Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia

Pierwszy krok dziewczyny

Polecane posty

Gość porucznik
 

Kazda wiadomosc jest inna. Sama nie wiem co mam robic. Tak bardzo bym chciala zeby mnie polubil i ze sie wstydzil albo bal zeobic pierwszego kroku i napisac do mnie. Bedzie mi bardzo przykro, bo nie wypbrazam sobie by taki fajny i poukladany chlopak moglby mnie tak zle potraktowac :((( najgorsze uczucie na swiecie 

Idź spać, wyśpij się, a jutro masz ugadać spotkanie, taki rozkaz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Najgorsze jest to ze szwagier mnie nakrecil na niego caly czas o nim gada, i obiecal ze zalatwi sprawe i z nim pogada. Do dzisiaj nic nie napisal. Dobrze napisze do niego, mieszkamy w malym miescie wiec jak po tym wszystkim zobacze go na ulicy bedzie mi chyba glupio ze mnie odrzucil. Gdyby tak sie stalo... :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RWB
 

Nawet gdyby stal sie moim przyjacielem byloby cudownie. Kino, kawa, jakies spacery, rozmowy. O tak na luzie bez zadnej spiny. Chcialabym po prostu przezyc cos fajnego i spedzic fajnie z nim czas. 

No i dobrze do tego podchodzisz. Na poważniejsze deklaracje przyjdzie jeszcze czas po kilku spotkaniach, a do tego czasu możecie fajnie spędzać czas jeśli nadajecie na podobnych falach, a ty obserwuj jak to się rozwija. Widać że masz w głowie poukładane skoro imponują ci charakter i wartości. 

 

 

Moim zdaniem z tego nic nie będzie. Dostaniesz kosza. 

Laske szwagier kolesiowi podaję na talerzu a ten nic? No dla mnie sprawa jasna. On po prostu nie chce! 

Ale pieprzenie. Szwagier nie koniecznie musiał mu cokolwiek insynuować. A nawet jeśli, nie każdy jest taki żeby od razu ostrzyć fiuta jak tylko usłyszy o wolnej lasce w okolicy. Niech próbuje i to jutro, ja tam jestem ciekawy jak wyjdzie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Chcialabym zeby sie okazalo ze sie niepotrzebnie martwilam i ze to wszystko przez to ze on jest niesmialy i bal sie kosza . Albo cos w tym stylu. Teraz ide spac ale jutro badzcie tu i mnie wspierajcie, prosze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bello
 

Najgorsze jest to ze szwagier mnie nakrecil na niego caly czas o nim gada, i obiecal ze zalatwi sprawe i z nim pogada. Do dzisiaj nic nie napisal. Dobrze napisze do niego, mieszkamy w malym miescie wiec jak po tym wszystkim zobacze go na ulicy bedzie mi chyba glupio ze mnie odrzucil. Gdyby tak sie stalo... :((((

Zaryzykuj, nic do stracenia a wiele do zyskania, wydajesz się miłą dziewczyną więc napewno się ucieszy że jesteś nim zainteresowana i będzie to dla niego miła niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bello
 

Chcialabym zeby sie okazalo ze sie niepotrzebnie martwilam i ze to wszystko przez to ze on jest niesmialy i bal sie kosza . Albo cos w tym stylu. Teraz ide spac ale jutro badzcie tu i mnie wspierajcie, prosze! 

on się boi kosza i jest nieśmiały, gwarantuje, bierz go !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Życzenia dla kogoś kogo znasz z widzenia są co najmniej dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bello
 

Chcialabym zeby sie okazalo ze sie niepotrzebnie martwilam i ze to wszystko przez to ze on jest niesmialy i bal sie kosza . Albo cos w tym stylu. Teraz ide spac ale jutro badzcie tu i mnie wspierajcie, prosze! 

Masz tu zdać relacje jutro jak poszło !!!! Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Dziekuje RWB!! Dajesz mi nadzieje 😉 no ja juz nie mam 20 lat, juz 27 lat mam. Wiec mysle ze jestem madra dziewczyna gotowa na zwiazek i rodzine. Wazne sa dla mnie wartosci wyglad troche mniej. Ale on jest przystojny i ma niebieskie oczy takie jakie najbardziej lubie. Nie chce sobie schlebiac ale on by mial dobrze ze mna. Marze zeby okazac komus milosc wsparcie przyjazn i radosc kazdego dnia. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Czemu dziwne?? Zyczenia sa dziwne? Znamy siebie i swoje rodziny. Moja mama juz nie razm rozmawiala z jego mama i z nim samym. On zna mija siostra i szwagra . Wiec mowisz ze zyczenia urodzinowe ode mnie beda dziwne???? :((( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jimmy

Julia piękne imie, sam bym się z tobą umówił. Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jimmy
 

Dziekuje RWB!! Dajesz mi nadzieje 😉 no ja juz nie mam 20 lat, juz 27 lat mam. Wiec mysle ze jestem madra dziewczyna gotowa na zwiazek i rodzine. Wazne sa dla mnie wartosci wyglad troche mniej. Ale on jest przystojny i ma niebieskie oczy takie jakie najbardziej lubie. Nie chce sobie schlebiac ale on by mial dobrze ze mna. Marze zeby okazac komus milosc wsparcie przyjazn i radosc kazdego dnia. 😉

Jak on cie oleje to możesz zostać moją żoną, biore w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet jest bierny bo mu nie zalezy. Autorko daj znać jak poszło i czy się z tobą umówił. Nie chcialabym żebys się osmieszyla przed nim. Jestem w podobnje sytuacji. Też nie wiem kompletnie co robić i boję się wstydu najeść jak wyskocze z propozycją spotkania. ☹️ Bede śledzić temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Moim zdaniem z tego nic nie będzie. Dostaniesz kosza. 

