Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewidzialny

Jestem max przegrywem i jedyne rozsądne wyjście to zakończyć ten bezsens

Polecane posty

Gość Gość
 

Możesz mieć własne zdanie, ale nie dlatego że ktoś ci je wmawia. Leki to nic innego jak chemiczne syntetyczne sterowanie umysłem ( a umysł to doświadczenie świata zewnętrznego przez zmysły ), często z tragicznymi skutkami końcowymi. Gdybym miał coś podobnego jak ty nigdy bym nie próbował tego blokować, tylko bym próbował to zrozumieć, oraz odpowiedzieć na ptyanie dlaczego ja i co mam z tym darem zrobić. Szczerze mówiąc to ci nawet troche zazdroszcze, bo ja jakoś żadnego znaczącego daru nie otrzymałem, lub może jeszcze nie odkryłem co to jest co dostałem. Ponoć każdy dostaje jakiś dar, nie każdy potrafi go odnaleźć lub wie co z nim zrobić ( np. ty ), często ludzie nie rozumieją swojego daru, boją się go, uważają go za chorobe lub nawet klątwe. Brak zrozumienia czegoś takiego jest zrozumiałe, bo nasze ludzkie umysły są mocno ograniczone systemowo, a kto wykracza poza pewne granice uznawany jest za wariata, psychicznego, zamykany w psychiatryku lub faszerowany "lekami" aby był "normalny", tak jak reszta mocno ograniczonych. Odstawanie od "normy" to "wada", którą próbują naprawić. Bo każdy ma być tylko robocikiem, bezmózgiem, wykonującym rozkazy tych wyżej postawionych.... najlepiej bezmyślnie, jak wojsko słucha generała. Ci którzy się nie podporządkują uważani są za świry, psycholi, bo są inni, myślący lub obdarzeni jakimś nadzwyczajnym darem. Gdy naprawde to ci tz. normalni, są chorzy. Paradoks.

Niektórzy naprawdę są chorzy psychicznie i wymagają leczenia jak sylwia stąd więc nie pisz o schizofrenii ale tej prawdziwej jak o darze bo to śmieszne i straszne jednocześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoczny
 

Niektórzy naprawdę są chorzy psychicznie i wymagają leczenia jak sylwia stąd więc nie pisz o schizofrenii ale tej prawdziwej jak o darze bo to śmieszne i straszne jednocześnie. 

nikt nie jest chory psychicznie, są tylko ci których nikt nie rozumie bo większość tz normalnych jest zbyt ograniczonych umysłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

nikt nie jest chory psychicznie, są tylko ci których nikt nie rozumie bo większość tz normalnych jest zbyt ograniczonych umysłowo

Oczywiste że są. Bredzisz. Sylwia jest doskonałym przykładem chorej osoby. Wszędzie widzi spiski i odniesienia do własnej osoby. Nazywa obcych gości imionami jakichś sąsiadów. Pewnie istnieje jakaś część ludzi błędnie zorganizowanych znając beznadzieje lekarzy ale to faktów nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdiagnozowanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
 

Niektórzy naprawdę są chorzy psychicznie i wymagają leczenia jak sylwia stąd więc nie pisz o schizofrenii ale tej prawdziwej jak o darze bo to śmieszne i straszne jednocześnie. 

SYLWIA TO PROFIL TAK JAK WIELE INNYCH TYPU WIECZORNA KIEŁBASA ITD... CHCESZ LECZYĆ PROFILE CZY OSOBNIKI KTÓRE  ZAKŁADAJĄ TE PROFILE I OCZERNIAJĄ INNYCH

NIEWIDZIALNY PISAŁ JUŻ TU POD INNYMI NIKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
 

Niektórzy naprawdę są chorzy psychicznie i wymagają leczenia jak sylwia stąd więc nie pisz o schizofrenii ale tej prawdziwej jak o darze bo to śmieszne i straszne jednocześnie. 

SYLWIA TO PROFIL TAK JAK WIELE INNYCH TYPU WIECZORNA KIEŁBASA ITD... CHCESZ LECZYĆ PROFILE CZY OSOBNIKI KTÓRE  ZAKŁADAJĄ TE PROFILE I OCZERNIAJĄ INNYCH

NIEWIDZIALNY PISAŁ JUŻ TU POD INNYMI NIKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennocy
 

Dlatego większość ludzi trzeba zniszczyć, nie ma innego rozwiązania.

duszy nie da sie zniszczyc zabijajac cialo, dusza musi doswiadczac, tez bolu by zarejestrowala wiecej i nauczyla sie empatii itd, szybka smierc niewiele da ale moze sie myle:) nie tylko dlaczego chcesz usunac siebie, jestes bardzo cenna osoba dla tego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

