Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela

Po co są okna życia skoro szukają rodziców

Polecane posty

Gość Ela

Po co szukają matki? 
jesli np urodze chore dziecko i nie chce go zatrzymać co w takim razie mam z nim zrobić ?

robilam pappa i genetyczne, wszystko ok niby ale zawsze istnieje jakieś ryzyko  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

A na przyklad dlatego, aby sprawdzic, czy matka oddajac dziecko nie dzialala pod czyjas presja, czy to byla tylko i wylacznie jej decyzja, czy nie zostala zmuszona przez nikogo  Nie podoba mi sie tylko to, ze robia to w bardzo nieudolny sposob, niby anonimowo, a rozpytuja sasiadow itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niedawno byla sytuacja, ze ojciec wzial dziecko na spacer i zostawil w oknie zycia bez wiedzy matki. Chcial zrobic matce na zlosc, bo nie chciala z nim byc. Wyobraz sobie co by bylo, gdyby takie sytuacje nie byly sprawdzane. Dziecko pewnie i tak wrociloby do matki, ale moze dopiero po kilku dniach a nie kilku godzinach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W przypadku noworodkow sprawdzaja, czy matka nie dzialala w szoku poporodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Niedawno byla sytuacja, ze ojciec wzial dziecko na spacer i zostawil w oknie zycia bez wiedzy matki. Chcial zrobic matce na zlosc, bo nie chciala z nim byc. Wyobraz sobie co by bylo, gdyby takie sytuacje nie byly sprawdzane. Dziecko pewnie i tak wrociloby do matki, ale moze dopiero po kilku dniach a nie kilku godzinach. 

No ale tutaj była mowa o większym dziecku, a zazwyczaj oddaje się niemowlęta. Ja myślę że decyzja oddania dziecka na pewno nie jest łatwa, więc nic dziwnego że woli się zachować anonimowość. Współczuję wszystkim w takiej sytuacji, a najbardziej dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No ale tutaj była mowa o większym dziecku, a zazwyczaj oddaje się niemowlęta. Ja myślę że decyzja oddania dziecka na pewno nie jest łatwa, więc nic dziwnego że woli się zachować anonimowość. Współczuję wszystkim w takiej sytuacji, a najbardziej dzieciom.

Ale ze dwa lata temu tez byla sytuacja, ze noworodka w oknie zycia zostawila babcia dziecka bez wiedzy matki, nie pamietam szczegolow. Z jednej strony to powinno byc anonimowe, ale z drugiej...moze to jednak wlasciwe upewnic sie, ze to swiadoma wola matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ale ze dwa lata temu tez byla sytuacja, ze noworodka w oknie zycia zostawila babcia dziecka bez wiedzy matki, nie pamietam szczegolow. Z jednej strony to powinno byc anonimowe, ale z drugiej...moze to jednak wlasciwe upewnic sie, ze to swiadoma wola matki. 

Jaka chora akcja! No to może faktycznie lepiej tak, widocznie są chorzy ludzie żeby porywac dzieci w ten sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

W przypadku noworodkow sprawdzaja, czy matka nie dzialala w szoku poporodowym.

Super, tylko podstawowym założeniem okien była anonimowość, kiedy jako alternatywa czekała beczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ale ze dwa lata temu tez byla sytuacja, ze noworodka w oknie zycia zostawila babcia dziecka bez wiedzy matki, nie pamietam szczegolow. Z jednej strony to powinno byc anonimowe, ale z drugiej...moze to jednak wlasciwe upewnic sie, ze to swiadoma wola matki. 

Dokladnie, byla taka sytuacja w Toruniu kilka lat temu. Babka zaniosla dziecko do okna zycia bez wiedzy matki, bo uwazala ze dziewczyna nie nadaje sie na matke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ale ze dwa lata temu tez byla sytuacja, ze noworodka w oknie zycia zostawila babcia dziecka bez wiedzy matki, nie pamietam szczegolow. Z jednej strony to powinno byc anonimowe, ale z drugiej...moze to jednak wlasciwe upewnic sie, ze to swiadoma wola matki. 

Dokladnie, byla taka sytuacja w Toruniu kilka lat temu. Babka zaniosla dziecko do okna zycia bez wiedzy matki, bo uwazala ze dziewczyna nie nadaje sie na matke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×