Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia

Pierwszy krok dziewczyny

Polecane posty

Gość mac
 

Czy cos jest nie tak ze mna czy z facetami? Po prostu czasami chcialabym z kims pogadac, wysloczyc na kawe , do kina. Czy faceci sie boja odwaznych kobiet ktore wiedza czego chca? Najbardziej nie lubie niepewnosci, konkrety, panowie konkrety 😉 no jestem ciekawa czy moze on sie wstydzi albo nie jest gotowy na nowy zwiazek. Ale uwazam ze masz racje, warto sprobowac niz potem zalowac ze siedzialam i tylko czekalam

Faceci widzą was kobiety wypindżone i wyglądające jak modelki i bierze ich paraliż bo uważają że zostaną olani, więc nie robią pierwszego kroku nawet. Kumasz? Do ciebie należy aby jak najszybciej zrobić krok nim inna go ci sprzątnie spod nosa a takie ryzyko jest codziennie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1

Poczekaj do 14. Z zyczeniami i wtedy zobaczysz co bedzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak baba facetowi wpadnie w oko to facet nie czeka. Nie wiem po co babom macic w glowach, że faceci boją się pięknych kobiet 😂skąd to się wzięło w ogóle? Facet idzie na całość jeśli laska mu się podoba, proste! 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6pak
 

A co ja mam zrobic? Nie mam nawet punktu zahaczenia, nawet nie wiem czy mój wybranek jest wolny 😥 jak wyskocze z propozycją i dostanę kosza to umrę że wstydu! 

lepiej umrzeć ze wstydu niż umrzeć bez próbowania, do odważnych świat należy, spytaj szwagra czy on kogoś ma, jak się znają to szwagier będzie wiedział, a potem działaj jak on wolny, musisz się przełamać i tyle, ZRÓB TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

On nikogo nie ma jest sam. Szwagier mu wspominal o mnie i nawet go pozdrowil. I podobno on nie ma glowy do pisania i zwiazkow. Moze sie boi kolejnego zranienia? Nie wiem. Ale sprobuje , nie chce zalowac ze nie sprobowalam. Moze akurat on sie zlamie i mnie polubi 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny scenariusz
 

Jak facetowi się laska podoba to nie odpuszcza

Jak nie zrobił tego pierwszy to nie jesteś widać w jego typie

albo on uważa że ona jest powyżej jego ligi i nawet nie próbuje bo wie na 100% że dostanie kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro nadal po rozmowach itd nie zrobił żadnego kroku mimo tak idealnego podłoża, to ma widać na ciebie wywalone. Może kocha inna. Może jest gejem. Może nie chce się z nikim obecnie wiązać, itd itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

No wlasnie nie wiem. Moze nie jest gotowy na zwiazek. Boje sie ze ja odpuszcze a potem zobacze go na miescie z inna. To by mi zlamalo serce :((. Napisze mu te zyczenia urodzinowe i wtedy zobaczymy co dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padres
 

Jedni mowia tak drudzy tak. Juz sama nie wiem co mam robic. Chyba najbardziej boje sie odrzucenia. Chcialabym po prostu go poznac i po jakims czasie ocenic czy cos z tego bedzie a jak on od razu zalozy z gory ze nie chce zwiazku, nie chce mnie poznac blizej, lub nie ma do tego glowy, bedzie mi po prostu przykro :(((

Faceci też się boją odrzucenia, dlatego on do ciebie nie startuje, więc musisz ty o to zawalczyć a wtedy facet już to dalej weźmie i poprowadzi..... ty ruszaj pierwsza na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak powodzial że nie ma głowy do związków to znaczy, że ktoś w jego sercu utknął i nie chce wyjść. Przykro mi. No chyba, że nie przeszkadza ci bycie druga opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanggur
 

Jak baba facetowi wpadnie w oko to facet nie czeka. Nie wiem po co babom macic w glowach, że faceci boją się pięknych kobiet 😂skąd to się wzięło w ogóle? Facet idzie na całość jeśli laska mu się podoba, proste! 0