SYLWIA TO PROFIL TAK JAK WIELE INNYCH TYPU WIECZORNA KIEŁBASA ITD... CHCESZ LECZYĆ PROFILE CZY OSOBNIKI KTÓRE  ZAKŁADAJĄ TE PROFILE I OCZERNIAJĄ INNYCH

NIEWIDZIALNY PISAŁ JUŻ TU POD INNYMI NIKAMI

Wieczorna to żaden profil. Znowu masz urojenia widzisz? Żaden stalkwr go nie wymyślił a chyba wiem najlepiej 😏 wiem że Sylwia s też istnieje naprawdę i również naprawdę ma nierówno pod sufitem mówiąc wprost. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoczny
 

duszy nie da sie zniszczyc zabijajac cialo, dusza musi doswiadczac, tez bolu by zarejestrowala wiecej i nauczyla sie empatii itd, szybka smierc niewiele da ale moze sie myle:) nie tylko dlaczego chcesz usunac siebie, jestes bardzo cenna osoba dla tego swiata

jeśli dla dobra ogółu trzeba usunąć i siebie jako niewinna strata to niech tak będzie.... tak, duszy nie zniszczy ale zniszczy ciała w której ta zagubiona dusza jest, a sama dusza nic nie zdziała, musi mieć ciało. Prawda że dusza ma doświadczać dobre/złe i nauczyć się czuć itp. po to dostała ciało aby doświadczać od a do z, plus misje specjalne np. nadmierne bogactwo lub choroba z którą musi się zmagać, każda dusza dostaje coś innego do doświadczania, nie każda szybko się uczy w związku z tym co dostała, często długo musi błądzić nim zrozumie co jej było pisane doświadczyć i co przez to zrozumieć, jakie ma wyciągnąć lekcje ze swoich doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennocy
 

jeśli dla dobra ogółu trzeba usunąć i siebie jako niewinna strata to niech tak będzie.... tak, duszy nie zniszczy ale zniszczy ciała w której ta zagubiona dusza jest, a sama dusza nic nie zdziała, musi mieć ciało. Prawda że dusza ma doświadczać dobre/złe i nauczyć się czuć itp. po to dostała ciało aby doświadczać od a do z, plus misje specjalne np. nadmierne bogactwo lub choroba z którą musi się zmagać, każda dusza dostaje coś innego do doświadczania, nie każda szybko się uczy w związku z tym co dostała, często długo musi błądzić nim zrozumie co jej było pisane doświadczyć i co przez to zrozumieć, jakie ma wyciągnąć lekcje ze swoich doświadczeń.

dusza dziala dalej tylko w delikatniejszych strefach:) sa one pewnego rodzaju kontynuacja tego co ziemskie, za bardzo nie ma jak uciec przed samym soba:) a tutaj na ziemi przydaje sie znajomosc prawa przyciagania i kreacji myslami zeby stworzyc przyjazne warunki wokol siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja bym chciał z tobą o tym porozmawiać, bo to fascynujące, ty masz dziewczyno dar a nie schizofrenie, masz jakiś szósty albo i siódmy zmysł otwarty jakimś cudem, widzisz inny wymiar, może tego nie rozumiesz ale masz to. To niebezbieczna broń której ten system się boi, jesteś dla obecnego systemu bardzo niebezpieczna, dlatego chcą chemicznie blokować to co doświadczasz. Czy możesz mi coś z tego szczegółowo opisać? np widzenie podświadomości, jak to działa? co widzisz?

Czy nie widzisz, że jesteś tumanem pisząc takie rzeczy. Dziewczyna ma stwierdzoną schizofrenię. Nie jesteś psychiatrą, więc guzik wiesz na temat tej choroby. Byłam hospitalizowana na oddziale z osobami, które na nią chorują. Nigdy byś nie chciał tego doświadczyć. Po systematycznym przyjmowaniu leków mogą pracować, zajmować się dziećmi, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyfc
 

nikt nie jest chory psychicznie, są tylko ci których nikt nie rozumie bo większość tz normalnych jest zbyt ograniczonych umysłowo

Ale jestes ograniczonym gostkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
 

Ale jestes ograniczonym gostkiem.

nie jest ograniczony, wie cos czego inni nie wiedza, ale nie dopracowal szczegolow, malo kto wyjdzie sam z takiej choroby, ale sa takie mozliwosci, bez zaangazowania i mocnej glowy nie wyjdzie sam, a dwa , zalozyl ze kazdy chory to niewinne biedactwo, wiec nie, sa tez wredoty i ja bym ich faszerowala by nie dokuczali innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoni

marny jest ludzki los, wszędzie próbują człowieka dobijać i wykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijawki
 

