Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia

Pierwszy krok dziewczyny

Polecane posty

Gość Gość
 

Nie pisz pierwsza 

Weźmie Cię za desperatke🤪

 

Nie bredź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja czekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak facetowi się laska podoba to nie odpuszcza

Jak nie zrobił tego pierwszy to nie jesteś widać w jego typie

Jak kobiecie się facet podoba to nie odpuszcza

Jak nie zrobiła tego pierwsza to widać facet nie jest w jej typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak baba facetowi wpadnie w oko to facet nie czeka. Nie wiem po co babom macic w glowach, że faceci boją się pięknych kobiet 😂skąd to się wzięło w ogóle? Facet idzie na całość jeśli laska mu się podoba, proste! 0

Jak facet kobiecie wpadnie w oko to kobieta nie czeka. Nie wiem po co facetom mącić w głowach, że kobiety boją się przystojnych mężczyzn, skąd to się wzięło w ogóle? Kobieta idzie na całość jeśli facet jej się podoba, proste! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko nie słuchaj de bili, tylko działaj. To twoje życie i twoje prawo do szczęścia. Wóz albo przewóz. Przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Dziekjuje za madre rady 🙂 Widac ze niektorzy naprawde chca mi pomoc 😉 doceniam to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chcę Ci pomóc kreetyn który nigdy nie miał baby i marzy żeby go jakąś poderwala. Dobry wzór haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celeste
 

Przemysle to wszystko i powiem wam co z tego wyszlo. Czekajcie na ciag dalszy mojej historii ;))

Gosc jest zodiakalnym wodnikiem z 3-ciej dekady. Poczytaj o charakterystycznych cechach tego znaku w odniesieniu do mezczyzny. Nie traktuj tego bardzo powaznie, ale byc moze odnajdziesz tam jakies wskazowki typu: jak go uwiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Faktycznie bardzo duzo cech charakteru ma on 🙂 trafilas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też bym chciała wiedzieć którego mój się rodzil,ech.

Tak ci chcą pomóc ale to nie oni zapadną się pod ziemię jak dostaniesz kosza i nie oni będą musieli żyć z takimi wspomnieniami i brakiem nadziei

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

dokladnie zgadzam sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil
 

Facet jest bierny bo mu nie zalezy. Autorko daj znać jak poszło i czy się z tobą umówił. Nie chcialabym żebys się osmieszyla przed nim. Jestem w podobnje sytuacji. Też nie wiem kompletnie co robić i boję się wstydu najeść jak wyskocze z propozycją spotkania. ☹️ Bede śledzić temat. 

Co z wami kobietami jest nie tak? Brać los w własne ręce i tyle.....zamiast się stresować to działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Co z wami kobietami jest nie tak? Brać los w własne ręce i tyle.....zamiast się stresować to działać

No ja jednak wolę wyjść z twarzą i normalnie potem się przed nim pokazywać, swobodnie funkcjonować i z nim normalnie gadać niż zaproponować spotkanie, dostać negatywna odpowiedź i?? I czuć się ponizona, czuc się lyso, głupio, nie móc potem normalnie mu spojrzeć w oczy, po takim czymś już nigdy relacja nie bedzie taka sama, itd. Zawsze będzie niezręcznie, we mnie zostanie jakas uraza. Wolę jednak żeby szło spokojnie, własnym rytmem, co ma być to będzie. Wolę czekać i zostawić to co ma być losowi niż zostać upokorzona i osmieszyc się, wyjść przed nim na jakąś desperatke. Mogę pokazać że mi się podoba, mogę flirtowac itd. Ale wyskoczyć z inicjatywą i zostać odrzucona dla kobiety to istna porażka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonk
 

No ja jednak wolę wyjść z twarzą i normalnie potem się przed nim pokazywać, swobodnie funkcjonować i z nim normalnie gadać niż zaproponować spotkanie, dostać negatywna odpowiedź i?? I czuć się ponizona, czuc się lyso, głupio, nie móc potem normalnie mu spojrzeć w oczy, po takim czymś już nigdy relacja nie bedzie taka sama, itd. Zawsze będzie niezręcznie, we mnie zostanie jakas uraza. Wolę jednak żeby szło spokojnie, własnym rytmem, co ma być to będzie. Wolę czekać i zostawić to co ma być losowi niż zostać upokorzona i osmieszyc się, wyjść przed nim na jakąś desperatke. Mogę pokazać że mi się podoba, mogę flirtowac itd. Ale wyskoczyć z inicjatywą i zostać odrzucona dla kobiety to istna porażka. 