Laske szwagier kolesiowi podaję na talerzu a ten nic? No dla mnie sprawa jasna. On po prostu nie chce! 

Popieram. Ja jak się zabujalem to nie patrzyłem że laska jest moja przełożona i po trzech miesiącach zaproponowałem randkę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Poczekam jeszcze troche i przemysle wasze odpowiedzi. Dziekuje za wsparcie;) bardzo mi milo ze moglam poznac wasze zdanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Od lat czekam na piekny prawdziwy zwiazek oparty na przyjazni i zaufaniu. To by bylo spelnienie moich marzen. Dlatego jak widzicie tak bardzo mi na tym zalezy i bede cierpiec gdy taki fajny i wartosciowy chlopak mnie odrzuci. I wtedy moje marzenia legna w gruzach, bo 27 lat to nie pierwsza mlodosc. Chcialabym zostac mama, tym bardziej sie tym wszystkim stresuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Dziekuje RWB!! Dajesz mi nadzieje 😉 no ja juz nie mam 20 lat, juz 27 lat mam. Wiec mysle ze jestem madra dziewczyna gotowa na zwiazek i rodzine. Wazne sa dla mnie wartosci wyglad troche mniej. Ale on jest przystojny i ma niebieskie oczy takie jakie najbardziej lubie. Nie chce sobie schlebiac ale on by mial dobrze ze mna. Marze zeby okazac komus milosc wsparcie przyjazn i radosc kazdego dnia. 😉

Lecisz na wygląd a charakter sobie dobry odpowiedziałaś, bo w ogóle go nie znasz. Z pisania wydajesz się infantylna. A Ty jak wygladasz jego liga czy nie? I moim zdaniem nie powinnaś pisać, pousmiechac się, zagadać, ale nie pisać a ten kto ci tu radzi to zrobić to troll pod wieloma nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Poza tym myślenie o obcym kolesi jako o ojcu dzieci i mężu już zakrawa na desperacie. Musisz ochlonać zdecydowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Czy cos jest nie tak ze mna czy z facetami? Po prostu czasami chcialabym z kims pogadac, wysloczyc na kawe , do kina. Czy faceci sie boja odwaznych kobiet ktore wiedza czego chca? Najbardziej nie lubie niepewnosci, konkrety, panowie konkrety 😉 no jestem ciekawa czy moze on sie wstydzi albo nie jest gotowy na nowy zwiazek. Ale uwazam ze masz racje, warto sprobowac niz potem zalowac ze siedzialam i tylko czekalam

My też lubimy konkrety. Niestety większość kobiet preferuje gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Facet jest bierny bo mu nie zalezy. Autorko daj znać jak poszło i czy się z tobą umówił. Nie chcialabym żebys się osmieszyla przed nim. Jestem w podobnje sytuacji. Też nie wiem kompletnie co robić i boję się wstydu najeść jak wyskocze z propozycją spotkania. ☹️ Bede śledzić temat. 

Opisz swoja sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Przystojny jest i co z tego to zle? Charakter ma taki o jakim marzylam. Ma bardzo dobre serce i to sie dla mnie liczy. Uroda przemija a charakter zostaje. I znam go na tyle zeby ocenic i wiedziec jaki jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Przystojny jest i co z tego to zle? Charakter ma taki o jakim marzylam. Ma bardzo dobre serce i to sie dla mnie liczy. Uroda przemija a charakter zostaje. I znam go na tyle zeby ocenic i wiedziec jaki jest. 

Ta a przed chwilą pisałaś że znasz z widzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Przystojny jest i co z tego to zle? Charakter ma taki o jakim marzylam. Ma bardzo dobre serce i to sie dla mnie liczy. Uroda przemija a charakter zostaje. I znam go na tyle zeby ocenic i wiedziec jaki jest. 

Rob jak uważasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

No znamy sie z widzenia od malego jakis tam kontakt byl mieszkamy w malym miescie wiec nasze rodziny sie znaja ale jakos nie rozmawialismy nigdy . O to mi chodzilo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Napisze dopiero na jego urodziny bo widze tyle opinii i robi sie przykro ze tak oceniacie cala ta sytuacje. Widocznie kazdy ma inna opinie co do mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

No znamy sie z widzenia od malego jakis tam kontakt byl mieszkamy w malym miescie wiec nasze rodziny sie znaja ale jakos nie rozmawialismy nigdy . O to mi chodzilo 

To skąd ten dobry charakter jprdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Bo moj szwagier z nim pracuje i wie jaki jest 

dziekuje za uwage 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież życzenia

Przecież życzenia to nic złego. Zrób po swojemu co Ty chcesz nie co ludzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Przemysle to wszystko i powiem wam co z tego wyszlo. Czekajcie na ciag dalszy mojej historii ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Przemysle to wszystko i powiem wam co z tego wyszlo. Czekajcie na ciag dalszy mojej historii ;))

Jak dostaniesz kosza to nie napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×