Ale jestes ograniczonym gostkiem.

ty jesteś ograniczony, wmawiasz ludziom choroby których nie mają bo tak twierdzi durny doktor co pare książek przeczytał w szkole, buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingvar

Nie zabijaj się Ja też mam deprechę Od 4 lat łykam piguły i chodzę na psychoterapię Byłem kompletnie wycofanym ziomkiem nie potrafiłem rozmawiać z ludźmi, bałem się ich a kobiet zwłaszcza Nigdy nie miałem dziewczyny Po tych 4 latach leczenia poprawa jest jak s...ysyn Piszę już piąty miesiąc z fajną laską, spotkaliśmy się widzę, że jej się pdodobam Oczywiście nie jest cukierkowo, mam czasem ostre jazdy i płacz w poduszkę po nocach, ale już nie mam ochoty dźgnąć się przy krojeniu chleba jak to było kiedyś Wiem, że życie jest piękne i te piękne chwile ciągną mnie dalej poprzez te złe Teraz mam egzamin z biochemii którego ... prawdopodobnie znów nie zdam Drugi rok studiów robię już trzeci raz! ... co prawda tylko ten przedmiot do poprawy ale chyba będę musiał zmienić kierunek i tak 😞 Widzicie jest ...owo ale mam w pamięci te momenty piękne, które są w życiu co kilka dni 🙂 Idź do psychiatry KONIECZNIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnel

leki to syf i sztuczna rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
 

Nie zabijaj się Ja też mam deprechę Od 4 lat łykam piguły i chodzę na psychoterapię Byłem kompletnie wycofanym ziomkiem nie potrafiłem rozmawiać z ludźmi, bałem się ich a kobiet zwłaszcza Nigdy nie miałem dziewczyny Po tych 4 latach leczenia poprawa jest jak s...ysyn Piszę już piąty miesiąc z fajną laską, spotkaliśmy się widzę, że jej się pdodobam Oczywiście nie jest cukierkowo, mam czasem ostre jazdy i płacz w poduszkę po nocach, ale już nie mam ochoty dźgnąć się przy krojeniu chleba jak to było kiedyś Wiem, że życie jest piękne i te piękne chwile ciągną mnie dalej poprzez te złe Teraz mam egzamin z biochemii którego ... prawdopodobnie znów nie zdam Drugi rok studiów robię już trzeci raz! ... co prawda tylko ten przedmiot do poprawy ale chyba będę musiał zmienić kierunek i tak 😞 Widzicie jest ...owo ale mam w pamięci te momenty piękne, które są w życiu co kilka dni 🙂 Idź do psychiatry KONIECZNIE 

Fajnie ze Ci sie udaje. Zycze Ci powodzenia naprawdę, bo takie posty napawają mnie optymizmem. Ja aktualnie staczam się przez stany depresyjne, stres, nerwice i nałgową masturbację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
 

Nie zabijaj się Ja też mam deprechę Od 4 lat łykam piguły i chodzę na psychoterapię Byłem kompletnie wycofanym ziomkiem nie potrafiłem rozmawiać z ludźmi, bałem się ich a kobiet zwłaszcza Nigdy nie miałem dziewczyny Po tych 4 latach leczenia poprawa jest jak s...ysyn Piszę już piąty miesiąc z fajną laską, spotkaliśmy się widzę, że jej się pdodobam Oczywiście nie jest cukierkowo, mam czasem ostre jazdy i płacz w poduszkę po nocach, ale już nie mam ochoty dźgnąć się przy krojeniu chleba jak to było kiedyś Wiem, że życie jest piękne i te piękne chwile ciągną mnie dalej poprzez te złe Teraz mam egzamin z biochemii którego ... prawdopodobnie znów nie zdam Drugi rok studiów robię już trzeci raz! ... co prawda tylko ten przedmiot do poprawy ale chyba będę musiał zmienić kierunek i tak 😞 Widzicie jest ...owo ale mam w pamięci te momenty piękne, które są w życiu co kilka dni 🙂 Idź do psychiatry KONIECZNIE 

Fajnie ze Ci sie udaje. Zycze Ci powodzenia naprawdę, bo takie posty napawają mnie optymizmem. Ja aktualnie staczam się przez stany depresyjne, stres, nerwice i nałgową masturbację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekdzek
 

Fajnie ze Ci sie udaje. Zycze Ci powodzenia naprawdę, bo takie posty napawają mnie optymizmem. Ja aktualnie staczam się przez stany depresyjne, stres, nerwice i nałgową masturbację.

masturbacja powoduje depreche i niską samoocene plus wycofanie społeczne, masz szukać laski i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
 

chce zasnąć na zawsze

Pewnie masz zimową deprechę. Nie smutaj 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×