Faceci mają takie porażki codziennie i żyją, więc to nic strasznego..... dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jak facetowi się laska podoba to nie odpuszcza

Jak nie zrobił tego pierwszy to nie jesteś widać w jego typie

Nieprawda. Nieśmiałość może go skutecznie blokować i powstrzymywać przed podjęciem działania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Napisze do niego dopiero 14. Wiec czekajcie jezeli jestescie ciekawi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Odpisze dziękuję i tyle z tego będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Chcę Ci pomóc kreetyn który nigdy nie miał baby i marzy żeby go jakąś poderwala. Dobry wzór haha

Nie słuchaj autorko poyebanych królewien z drewna, które boli, że są normalne fajne dziewczyny, które potrafią wziąć sprawy w swoje ręce. Dla nich własna próżność i przerośnięte ego są ważniejsze, dlatego nigdy nie będą mieć fajnego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Też bym chciała wiedzieć którego mój się rodzil,ech.

Tak ci chcą pomóc ale to nie oni zapadną się pod ziemię jak dostaniesz kosza i nie oni będą musieli żyć z takimi wspomnieniami i brakiem nadziei

 

Od kosza się nie umiera. Nie wszyscy mają tyle próżności w sobie co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No ja jednak wolę wyjść z twarzą i normalnie potem się przed nim pokazywać, swobodnie funkcjonować i z nim normalnie gadać niż zaproponować spotkanie, dostać negatywna odpowiedź i?? I czuć się ponizona, czuc się lyso, głupio, nie móc potem normalnie mu spojrzeć w oczy, po takim czymś już nigdy relacja nie bedzie taka sama, itd. Zawsze będzie niezręcznie, we mnie zostanie jakas uraza. Wolę jednak żeby szło spokojnie, własnym rytmem, co ma być to będzie. Wolę czekać i zostawić to co ma być losowi niż zostać upokorzona i osmieszyc się, wyjść przed nim na jakąś desperatke. Mogę pokazać że mi się podoba, mogę flirtowac itd. Ale wyskoczyć z inicjatywą i zostać odrzucona dla kobiety to istna porażka. 

Przerośnięte ego masz lala strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

wiecie co? Nawet jak tak sie stanie to bede zadowolona z siebie ze to ja jestem odwazna ze napisalam , wzielam sprawy w swoje rece. A jezeli on nie pociagnie tematu dalej to bedzie niedojrzaly do kolejnego zwiazku albo nawiazania jakiejkolwiek relacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

wiecie co? Nawet jak tak sie stanie to bede zadowolona z siebie ze to ja jestem odwazna ze napisalam , wzielam sprawy w swoje rece. A jezeli on nie pociagnie tematu dalej to bedzie niedojrzaly do kolejnego zwiazku albo nawiazania jakiejkolwiek relacji 

I brawo, każdy jest kowalem swojego losu. Nie oceniaj go tylko w niesprawiedliwy sposób, jak się nie uda, bo każdy ma prawo do swoich wyborów. Ale wiele wskazuje na to, że ci się uda. Trzymamy kciuki.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

wiecie co? Nawet jak tak sie stanie to bede zadowolona z siebie ze to ja jestem odwazna ze napisalam , wzielam sprawy w swoje rece. A jezeli on nie pociagnie tematu dalej to bedzie niedojrzaly do kolejnego zwiazku albo nawiazania jakiejkolwiek relacji 

A może po prostu mu się nie podobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Tego nie wiem 😁 ale sie dowiem 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Wszystko okaze sie za pre tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

A co wy byscie zrobili? Czekali i nic nie robili? Nic by sie zmienilo byscie sie zamartwiali co to by bylo? Czy wzieli sprawy w swoje rece??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

A co wy byscie zrobili? Czekali i nic nie robili? Nic by sie zmienilo byscie sie zamartwiali co to by bylo? Czy wzieli sprawy w swoje rece??

Czekać i czekać to czekają tylko jakieś głupie. Trzeba działać, bo życia szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaze
 

Napisze do niego dopiero 14. Wiec czekajcie jezeli jestescie ciekawi 

bezsens czekać do 14, ty lepiej wcale tego nie rób, niech inna go poderwie na twoich oczach najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prokrastynacja
 

Wszystko okaze sie za pre tygodni

po co tyle czekać? zagaduj dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Planuje napisac do niego dzisiaj

 

i teraz pytanie do was? Co napisac? 
bo nie chce pisac hej co tam porabiasz ? Czy cos w tym stylu....

 

help me 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×