Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Marcela z PNŚ

Polecane posty

Gość Marta

Może to nie gwiazda Youtube'a, ale celebrytka telewizyjna, która prowadzi popularną 'śniadaniówkę'. Co sądzicie?

W moim odczuciu, nagminnie się myli (często z nazwiskami gości), niestety ma też problem z wysłowieniem (,,jak to powiedzieć, jak to się nazywa..'').

Dziś okropnie się pogubiła podczas rozmowy o trendach (była sama).

Dobrze, że partner telewizyjny ratuje sytuacje i wypadają dzięki niemu w ogólnej ocenie nieźle.

Poza tym jest prześliczna, sympatyczna i przezgrabna. Ale czy to naprawdę wystarczy?

Jestem ciekawa co myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No ma wpadki i to niezłe np ostanio przedstawiła Kaczorowską ,, zawodowa aktorka i tancerka,,padłam 😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iplaklo

Kurski chciał mieć młode, atrakcyjne prezenterki jak właśnie Marcelina, czy Tamara, Iga, ale one niestety nie mają takiej klasy i gracji jak te bardziej doświadczone. Nie wydaje mi się tez, żeby kiedykolwiek osiągnęły taki poziom jak np. Monika Richardson, Tomasz Wolny czy Kammel. Mnie osobiście one nie przeszkadzają, aczkolwiek chce się faktycznie czasem zapytać, czy w Polsce nie ma już wykształconych i elokwentnych młodych ludzi , którzy z klasą potrafią przeprowadzić wywiad? Co z tego, że nie są znani, zawsze mogą zdobyć popularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Kurski chciał mieć młode, atrakcyjne prezenterki jak właśnie Marcelina, czy Tamara, Iga, ale one niestety nie mają takiej klasy i gracji jak te bardziej doświadczone. Nie wydaje mi się tez, żeby kiedykolwiek osiągnęły taki poziom jak np. Monika Richardson, Tomasz Wolny czy Kammel. Mnie osobiście one nie przeszkadzają, aczkolwiek chce się faktycznie czasem zapytać, czy w Polsce nie ma już wykształconych i elokwentnych młodych ludzi , którzy z klasą potrafią przeprowadzić wywiad? Co z tego, że nie są znani, zawsze mogą zdobyć popularność.

Otóż to. Jednak mnie akurat Marcela akurat po prostu ,,męczy". Ciężko ją się słucha. Już nawet Macademian Girl czy Ida wysławiają się po prostu lepiej, mają w sobie tę lekkość wypowiedzi. Świetna jest też ta blondynka, nie pamiętam jak się nazywa, prowadzi program z Olkiem Sikora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ta która je pączka nożem I widelcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest

Marcelina, mimo że jest bardzo ładną, zgrabną kobietą, niestety nie potrafi się wysłowić. Wydaje się, że ma braki w słownictwie, używa mowy potocznej. Moim zdaniem, jest to problem wielu młodych dziewcząt, które występują w tv. Widać różnice pokoleniowe, gdyby porównać obecne dziennikarki z ówczesnymi. Dla mnie osobiście jeszcze gorzej prezentująca się osobą w tv jest Ida Nowakowska. Wczoraj, podczas telekamer, była jedynie wręczająca nagrodę natomiast zajęła dużo czasu antenowego bełkocząc o niczym, a przecież jej zadaniem było jedynie odczytanie zwycięzcy w danej kategorii.  Zreszta, wręczała nagrodę za Osobowtosc Telewizyjna. Zgarnął ja Rafał Brzozowski, którego osobowość telewizyjna również jest jak dla mnie bardzo przeciętna. Nie chce nikogo urazić, ale prezenter telewizyjny powinien mieć dobra dykcję, powinen poslugiwac się ładnym językiem, powinien mieć dobra prezencję. Tyle i aż tyle... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Marcelina, mimo że jest bardzo ładną, zgrabną kobietą, niestety nie potrafi się wysłowić. Wydaje się, że ma braki w słownictwie, używa mowy potocznej. Moim zdaniem, jest to problem wielu młodych dziewcząt, które występują w tv. Widać różnice pokoleniowe, gdyby porównać obecne dziennikarki z ówczesnymi. Dla mnie osobiście jeszcze gorzej prezentująca się osobą w tv jest Ida Nowakowska. Wczoraj, podczas telekamer, była jedynie wręczająca nagrodę natomiast zajęła dużo czasu antenowego bełkocząc o niczym, a przecież jej zadaniem było jedynie odczytanie zwycięzcy w danej kategorii.  Zreszta, wręczała nagrodę za Osobowtosc Telewizyjna. Zgarnął ja Rafał Brzozowski, którego osobowość telewizyjna również jest jak dla mnie bardzo przeciętna. Nie chce nikogo urazić, ale prezenter telewizyjny powinien mieć dobra dykcję, powinen poslugiwac się ładnym językiem, powinien mieć dobra prezencję. Tyle i aż tyle... 

Matko, tak! Ja lubię te dziewczyny, ale uważam, że niestety nie są na tyle elokwentne, by prowadzić programy na żywo. Nie radzą sobie z tym zadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzka

Fajna z niej dziewczyna ale nie da sie jej sluchac, a niestety samo ogladanie nie wystarczy. Wczoraj jak zapowiadala wygrana Wolnego na Telekamerach tez sie wylozyla. Nie wiem czy to jest tylko brak warsztatu czy to, ze mimo duzej sympatii i urody, jest niestety bardzo infantylna i niezbyt bystra...tak to wyglada na wizji i przez to zdarza mi sie coraz czesciej zmienic kanal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzban

A wczoraj Krzan zapytała uczestnika ,,SAM LEPISZ CIASTO DO PIEROGÓW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja lubię Marceline ,fajna laska ,skromna i nie zgrywa się na gwiazdę , natomiast nie cierpię Rogalskiej i czekam na dzień aż ją wyj...z programu  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
 

A ja lubię Marceline ,fajna laska ,skromna i nie zgrywa się na gwiazdę , natomiast nie cierpię Rogalskiej i czekam na dzień aż ją wyj...z programu  

Rogalska akurat wg mnie  jest świetna. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iplaklo

Ja też nie przepadam za Rogalska. Ona umie się wypowiedzieć i dobrać odpowiednie do kontekstu słowa, jednak jest niezwykle irytująca. Śmieje się bez sensu, nie wiadomo dlaczego. Lubi sama siebie chwalić, że np jest dobrym człowiekiem- może tak, ale dziwnie to brzmi. 

Nie do zniesienia byl też sposob prowadzenia tego jej programu o gotowaniu 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iplaklo

Ja też nie przepadam za Rogalska. Ona umie się wypowiedzieć i dobrać odpowiednie do kontekstu słowa, jednak jest niezwykle irytująca. Śmieje się bez sensu, nie wiadomo dlaczego. Lubi sama siebie chwalić, że np jest dobrym człowiekiem- może tak, ale dziwnie to brzmi. 

Nie do zniesienia byl też sposob prowadzenia tego jej programu o gotowaniu 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×