwód pod pachami? 🤔

Jak pryskam to czasem prysne na biustonosz albo jak jest nowy to naleci ten osad. Ale nawet nie chodzi o to. Bluzki tez nosisz 10-15 razy pod rzad? Nie wyobrazam sobie wziac rano prysznica i po raz 15 zalozyc ten sam biustonosz... 😷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Codziennie.Nie wyobrażam sobie zmieniać raz w tygodniu bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak pryskam to czasem prysne na biustonosz albo jak jest nowy to naleci ten osad. Ale nawet nie chodzi o to. Bluzki tez nosisz 10-15 razy pod rzad? Nie wyobrazam sobie wziac rano prysznica i po raz 15 zalozyc ten sam biustonosz... 😷

Bluzki nie bo są przepocone pod pachami albo poplamione jedzeniem. A stanik to taki element który osłania piersi więc nie ma styku z wydzielinami czy brudem z zewnątrz. Czasem się przepoci przy intensywnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Czy dobrze rozumiem, że używasz stanika i majtek przez dwa dni? Stanik rozumiem, ale majtki też dwa dni? 

Naucz się czytać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Bluzki nie bo są przepocone pod pachami albo poplamione jedzeniem. A stanik to taki element który osłania piersi więc nie ma styku z wydzielinami czy brudem z zewnątrz. Czasem się przepoci przy intensywnej pracy.

Oczywiscie że ma styczność z brudem zewnatrz, poci się całe ciało również i piersi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak wy pierzecie co 10-15 dni, to chyba już musicie go odrywać od skóry. Nie przykleja wam się od brudu? Szok, że kobiety są takimi brudaskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bla bla bla
 

Oczywiscie że ma styczność z brudem zewnatrz, poci się całe ciało również i piersi. 

Dokladnie! A jeszcze w lecie, jesli ktos nosi ten sam biustonosz przez dwa tygodnie to no comment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak wy pierzecie co 10-15 dni, to chyba już musicie go odrywać od skóry. Nie przykleja wam się od brudu? Szok, że kobiety są takimi brudaskami.

A czy wy sobie coś wsypujecie do tego stanika że taki brud tam macie? Nie myjecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A czy wy sobie coś wsypujecie do tego stanika że taki brud tam macie? Nie myjecie się?

No i co z tego że ktoś kto mienia stanik co dwa tygodnie się umyje jak później nałoży śmierdzący i przepocony stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
 

Bluzki nie bo są przepocone pod pachami albo poplamione jedzeniem. A stanik to taki element który osłania piersi więc nie ma styku z wydzielinami czy brudem z zewnątrz. Czasem się przepoci przy intensywnej pracy.

Bluzki nie sa przepocone pod pachami? Ja nawet jak nie ma sladow potu to nie zaloze 2 raz tej samej bluzki. Ale ty chyba w poprzednim komentarzu pisalas, ze pierzesz stanik jak juz widac brud i sam sie prosi o pranie to coz dodac. W dzisiejszych czasach, gdzie niemal w kazdym domu jest pralka automatyczna lub dostep do biezacej wody nosic biustonosz dwa tygodnie to az niewiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
 

Bluzki nie sa przepocone pod pachami? Ja nawet jak nie ma sladow potu to nie zaloze 2 raz tej samej bluzki. Ale ty chyba w poprzednim komentarzu pisalas, ze pierzesz stanik jak juz widac brud i sam sie prosi o pranie to coz dodac. W dzisiejszych czasach, gdzie niemal w kazdym domu jest pralka automatyczna lub dostep do biezacej wody nosic biustonosz dwa tygodnie to az niewiarygodne

Sorry, zle przeczytalam, pozna pora. Pisalas ze bluzki nie. Ale i tak z tym biustonoszem to przegiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stanik 2-3 max dni (jak jest upał to nawet codziennie). chodzi o to, żeby dłużej działał,  dlatego nie męczę go co chwilę. choć i tak piorę ręcznie. 

majty i skarpety codziennie (jak mam okres i śpię w nich to nie uznaję za zużyte, tylko  w nich leżałam (+podpaska)

ręczniki co tydzień

pościel co 2 tygodnie

piżamkę co tydzień bądź częściej

koszulki codziennie, latem czasem i 3 razy zmieniam

spodnie co 5 dni. 

swetry trudno mi powiedzieć (jak ze spodniami) bo nie noszę jednego cały tydzień, ale w sumie wychodzi, że też po 5 -7 włożeniach

w rajstopach jeśli tylko wkładam na miasto pod spodnie to mi się zdarza używać tych samych 2-3 dni. w końcu takie rajstopy to wciągam na zmieniane codzienne skarpetki 

coś jeszcze?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

Myślę, że odp. brokentiger87 wyczerpała wątek😄😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

stanik 2-3 max dni (jak jest upał to nawet codziennie). chodzi o to, żeby dłużej działał,  dlatego nie męczę go co chwilę. choć i tak piorę ręcznie. 

majty i skarpety codziennie (jak mam okres i śpię w nich to nie uznaję za zużyte, tylko  w nich leżałam (+podpaska)

ręczniki co tydzień

pościel co 2 tygodnie

piżamkę co tydzień bądź częściej

koszulki codziennie, latem czasem i 3 razy zmieniam

spodnie co 5 dni. 

swetry trudno mi powiedzieć (jak ze spodniami) bo nie noszę jednego cały tydzień, ale w sumie wychodzi, że też po 5 -7 włożeniach

w rajstopach jeśli tylko wkładam na miasto pod spodnie to mi się zdarza używać tych samych 2-3 dni. w końcu takie rajstopy to wciągam na zmieniane codzienne skarpetki 

coś jeszcze?

 

spodnie 5dni:o . Rajstopy 2-3dni?przeciez to prawie jak skarpetki. nie wyobrazam sobie isc do roboty na 3x po 8h w tych samych gaciach x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wierzę, że ktoś używa ręcznika przez tydzień i tak rzadko pierze ubrania. U nas rajstopy, majtki, skarpety są na dzień, nawet jak jest wyjście wieczorne to się zakłada świeże. Stanik też codziennie, chociaż jak zakładam tylko na krótkie wyjście to czasami jeszcze raz używam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie macie co robić tylko przy pralce stać, a międzyczasie jeździć do zaprzyjaźnionego rolnika po warzywa, jajka i mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Mi
 

Nie macie co robić tylko przy pralce stać, a międzyczasie jeździć do zaprzyjaźnionego rolnika po warzywa, jajka i mięso.

Hmmm... ja wlaczam pralke i sama pierze. Nie musze przy niej stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×