Nie dzisiejsza generacja, bo facetom wmówiono że nawet patrzenie na kobiete to molestowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brett
 

On nikogo nie ma jest sam. Szwagier mu wspominal o mnie i nawet go pozdrowil. I podobno on nie ma glowy do pisania i zwiazkow. Moze sie boi kolejnego zranienia? Nie wiem. Ale sprobuje , nie chce zalowac ze nie sprobowalam. Moze akurat on sie zlamie i mnie polubi 😉 

Zamiast nad tym tyle rozmyślać to rób coś, a nie namyślaj się co by i jak by, czyny tu są istotnie nie analiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erik
 

Skoro nadal po rozmowach itd nie zrobił żadnego kroku mimo tak idealnego podłoża, to ma widać na ciebie wywalone. Może kocha inna. Może jest gejem. Może nie chce się z nikim obecnie wiązać, itd itp. 

Jak jest gejem to mogą się przynajmniej kumplować, kobiety lubią gejów na kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandman
 

No wlasnie nie wiem. Moze nie jest gotowy na zwiazek. Boje sie ze ja odpuszcze a potem zobacze go na miescie z inna. To by mi zlamalo serce :((. Napisze mu te zyczenia urodzinowe i wtedy zobaczymy co dalej 

Nie czekaj do 14 bo stracisz tylko 2 tygodnie życia w niepewności, działaj jutro już, co za różnica kiedy ruszysz na niego. Jak chcesz to daj do niego kontakt i ja z nim przeprowadze rozmowe odpowiednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Wiem ze on zakonczyl powazny zwiazek, jest sam. Kazde z nas nie ma po 20 lat zeby czekac nie wiadomo na co. A kiedy zwiazek , oswiadczyny, slub i dzieci. Przeciez nie bede czekac w nieskonczonosc. Ale wszystko sie okaze 14 lutego. Hahah i to jeszcze w walentynki takie powazne zadanie przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

I to jest najgorszze bo czuja ta presje. Jest idealny, bardzo mi sie podoba i jest fajnym chlopakiem. Nie wiem jak zniose odrzucenie z jego strony. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandman
 

Jak powodzial że nie ma głowy do związków to znaczy, że ktoś w jego sercu utknął i nie chce wyjść. Przykro mi. No chyba, że nie przeszkadza ci bycie druga opcja. 

Głupota. Nawet najgorsza ex odpada na 5ty plan gdy na horyzoncie jest następna miłość. Julia, piękne imie, mam nadzieje że prawdziwe, ty nie myśl o porażce tylko działaj, dobrze ci radze, jeszcze mi będziesz dziękować. Głowa do góry, odwaga i do boju. Masz jutro go zagadać i ustawić jakieś spotkanie. Rozumiesz? Nie masz alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exit
 

Jak powodzial że nie ma głowy do związków to znaczy, że ktoś w jego sercu utknął i nie chce wyjść. Przykro mi. No chyba, że nie przeszkadza ci bycie druga opcja. 

Jak nie ma głowy do związku to mogą zacząć od przyjaźni, bo w sumie tak się zaczyna dobry solidny związek, od przyjacielskich spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Boje sie troche. Bo moze to glupie ale zalezy mi na nim bo czuje ze to ten. Cechy charakteru i wyglad , wszystko pasuje. Wielka szkoda jakbym stracila szanse na takiego fajnego chlopaka a potem meza i ojca moich dzieci. To bardzo dobry, szczery chlopak, z poczuciem humoru i z wartosciami. Pomozcie mi , prosze. Nie chce zeobic czegos zle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Głupota. Nawet najgorsza ex odpada na 5ty plan gdy na horyzoncie jest następna miłość. Julia, piękne imie, mam nadzieje że prawdziwe, ty nie myśl o porażce tylko działaj, dobrze ci radze, jeszcze mi będziesz dziękować. Głowa do góry, odwaga i do boju. Masz jutro go zagadać i ustawić jakieś spotkanie. Rozumiesz? Nie masz alternatywy.

