Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia

Pierwszy krok dziewczyny

Polecane posty

Gość Julia

Mam do was proste. pomóżcie mi. podoba mi nie pewien chłopak, który wie o moim istnieniu. super kandydat na msza. proszę czy mogę napisać do niego pierwsza? bardzo mi na nim zależy , wiem ze jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Ciagle nie waham, jestem około 30 i nie mam juz na co czekać , szkoda czasu, jestem konkretna. albo w lewo albo w prawo. czy to ze napisze pierwsza może zniechęcić do mnie chłopaka? nie chciałabym psuć początku naszej znajomosci a drugiej strony , mam juz dosc czekania i chce wziąć sprawy w swoje ręce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Możesz napisać pierwsza. Jeśli facetowi się podobasz, to na pewno nie zniechęci go to do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy co chcesz napisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RWB

Pisz śmiało, warto pomóc szczęściu, nawet fajnie jak dziewczyna sama ma odwagę napisać. Tylko przeczytaj to co napisałaś zanim wyślesz i dbaj o znaki i interpunkcję bo ledwo da się to zrozumieć co piszesz...

 

Mam do was proste. pomóżcie mi. podoba mi nie pewien chłopak, który wie o moim istnieniu. super kandydat na msza. proszę czy mogę napisać do niego pierwsza? bardzo mi na nim zależy , wiem ze jest wolny.

Super kandydat na msza lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

super kandydat na msza miało być. jest w moim wieku i pracuje z moim szwagrem. przystojny, dobry i zabawny. no właśnie nie zastanawiam jak zacząć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Urodziny ma 14 lutego juz nie długo. Chciałam mu zlozyc życzenia urodzinowe i to by był pretekst do zaczecia rozmowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlishka

Nie pisz pierwsza 

Weźmie Cię za desperatke🤪

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Juz wkurza mnie to czekanie, super chlopak, wiec będzie przykro jak znajdzie sobie kogoś innego i potem bede zadowala ze do niego nie napisałam . może zaczekam do tych jego urodzin, i zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlishka

Może to staroświeckie podejście ale uważam że to facet powinien starać się o kobietę nie odwrotnie

Co będzie jeżeli Cię odrzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

To będzie najgorsze, jak mnie odrzuci. wiem co to znaczy, niejednokrotnie przekonałam nie o tym. czyli lepiej nie pisać pierwsza i nie zaczynać znajomosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

super kandydat na msza miało być. jest w moim wieku i pracuje z moim szwagrem. przystojny, dobry i zabawny. no właśnie nie zastanawiam jak zacząć. 

A wie jak się nazywasz? Jeśli wie i nadal Cie nie zaprosił do znajomych na FB i nie napisał to raczej nie jest zainteresowany...jakby był to by zadziałał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlishka

Rozmawiałaś z Nim kiedyś czy znacie się tylko z widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Jesteśmy znajomymi na fb, i znamy nie, nawet ostatnio szwagier rozmawiał o mnie z nim, juz minęło 10 dni a on nadal nie napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RWB
 

super kandydat na msza miało być. jest w moim wieku i pracuje z moim szwagrem. przystojny, dobry i zabawny. no właśnie nie zastanawiam jak zacząć. 

Znowu skucha hehe 😁 w takim razie winna autokorekta 😉 dobry pomysł z urodzinami, możesz też od razu napisać że szwagier o nim opowiadał, wydaje się interesującą osobą i czy nie ma ochoty się po prostu poznać. Kto wie może na tego 14go już sobie razem wtedy wyjdziecie 😉 nie umiem ci doradzić szczerze mówiąc, ja nie lubię na przykład takich podchodów i owijania tematu w bawełnę, wcale bym się nie obraził czy zdziwił gdyby dziewczyna napisała konkretnie, że chce się poznać. Ja jestem zdania, że warto poznawać nowe osoby, i wyjście na kawę w nowym towarzystwie zawsze sobie cenię niezależnie czy mi się podoba czy nie. Jeżeli gość jest rozsądny tak jak piszesz to też podejdzie do tego na luzie i na pewno nie odmówi. A wtedy ty działasz. Nie masz dużo do stracenia więc wal konkretnie i śmiało nie jak baba 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Znamy nie tylko z widzenia. dzięki za rady. poczekam do tego 14 lutego, złoże mu życzenia urodzinowe i zobaczymy co napisze. chyba życzenia mogę napisać czy tez wyjdę na desperatki hahahah???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Dziękuję RWB za rade i podniesienie na duchu 🙂 . chyba tak zrobie, złoże mu życzenia urodzinowe a potem zobaczymy jak rozmowa nie potoczy 🙂 dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powodzenia !! daj znać jak ci poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlishka

Życzenia możesz napisać 

Zawsze to jakiś pretekst żeby zacząć rozmowę 

Jeżeli koleś nie podejmie tematu to daj sobie spokój 

Mimo wszystko życzę powodzenia👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RWB

Spoczko. I nie rozumiem co to za gadanie o wychodzeniu na desperatke. Desperatką można by cię nazwać gdybyś dzień w dzień zasypywała go wiadomościami pomimo, że jasno dał ci do zrozumienia, że go nie interesujesz. A ty przecież pierwszy raz mu zaproponujesz spotkanie, to nic złego ani wielce zobowiązującego. Tylko nie spękaj hehe. Kto wie może sam też rozkminia czy nie napisać do Julii hahaha, my też się czasem krępujemy jak dobrze wypaść i nie spalić tematu dlatego warto wyjść szczęściu na przeciw 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Tez tak mysle. Zyczenia to neutralny grunt a potem zobaczymy co bedzie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Tez tak mysle. Zyczenia to neutralny grunt a potem zobaczymy co bedzie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergei
 

Jesteśmy znajomymi na fb, i znamy nie, nawet ostatnio szwagier rozmawiał o mnie z nim, juz minęło 10 dni a on nadal nie napisał

Pewnie jesteś za ładna i się obawia że go olejesz, więc nawet nie próbuje, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RWB

Pewnie. Jak nie wypali to trudno, przynajmniej będziesz wiedzieć, że zrobiłaś co się dało. Chyba lepsze to niż obserwować z wiecznego ukrycia jak gość układa sobie życie. Ja jestem zdania, że przynajmniej propozycję spotkania i lepszego zapoznania powinien przyjąć jeżeli nie jest burakiem. Tak jak mówiłem warto poznawać nowe osoby i serio chyba nawet nie wypada odrzucać nikogo zanim się go nie pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

RWB, a umowisz się ze mną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Czy cos jest nie tak ze mna czy z facetami? Po prostu czasami chcialabym z kims pogadac, wysloczyc na kawe , do kina. Czy faceci sie boja odwaznych kobiet ktore wiedza czego chca? Najbardziej nie lubie niepewnosci, konkrety, panowie konkrety 😉 no jestem ciekawa czy moze on sie wstydzi albo nie jest gotowy na nowy zwiazek. Ale uwazam ze masz racje, warto sprobowac niz potem zalowac ze siedzialam i tylko czekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur

po co czekać do 14 lutego? strata 2 tygodni na być może fajny związek..... rób krok do przodu, czas jest cenny, napisz do niego czy ma ochote się spotkać na pizze czy jakąś jazde na łyżwach itp. bądź odważna nie księżniczkowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Czy cos jest nie tak ze mna czy z facetami? Po prostu czasami chcialabym z kims pogadac, wysloczyc na kawe , do kina. Czy faceci sie boja odwaznych kobiet ktore wiedza czego chca? Najbardziej nie lubie niepewnosci, konkrety, panowie konkrety 😉 no jestem ciekawa czy moze on sie wstydzi albo nie jest gotowy na nowy zwiazek. Ale uwazam ze masz racje, warto sprobowac niz potem zalowac ze siedzialam i tylko czekalam

Jak facetowi się laska podoba to nie odpuszcza

Jak nie zrobił tego pierwszy to nie jesteś widać w jego typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

po co czekać do 14 lutego? strata 2 tygodni na być może fajny związek..... rób krok do przodu, czas jest cenny, napisz do niego czy ma ochote się spotkać na pizze czy jakąś jazde na łyżwach itp. bądź odważna nie księżniczkowata

A co ja mam zrobic? Nie mam nawet punktu zahaczenia, nawet nie wiem czy mój wybranek jest wolny 😥 jak wyskocze z propozycją i dostanę kosza to umrę że wstydu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Jedni mowia tak drudzy tak. Juz sama nie wiem co mam robic. Chyba najbardziej boje sie odrzucenia. Chcialabym po prostu go poznac i po jakims czasie ocenic czy cos z tego bedzie a jak on od razu zalozy z gory ze nie chce zwiazku, nie chce mnie poznac blizej, lub nie ma do tego glowy, bedzie mi po prostu przykro :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×