Nie zgodzę się niestety znam osoby zyjace już w kolejnym związku a kochające kogoś tam sprzed lat

Tragedia ☹️☹️☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandman
 

Wiem ze on zakonczyl powazny zwiazek, jest sam. Kazde z nas nie ma po 20 lat zeby czekac nie wiadomo na co. A kiedy zwiazek , oswiadczyny, slub i dzieci. Przeciez nie bede czekac w nieskonczonosc. Ale wszystko sie okaze 14 lutego. Hahah i to jeszcze w walentynki takie powazne zadanie przede mna

Pisz do niego po południu i nie czekaj do 14go bo to bezsens. Musisz się przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Nawet gdyby stal sie moim przyjacielem byloby cudownie. Kino, kawa, jakies spacery, rozmowy. O tak na luzie bez zadnej spiny. Chcialabym po prostu przezyc cos fajnego i spedzic fajnie z nim czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem z tego nic nie będzie. Dostaniesz kosza. 

Laske szwagier kolesiowi podaję na talerzu a ten nic? No dla mnie sprawa jasna. On po prostu nie chce! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Nawet gdyby stal sie moim przyjacielem byloby cudownie. Kino, kawa, jakies spacery, rozmowy. O tak na luzie bez zadnej spiny. Chcialabym po prostu przezyc cos fajnego i spedzic fajnie z nim czas. 

A po ile macie lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandman
 

Boje sie troche. Bo moze to glupie ale zalezy mi na nim bo czuje ze to ten. Cechy charakteru i wyglad , wszystko pasuje. Wielka szkoda jakbym stracila szanse na takiego fajnego chlopaka a potem meza i ojca moich dzieci. To bardzo dobry, szczery chlopak, z poczuciem humoru i z wartosciami. Pomozcie mi , prosze. Nie chce zeobic czegos zle. 

Strach jest normalym uczuciem, rozumiem cie, ale musisz to zrobić i to dziś, bez wymówek, bez analizy, zadzwoń czy napisz i prosto z mostu bo faceci lubią konkrety. Jak on jest taki cudowny jak piszesz to będzie wniebowzięty że go ty zagadałaś i jest pewny że nie dostanie kosza. Nie marnuj czasu, tylko działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Po 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandman
 

Nawet gdyby stal sie moim przyjacielem byloby cudownie. Kino, kawa, jakies spacery, rozmowy. O tak na luzie bez zadnej spiny. Chcialabym po prostu przezyc cos fajnego i spedzic fajnie z nim czas. 

Więc zaproponuj przyjacielskie spotkanie, powiedz że masz bilety do kina bo ktoś ci odstąpił bo coś wypadło, i czy chce się wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Kazda wiadomosc jest inna. Sama nie wiem co mam robic. Tak bardzo bym chciala zeby mnie polubil i ze sie wstydzil albo bal zeobic pierwszego kroku i napisac do mnie. Bedzie mi bardzo przykro, bo nie wypbrazam sobie by taki fajny i poukladany chlopak moglby mnie tak zle potraktowac :((( najgorsze uczucie na swiecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandman
 

Moim zdaniem z tego nic nie będzie. Dostaniesz kosza. 

Laske szwagier kolesiowi podaję na talerzu a ten nic? No dla mnie sprawa jasna. On po prostu nie chce! 

Przestań wymyślać, bo niby czemu ma jej dać kosza? Jak go zagada sama i na luzie bez spiny to facet się zgodzi na kino i spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznik
 

Kazda wiadomosc jest inna. Sama nie wiem co mam robic. Tak bardzo bym chciala zeby mnie polubil i ze sie wstydzil albo bal zeobic pierwszego kroku i napisac do mnie. Bedzie mi bardzo przykro, bo nie wypbrazam sobie by taki fajny i poukladany chlopak moglby mnie tak zle potraktowac :((( najgorsze uczucie na swiecie 

Idź spać, wyśpij się, a jutro masz ugadać spotkanie, taki rozkaz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×